102 Comments

 1. “autas taspats kas papus graibyt ,tramas taspats kas anal daryt, metro taspats kas vaginal daryt”

  garantuoju nei papu graibyt, nei vaginal nei anal tau neteko daryti. nebent anal, kai tau dare. hehe.

 2. ruhe blyat zaebal huyniom uzsiiminet. kiek galima urode tu?blyat kjp norechiau kad visa toyu shaika butu adpisdinta kokiu marozu, kai toyai naktitipo”bombina”. ten visi 4t kazkokie, pa, ruhe ir pns.

  bet sjp realei tai buwou abshales. kjp JOE gali buti bcl krewe ir kgs krewe? tarpininkas tarp toyu ir kgsu. kas normalesnio bcl krewe yra wps?

 3. ka cia pyzdish ant ju? tipo esi krutesnis ane? tipo daxuja zjbs stiliuka turi? tipo daxuja bombini? blet mieste nixuja nesimato, isskirus kaip tik juos ir senesniu geresniu.. speju jus visi kurie pyzdite vtripyzdi vapsie net tago nesugebetumet uzmest.. eikyt savo paistalus pilt kur nors pornuskes sajte rasykit sliuxom ant kiek jos xujovos.. cia jums nevieta supuve debilai.

 4. e tai prikoals tame kad cia kazkaip 4T pateko i laikrasti sita, tai biski pavydas piso jum visiem uz laido sedintiem tojam ir ziema per daug pasikelusiems iseit, todel cia ir rasinejat, stumiat, kad tik juos pazemint, nes norit but geresniais, bet neiseina. Respect 4t, bent jau daro kazka, visiem vapse 4t respectas ir tam zr ruke ice aloe(jei toks yra) nelok(tas kur irgi i naujeians pateko kiek maciau ;)) ) ir disor.

 5. Iš tiesų paskaičius visus komentarus susidaro toks įspūdis, jog kas susiję su 4t tas yra šūdas, xuinia, kreivarankiai, ir pan. turėkite šiek tiek kultūros bei pagarbos kitiems. Manau anksčiau ar vėliau visi nori islist į gatves ir paragauti kas yra piešti naktį. O ne pūti išvien stroikese. Visi pradėjo nuo to paties. Vieni progresuoja greitai kiti ne taip. Bet esmė tame, kad tai vyksta. Jeigu tau nepatinka kas daro kažką kokia esmė rėkti. Reikia tiesiog tai pasakyti į akis, be jokių mustiniu ir pan, o ne dergti žmogų. Jei tau nepatinka jo darbai, tai kokio bybio rašyti, kad jis šlykštus, kad jis toks anoks. Vertink jo darbus bet ne jo išvaizda. Visi skundžiasi kaip toks “toyus” kaip joe galėjo pakliūti į rnd. Bet visgi s.t priėmė už kažką ko jūs negalejote padaryti arba nesugebejote. Tiesiog normalus žmogus niekada nedergs kito jei tam nėra reikalo. Bet jūs tai darote. Manau tiesiog reikia susitaikyti, nes iš stūmimo ar keršto niekada nebus jokios naudos……. Peace. (beje man Px jei jūs dergsit mane jog palaikau 4t ir tuos kuriuos nustumia šiaip sau.

 6. Sveiki. Man labai įdomu pasidarė, kodel visi taip kreipia dėmesį ką apie jus sako, turiu omeny 4t. Koks skirtumas žmogeliai ? Taigi graffiti have to be hated, ya know ? O, kad visi čia stuma ir pnš, taigi tegul, laisvoj Lietuvoj gi gyvenam, nuomone ir kritika yra gerai. Ir realiai jum, ale kaip writer’iam, visiskai dzin tūrėtų būti kas čia rašoma. Paskaičius čia susidaro toks vaizdas, kad jus graffiti ne dėl savęs darot, bet kad įtiktumemet kažkam. Gal jums to ir trūksta.
  O kas smerkia ar kažką tai šitais komentarais nieko neįrodod, kaip kažkas sakė, arba i vjibala priparkuot arba krosinti, aisku jei bijot užsiraut tada tagą į kokį “batas” pasikesti reikia ir viskas tampa paprasčiau. Gaila dažų ? Na tada liekat nieko neįrodę.
  Nepykit, jog išsakiau savo nuomonę. Peace brothaz ;)

  • cia diskutuojama tam ir skirtas puslapis, kalbant apie vilniaus scena atvykeliai atnesa sviezumo, senuju gretos reteja,o pacukai pesasi.Dar galima pridet legalcikiniai sedi legalkej bet nors tvirta stiliu ir cana ivalde lyginant su joe twopus kur o rade sleiva beveik visur.Kalbant apie joe pale tapaty suda bombina beveik visur , ant kiekvienos sienos noris pamatyt kazka naujo o ne tapaty geriau spota uzleiskit kas gali ir sugeba ipist.Dcs vaikai kopina dauguma nuo ucs toliau patyliu.Negzas visai gerai varo bet nx “VBR-Big Dicks Back To The Town” pagal sita galima sprest kad jie tik legalkej su dideliais veagros pririja laksto prisimenant vbr laikus ten tai nk gero…alfonsas ir su dauro -double trouble- cool hood=chuilo

   P.S. uzpiso rasyt svarbu viskas laikos ant senoliu peciu pyzzz ma nygaazz smoke weed every 24/7

 7. “nygaazz smoke weed every 24/7”, – bet gi sunku bus nuo mentu pabegt jei rukysi. Nebent rimtai esi niga niga ir turi 3 plaucius (2 didesnius).

  Geriau krosiuka reguliariai rytais pabegiot, kad patobulet. Ilgiau gyvensi – daugiau pribombinsi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.