„Ritualinė siena“

„Sveiki,

beieškodamas informacijos apie lietuvišką graffiti netikėtai radau Jūsų
svetainę internete. Šį pavasarį, Vilniuje, bus suorganizuotas graffiti
meno konkursas, pavadinimu “Ritualinė siena”. Kadangi Jūsų svetainėje
lankosi daugiausia gatvės menininkų, todėl manau, kad ši naujiena juos
sudomintų. Tokiu būdu jie galėtų parodyti savo įgudžius ir įgyvendinti
savo idėjas Vilniaus senamiestyje. Visa informacija yra patalpinta
specialioje svetainėje (kuri bus papildoma su renginiu susijusiomis
naujienomis)www.josefaus.com .Prašau palaikyti šią idėją bei patalpinti skelbimą apie šį renginį Jūsų svetainėje.Prisegu renginio skrajutę.

iš anksto dėkoju,
Arūnas Prudaitis“

2013 03 20-01.jpg

25 Comments

  1. as nesuprantu tematikos.. blet parase kazkokia shurimuri.. ir xuj pajmi, kaip ir ka reik jiems piest.. kazkoks ritualas, koks graffiti ritualas turi but. nu tai blet klassikinis raides charai fonai.. xuj pajmi juos ka jie nori..

  2. Dėl nedidelio dalyvių aktyvumo nusprendėmė šiek tiek supaprastinti renginio temą bei pakeitėme konkurso nuostatus. Nuo šiol savo eskizus (atskanuotus failus) galite siųsti elektroniniu paštu info@josefaus.com arba tiesiog pristatyti į Vilniaus Centrinį paštą, (pašto dėžutės numeris 122) Gedimino pr. 7. Taipogi pakeitėme nuostatą kuriame buvo teigiama, jog pirmame piešinio plane negali figūruoti komandos užrašas. Nuo šiol graffiti stiliumi nupieštos raidės, simboliai ar jų deriniai dalyvaus eskizų atrankoje. Paskubėkite, nes iki pirmojo etapo pabaigos (balandžio 8-tos) liko mažiau nei savaitė. Su atrinktais renginio dalyviais susisieksime asmeniškai!

    sekite naujienas – http://www.josefaus.com

  3. Mano manymu klaida padarete ,bet jusu pasirinkimas ,dabar tesiog bus elinis jamas , nieko idomaus , tada dar gal pakeiskite visa tinklapio topica ,nes kaip matote kaikurie net neranda informacijos ,kaip akmens amziuje gyvena ,tarp internetiniu zodziu ir laidu.
    Sekmes.

  4. Gal todėl, kad MAMA nupirko planšetinį komputerį, bet juo dar naudotis neišmokau ( nėra KADA ), o bibliotekomis išvis nemoku naudotis, dar yra tokių pas mus Žemelėje?? Ir kas tas CENTRINIS PAŠTAs ????! Dar kas nors bendrauja laiškais? Pff, aš savo korišams parašau per (SAVO) planšetą…

    1863m.

Leave a Reply

Your email address will not be published.