„Pagauti Solomoną“

http://www.facebook.com/group.php?gid=149450428421077

Tai va.

Viena vertus, kaip nors taip turėjo atsitikti, tvirtai žinojau, kad anksčiau ar vėliau atsitiks — todėl, kad negalėjo neatsitikti.

Kita vertus, nesmagu.

„Sunku mintis i pora sakiniu sukisti“, kaip sakė Remrak.

Kopinu iš 2010.05.17 įrašo „Taika ir karas“:

Visiškai būtinai rimtas karas** tiems, kurie nesupranta/nenori suprasti, kad abipusėm nuolaidom pagrįstas susitarimas yra vienintelė išeitis

Man atrodo, Vilniuj pagaliau atsiras sienų, skaudžiai kandančių į ranką su aerozoliu, ištiestą be taikos

Žaisti karą smagu, kol tai tik žaidimas. Bet suskiai nesusimąsto, kad kažkas gali nutarti iš tiesų pakariauti”

38 Comments

 1. DABAR PRASIDEJO KARAS. SPUTAI, CABRI, LAIKYKITES KIEK TIK GALITE. NEISDUOCIAU NET JEI IR ZINOCIAU KA NORS APIE JUS. GERIAUSIA BUTU ISVYKTI IS SALIES.

 2. Ką reiškia “nesmagu”? Negi toleruotinas viso miesto ištepliojimas?… Pagaut ir liept viską išvalyt – manau būtų pakankama bausmė… Ir ne tik Solomom, bet ir Sput, Cabri ir kt…

 3. uuhh..Raganų medžioklė su imbecilu Algiu greitai priešaky jau prasidėjo. Cabri, Sput – važiuokit pas St į svečius pasislėpt kuriam laikui;) mačiau bilietai su airbaltic’u iš vilniaus kažkas 200 lt.

 4. Ld: o tai ne bėgimas iš mūšio lauko?

  Kažkas juk kariavo… Ar man pasirodė? :]

  Sakau, iš vienos pusės — raganų medžioklė. Bet iš kitos — gal pirmas rimtas susirėmimas?

 5. Nežinau kaip jums, bet aš išvis jūsų dievukų jokiais “king’ais” nematau. Greičiau nepilnaverčiais looser’iais, kurie asmenines traumas ir nesėkmes kompensuoja gadindami miesto architektūrą ir versdami bjaurėtis tom beprasmėm skiedalionėm ant pastatų sienų. Kas iš to miesto darkymo? Aš irgi galėčiau nusipirkt dažų flakoną ir, jūsų kalba, “tag’int” ant savo namo, motinos namo, brolio mašinos ir žmonos subinės. What makes sense? Aš nekalbu apie tuos, kurie tik graffiti paišo, o apie tokius nevykėlius kaip “Solomon”, kurio kitus vardus ir taip visi žino. Būtų mano valia, šitas vaikėzas gautų ištaisyt viską, ką pats su panašiais į save pridirbo, nes miesto vaizdas nuo viso to mėšlo jau kraupus.

 6. Gerai, matau jūs čia gana kreivai suvokiat visą reikalo esmę. Gražus piešinys yra MENAS, drebančia ranka išvafliuotas tag’as NĖRA menas – tai vandalizmas – ypač jei tai ant privačios valdos. Šeip kam nėra tekę darbuotis išorės apdailoje(statyba) – nudažyti arba perdažyti sieną kainuoja gerą pinigėlį – jūsų kalba tariant “už tiek išeitų belekiek nitrūchos įvaldyt”, kaina su darbo užmokesčiu bei medžiagomis prasideda grubiai nuo 1000lt – svyruoja priklausomai nuo dažomo ploto.

  Tai va,siūlau pamąstyt ta tema – pamodeliuokim situaciją: “Jei tarkim, gyvenat kad ir tame pačiame Vilniuje, o mama su dėde kur nors turi privačią įmonėlę prekiaujančia pvz:suvenyrais(žodžiu nelabai einama preke) ir besinuomojančią patalpas kažkur centre ar senamiestyje. Smaugia mokesčiai, sunkiai einasi prekyba, galbūt yra įsiskolinimų. Vieną rytą randa jūsų šeimą pamaitinančios krautuvėlės fasada suvarytą, jaučiatės nekaip – šį mėnesį valgysite daug košės – šaltos. Įdomu kodėl ?” Paanalizuokit, užuominų primėčiau.

 7. Neatrodo, kad labai jau renka informaciją ta policija. Pagauna, baudžia už tai, kad piešei konkretų kartą, ir niekam neįdomu, ką tu ten piešei – ‘cabri’ ar ‘lox’.

 8. O tą beraštį ZE(L)D’ą irgi reikia pagauti – Kauną nušnerktęs ir Jonavą (ir visi autobusų sustojimai iki jos taip pat aprašinėti) savo kvailom trim raidėm.

 9. tai pagauk ereli, as gi nesislepiu ;) bet ar po to neprasytum visu svenciausiu jegu, kad geriau jau nebutum pagaves kaip jau n kartu buta ? galu gale net gaudyt manes nereikia, jei turi pretenziju kokiu, susirask civilizuotai mano puslapyje ar net telefona galiu palikti tau asmeniskai gal reikia namo siena ispaisyt ar koki guolfa. Pagauk ta berasti, pagauk, pavezinsiu su “petaku” muzikos paklausysim pakalbesim apie auksto lygio grafiti su tavim, bailiuk pasirasyt nebaisiai sugebanciu. arba ziurek, sukurk grupe fbuke kaip tas klounas is tv, galesi surinkt is tu durniuku pinigus, padaryt man reklama, as pats ateisiu pas tave “prisiduosiu” pinigus pasiimsiu, duosiu tau i nosi (nes as banditas didelis) uz bloga aura, kuria man siunti ir visi patenkinti.

  grafitai puslapiai lt “needitink” mano komentaru, ar cia as vienas keikiuos sitam puslapy ? senos zaizdos ? oh, suaukim po mazuma. kad tau vargt nereiktu zvaigzdute pats iterpsiu i savo sneka :) aname komentare buvo parasyta “*** ***** ******”

 10. *i***ja nesuprantu, ką ten marmaliuoji kabutėse :[.

  Jeigu iš tikrųjų esi didelis banditas*, pabandyk dar kartą.

  O ne rankas močiutėms laužyk :].

  * nuotraukose neatrodai

 11. nekaltas AS, (su savo dideliu ego) kad tavo internetine sistema cenzuruoja mano laisva zodi. kolega nesupranta ironijos matau. o kas liecia isvaizdas, tai prie to paties: kas garsiai sniokscia – nebaisiai kanda, o tyli ziurke – didziausia surio gabala nugriebia. cia prie atrodai/neatrodai. neieskokim karpiu ant asfalto, gilinkites i grafitus ir nesukit sau galvos ;)

 12. Taves dar nepagavo treninguotoji Jonavos mafija, didysis gangsteri?:)) Jei dar gyvas ir gerai laiko nepersaunama liemene, gal galeciau koki interviu paimt?:)))

 13. da ne, kad as pats mafija, bachureli. pohui man kas kaip ir kur. bijotum imt interviu tu is manes. nemates tokiu ciudu dar savo apgailetinam gyvenime kas vyksta aplink mane. atvaziuok, pavezinsiu, pagliaudysim semku

 14. to graff:
  musu tikslas bent minimaliai ir civilizuotai parodyti tu keverzoniu autoriams, kad jiems veniems patinka ju vandalizmas.

  antra uzduotys parodyti ant kiek tai yra opi problema musu miestui.

  trecias tikslas: susiri…nkus kritinei masei veikti. as nekalbu apie nesamoningas gaudynes, as kalbu apie valyma sienu.

  neverta laukti kol kazkas prades valyti ar grazinti musu miesta. galima pradeti nuo mazu darbu.

  tapkite musu fanais facebooke – http://www.facebook.com/apps/application.php?id=148853025155598

Leave a Reply

Your email address will not be published.