ŠAUKYKLA

Paskatino Xplosiv:

kadangi nera atskiros temos straipsniams apie graffiti is spaudos, kuri laika mesiu linkus cia. [vistiek jei ka admin gales istrinti]“

Rašykit į komentarus, pasirodys įdomu – užpostinsiu

4,298 Comments

   • Ačiū. Bet čia tik visiška, spontaniška, improvizacija išlindusi į dienos šviesą, kur kas dieną netradiciškai visiškai nesveikai psichiškai daužo krutinę širdis!
    O jei kalbant nuo savęs tai čia tik 10 procentų, ka galiu realizuoti. Ir tą sakau nuo širdies. Nes aš ją įsimylėjau ir tikrai nepaleisiu. Ir piešinys atlieka visišką laisvę kurti. Kas ir yra gražioji Graffiti dalis.
    Man dabar svarbiausia kurti, nuo savęs, ką slėpiau daugybę metų, tai ką turėjau savyje. Ir tam atėjo laikas.

 1. Tai vis dėl to Gerb. Admine, kaip jums mano tarpgalaktiniai trancendentiniai stogą raunantys viražai ir manevrai realizuojami visiškai nušvitus?

 2. Taprasme jei tu kritikos priimt nemoki – naxuja vapsie blet cia postini. Man nx smegenys neisnesa, paziurek tu i savo negative space problemas, i savo nuvalkiotas formas, kkuriu ir tai atpiest iki clean, suspacint nesugebi, flowo neturi, tau iki kgsu – kaip su paspirtuku masina bandyt pavyt autobahne. Poseris ir viskas, per du metus, kiek stebiu tavo shyza forume, 0 progreso, o kalbu daugiau nei darbu. Nei puse, nei velnio. Ir poxui ka tu ten ir ant ko piesei, kai piest nemoki. Tie kurie moka tobulet, jiems ir lygintis nereikia, kaip tau, Poseri. Vietoj to, kad kazko pasimokytum is pastabu, kaip vaikas teisini savo nesugebejimus. Ir dabar tik neverk, kad su tavim negraziai bendrauja, laiko irodyta, kad tavo smegenys degradavusios ir brandaus atsakymo ar patylejimo nesulauksi. Tfu blet tokiam lygintis su kgs…

 3. Tamsta, čia nei vien tik kritika, čia totali demotyvacija. Aš stengiuosiu ir tik nesu šioje srityje profanas. Suprantu, mano piešiniai dar nėra oriniai pyragėliai, bet sakyti, kad esu visiškas nulis yra NETEISINGA. Dievas mato. Jokio gero žodžio nesulaukiu, nors darau tikrai daug ir pagal savo galimybes. Aukoju visa save, šventai sakau, kad sukurti kažką gražaus ir vertingo ir laikausi žaidimo taisyklių. Atsiprašau, kad lyginuosiu, bet labiau inspiruojuosiu iš geriausių, kadangi viskas turi būti mokytojai, kurie rodo kelią, kad nukreipt gera linkme. Dabar toks įspūdis, kad tik sumenkinti reikia asmenį, kuris realiai daro, realiai rodo pastangas, atkaklumą ir meilę šiam reiškiniui, kuri jau dešimt metų myli… Jūsų žodziai man svarbūs, bet jie labiau žeidžia nuo šiuo atveju turėtų motyvuoti judėti pirmyn. Arba parodyt, kuria linkme pasukti. Skaudu. Aš kuriu, nesvarbu, kad nesigauna taip kaip jiems – aš visada darau ir darysiu savo. Nesvarbu kiek gyvenimo smūgių susilauksiu. Dievas man nebereikalo parodė kelią i Graffiti. Jo neatimsi. Ir juo eisiu toliau.

  • Tremo, matau, kad tu stengiesi ir tiesiog plėšai save bandydamas įtikti šitiem formumiečiams, kurie nenustos kapoti grobio kol negaus šimta procentinio, porcelianinio, nušlifuoto puikaus darbo. Sutinku, kad visi čia nori kažko naujo, gražaus, puikaus ir net nebežino kaip to prašyti, kaip pats sakai motyvuoti judėti pirmyn. Linkiu tau gerų sienų ir motyvacijos iš paties savęs))

   • Ačiū. Malonu, kad yra žmonių kurie atveria čakras linkėdami gero. Apkabinu.
    O aš dabar eskizuoju. Ruošiu ciolkas pramušantį, stogą raunantį pys’ą(us).

  • proporcijos, seniukenzenoideri. jei tos raides butu proporcingos, viskas butu 10x geriau. huj znaet, gal cia tik mane uzpisa, kai raides viena dalis plona kaip bbz kas, o kita stora (pagrinde E raide). bet siaip R raide zjbs, primena runchy. =D

  • seneliumbeziukenirebinesizoiderineviniciakurenai, malonu kad keiti raides ir bandai kazka naujo, bet sutinku su gutyzetu kad tas plonas zigzaginis spinspelis (e raides apatine koja) atrodo hjv, butum galejes storesne koja padaryt jei ta E dalies statu kairi boxa butum ilenkes i bet kuria puse arba galejai tsg pakreipt ta pati boxa ir rami galva butu buvus, storesne koja butu tilpus. aisku galu gale visa tai px, nes kiekvienam skirtingai patinka, yra subjektyvu ir t.t, svarbiausia paciam patinka piece’as.
   p.s. cia freestyle buvo?

   • Ačiū mieli kolegos už konkrečią ir argumentuota kritiką. Malonu. Sutinku reikia padirbėti su proporcijom. Tą šiuo metu ir šlifuoju.
    Visi mano piešiniai yra spontaniški, be išankstinės idėjos kaip atrodys galutinis vaizdas. Niekada nenaudoju piešiant eskizo, idejos generuojamos spontaniškai, momentu, kai esu spote ir priklausant nuo nuotaikos kurią perteikiu iškart vietoje… Man patinka improvizuoti freestylu, nes visada gausis kitaip nei buvo prieš tai. Tuo ir veža šitas reikalas.

 4. e tremo kada isleisi filma savo kuri zadejai pries kokius 5 metus jau kalbejau su draugeliais is cikagos tai sake ziauriai nori pamatyt ir liudi nes dar neisleidai peace gangstaz

  • 1: fainas, yra minor details kurias pakeisciau, bet visai linksmas:)
   2: sitas jau strukturos prasme tvarkingesnis man atrodo! ery noic.
   3:sitas irgi fainas.

   Keep rockin’ in the Free World!

  • Asmeniškai, jei kalbant nuo širdies, man Vilniaus Graffiti scena yra pati brangiausia iš visų. Visada buvo ir bus. Vilnius, nors ir nedidelis miestas, bet turintis nepaprastai talentingus writerius, kuriais pasaulis gali didžiuotis. Jie yra GRAŽŪS žmonės ir atlikėjai visomis prasmėmis. Tai faktas. Taip, gal Vilnius
   nėra Berlynas, Paryžius, Madridas ir neturi daug traukinių depų ir pan. bet tas visiškai nesvarbu, kadangi Vilniečiai inspiruojasi labiau vieni iš savęs, savo bendraminčių ir aplinkos, kas juos daro unikalius ir savotiškai įdomius writerius. Man Vilnius Graffiti scena yra žavinti, savaip, kadangi ten gyvenantys atlikėjai, nepaisant sąlygų, sistemos ir t.t. daro piešinius pagal savo galimybes, dalinasi patirtimi vieni taro kitų ir taip juda pirmyn reikšdami meilę šiam reiškininiui jau apie +- 27 metus kiek jis egzistuoja Vilniuje. Stiliaus atžvilgiu Vilnius nenusileidžia kitiems Europos miestams pagal savo masta, o kas svarbiausia turi savo istoriją ir writerius, kurie nenustoja daryti tai, kas jiems yra gerai ir nieko geriau negali būti.
   Naudodamasis proga, noriu atiduoti pagarbą VISIEMS VILNIAUS WRITERIAMS UŽ TAI KAD PIEŠIAT GRAFFITI.
   O didžiausią simpatiją ir pagarbą noriu atiduoti ERK ir S.T.ONE be kurių indėlio į Vilniaus miesto Graffiti sceną, tikrai nebučiau pasukęs šitu keliu. AČIŪ JUMS, KAS SAVO PIEŠINIAIS PADARĖTE MANO ŠIRDĮ LAIMINGĄ.
   T.
   …2021 – ∞

  • Stogą raunančiai chujovai! Vakar prascrollinau ant prikolo + – 10 metų senumo postus šitam puslapy, tu nuo ten iki dabar vis dar čia. Susumavus laiką, kurį skyrei identiško šūdo rašymam šitam puslapy, jau seniai galėjai būt įvaldęs savo 5 raides, kurios kol kas atrodo, kaip pirmąkart išėjusio į gatvę piešt vaiko, su šiokiu tokiu meniniu suvokimu. Ir tau ne vienas jau tą patį aukščiau arba seniau sakė, tu neklausai. Tu stovi vietoj, tavo piešiniai tik svyruoja, nesilaiko.

   • Tikiuosiu pasijautei laimingas parašęs tokį širdį glostantį, daug žadantį ir stulbinančiai prasmingą komentarą. Ačiū už visiškai visas viltis, literaliai sudaužiusių iki totalaus nulio, kažką nuveikimą Graffiti.
    :,,,,,,,,,,,,(

 5. Tikslas ne įžeist, o pasakyt tiesą apie tave, kad suprastum. Įsigilink į piešinį, o ne „tuščia galva“ drėbk spalvas į formą. Ne tik apie graffiti kalbant, o apskritai. Pats matai, kad tavo raidėse nėra flow beveik. Nors atimk spalvas, bet turėk gerą flow, proporcijas, bus šimtąkart geriau už tas linijas geltonas, kurios atrodo, kaip pasiklydęs baikerių bare, marozas. Matosi, kad skubi darydamas piešinį. :D No hate.

  • Vat būtent, kad dabar suprantu. Ir ačiū. Kad atsiranda žmonių, kurie sveikai paaiškina kaip, kas ir kodėl. Tiesą pasakė, suglumau iš pradžių, bet geras spyris šiknon buvo reikalingas… Kitaip nejudėčiau pirmyn, nes nesuprasti kaip reikia daryti yra klaida. O klaidų aš daryti nenoriu. Noriu tobulėti! Noriu!!! Nes myliu šita visą reikalą begalo……………….NENUVILSIU NEI VIENO!!! Ačiū už pamokas, lieku skoloj dėžę pepsikolos :) APKABINU!!!

 6. Na ką, mielieji ir mielosios, kaip jau tampa tradicija, noriu jus visus pasveikinti su artėjančiais TŪ FAUZAND TVENTY TŪ metais. Šie metai bus tigro metai, tad žiūrėkit, kad būtumėte budrūs kaip taigeriai ir rėžkite tokius piešinius, kad rautų stogus bet kuriam stebėtojui! Kurkite naujus stilius, judėkite pirmyn ir žiūrėkite, kad Graffiti ir toliau būtų jūsų geriausia kolegė. Taip pat labiausiai iš visko noriu palinkėti tarpusavio supratimo, draugystės vieniems tarp kitų ir MEILĖS. Šie metai, širdis kužda, turėtų būti kupini ypatingų dalykų, todėl linkiu juos atrasti ir pasinaudoti. Juk laimė ir grožis slypi paprastuose dalykuose, reikia tik mokėti juos pastebėti. Todėl chebra, visokeriopos jums sėkmės ir laimės. SU NAUJAISIAIS 2022 !!!

  • gar su ryder dva brata akrobata. jei rimciau tai gar reiketu dar siektiek padirbeti, o ryder jau neblogai ebashina ir spotus gerus ima. progresas pas ryderi tikrai matosi : )

 7. Bet realiai ištikro tai nesvarbu, kad kažkam nepatinka. Juk visiems neįtiksi. Bet jei šiaip nuoširdžiai šnekant tai pilu kaip už gryną!

 8. Niekada.
  Beje, aš niekur nesakiau, kad aš tobulas. Bet padarau už jus daugiau vienas žymiai. Ir tas yra absoliutus faktas. Kurio nepaneigsit.
  O dėl pajuokos tai pasižiūrėjus instagrame jūsų piešinius tikrai suima kartais.
  Atvažiuok pas mane, pavežiosiu po tikrus spotus, renfe yardus, parodysiu sistemas, įdaužysim fūrų ir paleisim į reisus. Paskui jei dar maža bus, galėsim metro tuneliuose šventę surengti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *