„graffiti renginys Kaune“

Tomas:

„Labas!

Dalinuosi artėjančiu graffiti renginiu Kaune. Prisegu plakatą kurį galėtum papublikuoti savo prižiūrimam puslapyje, būčiau dėkyngas. Kaip piešėjas dalinuos su kitais, lai dalivauja ir atgaivina seną gerą bendravimą tarp piešėju, ne tik forumu blevyzgose :)

Pasistengsiu forume greitu metu parašyt daugiau informacijos jei patalpinsi plakatą.
preteksto nereikia jokio, konceptualiai lai visi pradeda domėtis, o kas susidomės gaus daugiau atsakymų.

Ačiū“

2013 04 22-01.jpg

Plakatas nepriot, nes: 1) vokišku šalmu uždengtas spėjamai tarpukario Lietuvos kariuomenės pėstininkas neturi nieko bendro su „Gatvės ritmu“; 2) manau, kad temą „Nepriklausomybė“ 2013 m. iliustruoti 1918–1940 Lietuvos Respubliką įkūnijančiu kareiviu — skurdoka, švelniai tariant. Draugiška kritika

7 Comments

  1. Žinoma galima vaizduoti barikadas, tv bokštą, tūkstantines beginkles minias, bet jei ne tie nepriklausomybės kovų vyrai, savo gyvybę aukoję vardan Lietuvos, šiandien būtume, geriausiu atvėju, koks nors ostlandas, ir Vilniuje matytume 1up bombintus traukinius, o gal, net ir rašyčiau viską dabar vokiškai…

  2. Tipo pamatei bombinta traukini ir jau gana? :D Istorija, kalba, kultura px, svarbu kaip Vokietijoj traukini apipaisyta pamatyt ? Nejuokinkit vaikai :D 2 dalykas, jei ne tie zmones sneketume ne vokiskai o rusiskai, su visom kitom pasekmem. Taip, kad nesvaikit nesamoniu.

    • Aišku tuometinė sovietų Rusija norėjo platesnio priejimo prie Baltijos, bet turėdami viduje pakankamai problemų kažin ar būtų sugebėję kažką pasiekti. Žinoma visa tai pseudo-istorija ir todėl galime tik fantazuot. Daviau aliuziją į vokiečių kraštą, dėl to, kad Lietuva ir paskelbė nepriklausomybę esant vokiečių okupacijai, ir jei ne kelių žmonių užsispyrimas, ir troškimas tikros, nepriklausomos Lietuvos, turėtume, geriausiu atveju, autonomiją reiche.

Leave a Reply

Your email address will not be published.