Skip to content
 

JEIGU TU ČIA ESI

PASIŪLYMAS 1. Įvardink sau (nedidelę) viešą problemą 2. Parašyk dėl jos institucijai (per Elektroninius valdžios vartus (+ instrukcija); per parašykjiems.lt) 3. Publikuok savo laišką ir institucijos atsakymą į jį – tinklaraštyje, feisbuke, pilietyje, bendraukime, įkrauk, vaibe, fotokūdroj, miestuose ir t. t. Pavyzdžiai

6 Comments

 1. Maturegirl says:

  Informuojame, kad Jūs sėkmingai užsisakėte Vilniaus miesto savivaldybės elektroninę paslaugą Fizinių ir juridinių asmenų skundų (pranešimų), adresuotų Savivaldybės administracijai, Savivaldybės merui, jo pavaduotojams, Administracijos direktoriui, jo pavaduotojams, priėmimas

  ;)

  • admin says:

   Yyyy-ay! :)

   1) Prisijungti prie Vilniaus miesto savivaldybės elektroninių paslaugų sistemos galima ir per vilnius.lt („Prisijungti“ juodoje meniu juostoje pačiame viršuje apie vidurį). Turbūt tik užsiregistruoti reikia per epaslaugos.lt – kol kas tingiu gilintis ir pildyt instrukciją.

   2) Toliau rašysiu el. paštu su el. parašu, bet tas „(p)aslaugos būseną bei rezultatą galite peržiūrėti prisijungę prie personalizuotos „Vilniaus miesto gyventojo prieigos“, aišku, intriguoja…

   • Maturegirl says:

    Jau gavau atsakymą į “paklasimą” :) Tik kažkodėl nerodo viso mano skundo, tai nukopijuosiu tiek, kiek matosi.

    Laba diena,

    Noriu pasiteirauti, ar Salininkų mikrorajone yra planuojama įrengti spaudos kioską ir bent vieną bankomatą?

    Šiuo metu visuomeninio transporto bilietų (vienkartinių) galima nusipirkti maisto ir buities prekių kioske, tačiau ten nėra galimybės įsigyti Vilniečio kortelės, todėl nusipirkti/pasipildyti kortelę įmanoma tik kituose rajonuose, pvz., Naujininkuose ar Stoty.

    Salininkuose veikia du prekybos centrai (
    — ir čia tekstas baigiasi, ten dar turėjo būti info, kad artimiausias bankomatas yra Oro uosto pastate.

    Ir štai atsakymas:
    Kada Kas Užduoties rezultatai
    2012-10-02 21:29:01 Tvarkytojas
    Skundų Administratorius Gerbiamas interesante, informuojame, kad Jūsų paklasimas persiųstas nagrinėjimui Miesto ūkio ir transporto departamentui. Pagarbiai, Interesantų aptarnavimo skyrius

    2012-10-04 10:52:47 Miesto ūkio ir transporto departamento direktorius
    Virginijus Pauža SĮ “Susisiekimo paslaugos” 2012-10-19 raštu Nr. 993 (reg. Nr. A50-30579)informavo, kad SĮ “Susissiekimo paslaugos” 2012 m. spalio 1 d. raštu Nr. 947 suteikė teisę UAB “Vaskota” bendradarboiauti su KŪB “Salininkų prekyba” dėl vilniečio kortelių platinimo ir pildymo paslaugų teikimo Salininkų mžikrorajone. Šiuo metu yra derinami galutiniai techniniai klausimai ir vilniečio kortelių platinimo ir pildymo paslaugas KŪB “Salininkų prekyba” pradės teikti artimiausiu metu.

    2012-10-09 09:27:19 Miesto transporto skyriaus vedėjas
    Evaldas Matonis SĮ “Susisiekimo paslaugos” 2012-10-19 raštu Nr. 993 (reg. Nr. A50-30579)informavo, kad SĮ “Susissiekimo paslaugos” 2012 m. spalio 1 d. raštu Nr. 947 suteikė teisę UAB “Vaskota” bendradarboiauti su KŪB “Salininkų prekyba” dėl vilniečio kortelių platinimo ir pildymo paslaugų teikimo Salininkų mžikrorajone. Šiuo metu yra derinami galutiniai techniniai klausimai ir vilniečio kortelių platinimo ir pildymo paslaugas KŪB “Salininkų prekyba” pradės teikti artimiausiu metu.

    2012-10-09 09:33:45 Skyriaus vedėjo pavaduotoja – poskyrio vedėja
    Rima Pečkienė SĮ “Susisiekimo paslaugos” 2012-10-19 raštu Nr. 993 (reg. Nr. A50-30579)informavo, kad SĮ “Susissiekimo paslaugos” 2012 m. spalio 1 d. raštu Nr. 947 suteikė teisę UAB “Vaskota” bendradarboiauti su KŪB “Salininkų prekyba” dėl vilniečio kortelių platinimo ir pildymo paslaugų teikimo Salininkų mžikrorajone. Šiuo metu yra derinami galutiniai techniniai klausimai ir vilniečio kortelių platinimo ir pildymo paslaugas KŪB “Salininkų prekyba” pradės teikti artimiausiu metu.

    2012-10-10 08:57:59 Viešojo transporto poskyrio vyriausioji specialistė
    Natalija Žuravliova SĮ “Susisiekimo paslaugos” 2012-10-19 raštu Nr. 993 (reg. Nr. A50-30579)informavo, kad SĮ “Susissiekimo paslaugos” 2012 m. spalio 1 d. raštu Nr. 947 suteikė teisę UAB “Vaskota” bendradarboiauti su KŪB “Salininkų prekyba” dėl vilniečio kortelių platinimo ir pildymo paslaugų teikimo Salininkų mžikrorajone. Šiuo metu yra derinami galutiniai techniniai klausimai ir vilniečio kortelių platinimo ir pildymo paslaugas KŪB “Salininkų prekyba” pradės teikti artimiausiu metu.

    Nelabai supratau, kam reikėjo 4 vienodų atsakymų, galėjo bent ištaisyt klaidas :) Ir dėl bankomato nieko neatsakė, bet jau pateikiau pasiūlymą savo bankininkei.

    • admin says:

     Kada pateikei paklasimą ir kada gavai atsakymą? Tas „2012-10-19 raštu Nr. 993“ – iš ateities ar tiesiog eilinis mistaipas?

     „paklasimas“, „Susissiekimo“, „bendradarboiauti“, „mžikrorajone“ :).

     Lyg ir turim proceso išklotinę, bet ar aišku, ką matom?

     Nesuprantu. Kas yra teksto „SĮ “Susisiekimo paslaugos” 2012-10-19 raštu Nr. 993 (reg. Nr. A50-30579)informavo, kad (…)“ autorius? Panašu, kad Miesto ūkio ir transporto departamento direktorius. Vadinasi, šio teksto copy-paste tiesiog sunkiasi pro skyrius ir poskyrius nuo 10.04 iki 10.10: Miesto ūkio ir transporto departamento direktorius -> Miesto transporto skyriaus vedėjas -> Skyriaus vedėjo pavaduotoja – poskyrio vedėja -> Viešojo transporto poskyrio vyriausioji specialistė

     • Edas says:

      Rašto data – klaida. Jie tada raštą gavo iš SĮSP ir parengė atsakymą. Pats SĮSP raštas yra 2012-10-16.
      Dokumento rengimo tvarka yra iš apačios į viršų. Direktorius tik perdavė žemiau ir taip visi perdavinėjo iki Natalijos. Tada visa grandinėlė atgal. Datas, panašu, generuoja automatiškai pagal užduoties formulavimą, o tekstą prirašo pagal atgalinę, t.y. vykdymo tvarką. Biurokratizmas aukščiausiame lygyje, užtat visi jaučiasi turį darbo: skaito, formuluoja užduotis, tikrina pavaldinių raštus :/

      Reikia pasidžiaugti, kad nelaukė maksimalaus 20d.d. termino ir atsakė anksčiau.

 2. buržujus says:

  E50-879-(3.2.7E-UK5)
  Eismo organizavimo skyrius, Tomas Kamaitis
  Žemėlapyje
  Vykdoma
  Eurovelo-11 dviračių trasa Žirmūnų-Š.Miestelio zonoje turi didelį trūkumą – dalinį apšvietimą. Juodai pažymėtos zonos dėl neaiškių priežasčių neturi visiškai jokio apšvietimo. Nuotraukoje baltai pažymėtos ir visos kitos zonos apšvietimą turi, išskirtinis tik šis maždaug 1,5km trasos etapas. Bėgiojant ar važiuojant dviračių vakarais tai labai nesaugūs 1,5km – galima užvažiuoti ant vedžiojamo šuns, o vėlai vakare tamsoje girtuokliaujantis jaunimėlis jaukumo neprideda.
  1. Ar Eurovelo projekte šiai zonai apšvietimas nebuvo numatytas?
  2. Kur galėčiau susipažinti su Eurovelo-11 trasos įrengimo projektu ir finansiniais duomenimis?
  3. Į ką galima kreiptis, kad būtų užbaigtas apšvietimas? Pilnai užtektų dalinio apšvietimo, t.y. po žibintą kas 150-200 metrų ar pan.
  Dėkui už informaciją.

Leave a Reply

Notify me of followup comments via e-mail. You can also subscribe without commenting.