23 Comments

 1. tai juk tikras meno kurinys! Kaip jus sugebejot ji nupiesti? Siulau ireminti ir eksponuoti kaip “Neikainojama siuolaikinis kulturos sedevra”, pries kuri, deja, nusiteikusi visuomene, vedama visokiu ramanausku

  • Kuo čia dėtas menas?

   Matuoji kraštutinėm reikšmėm. Vairuodamas automobilį turbūt spaudi arba gazą iki dugno, arba stabdį.

   Beje, tu genijus ar idiotas?

   Suformuluok problemą

  • Išsiunčiau tau savo CV.

   Lyg nebūtų internete vietos, kur tu galėtum dėti kitokius tagus.

   Staugiu, kokia nekonstruktyvi tavo kritika.

   („ImbEcilas“. Madingas žodis, bet neišmokstat rašyt.)

 2. nu px man ant tavo cv, jei taip;].dekit ka norit.as nieko nesakau. bet pvz as ateinu cia paziureti ka nors IDOMAUS o ne kazkokius levus tagus, kurie nera nushlifuoti. nu nejaugi neber ka deti. jei jau sukurtas puslapis apie grafiti, tai ir dekit normalius straipsnius. nu tokiu tagu gi visur pilna. o kiek daug geru piesiniu is lietuvos writeriu taip ir nepasiekia kitu zmoniu akiu.abydna kad tokiam puslapy kuris vienija daug writeriu atsiranda siukshles… o tokiems vaikams kaip 324 – nueik i apleista pastata ir megaukis tokiais uzrasais kaip “indre myli antana”;”fuck you”;”cbb”ir t.t. manau rasi ko nori. ir nepisk proto cia su savo romantiniais pasimegavimais tiems kurie kazka daugia nori pamatyt nei jobanai sukeverzota taga, kuriame nera eni normalaus tarpo tarp radziu, vienodo srifto, normaliu raidziu proporcingumo…matau tavo romantiniu poreikiu tenkinimams nedaug reikia – tik makaliuzes.
  nseupykit. bet uzpisa labai kai lietuvoj ir taip nera rimtu puslapiu ir dar cia kisa tokias nesamones kaip papuola. suprantu detu s.t. sput water zed tagus arba prierasus tokius kaip snitches get stitches; only god can stop me; ginkluoti kumsciais ir stiliumi…. nu zmones, as ne vistupalinu bet atsimerkit. tikrai peace.

 3. Vaje, vaje koki nepasitenkinimai! Kritikuoti visi pirmi :) būtų gerai jei tą kritiką dar ir lietuvių kalba, bei su atitinkamais skyrybos ženklais išreikštumėte. O tai dabar Jūsų purkštavimus šifruoti reikia. Tiesiog patys pamąstykite ar į jūsų nuomonę ir nepasitenkinimus bus kreipiamas dėmesys kai juos taip pateikiate.

  • Juokinga, kad priėmiai viską asmeniškai. Sakyčiau, kiek susireikšminai. Na bet jeigu jau taip, tai buk gerutis ir ARGUMENTUOK, kodėl mes esam niekas ir busime niekas, ir kodėl, mes ,,mazvaikiai jobani” ? ;) Nes kol kas aš čia matau tik eilinį varymą iš neturėjimo ką daugiau pasakyti. Irrr dar nenoriu skriausti čia besilankančių žmonių verčiant juos skaityti didelį offtopicą, tai siūlau visą šį pokalbį perkelti į privatesnę erdvę!

 4. Kaliause-gaila kad pats esi niekas..ir stumi ant tu kurie yra kazkas daugiau nei Tu..graudus Tu esi bet ka padarysi visokiu buna visokiu reikia :) is musu 3 Tu cia ciuju DIDZIAUSIAIS mazvaikis.tad pats nepatingek ir pyzdink is cia nes esi totalus urodas,laido riteris :)

 5. jei matot, kad neprieisit vienos teisybes, nes ir negali jos tokios but, tai gal neverta energijos eikvot ir koliotis. vieniem – vieni, kitiem – kiti. ir vienu ir kitu zodziuose yra tiesos.

  graff psl duok pasta, atsiusiu tagu. pareklamuosi zeda.

 6. zinau.. ka padarysi. visokiu ligoniu yra. nebesiparinu. norejo jis mano karjera suzlugdyti, bet nuo to laiko mano galerija tonom nauju rimtu darbu pasipilde. greitai bus atnaujintas saitas, tikrai nekentikam bus apie ka sneket.

 7. neturejau as nieko pries ta zmogu ar pries jo komanda tuo labiau, juolabiau kai joje buvo ir mano draugas st, bet tokiu shudu be pagrindo niekas nedaro.. as jo nekrosinau, nelipau nei ant jo tagu, nei dar kazkur kazka. ir siaip ne atmazas yra is jo puses isgirst “tu ir butum ta pati padares jei as kaune viska isbombinciau”. nepaneigs jis to. ok, “draugeli”, nevadinsiu vardu, patenkintas ? (cia sputui)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *