ŠAUKYKLA

Paskatino Xplosiv:

kadangi nera atskiros temos straipsniams apie graffiti is spaudos, kuri laika mesiu linkus cia. [vistiek jei ka admin gales istrinti]“

Rašykit į komentarus, pasirodys įdomu – užpostinsiu

5,978 Comments

 1. Aš prieš išeidamas į eterį norėčiau padėkoti:
  1. Dievui Tėvui, Jėzui Kristui ir Šventajai Dvasiai už gyvenimo dovaną.
  2. Tėvams.
  3. Gerb. Adminui už žmogiškumą, nesavanaudšikumą, gyvenimiškos patirties įgijus per VISĄ LAIKĄ jo sukurtame puslapyje pasisėmus suvokimą asmeninį suvokimą praplesiančiame puslapyje kuris iš tiesų yra magiškai dieviškas. AČIŪ.
  4. Kasnaktiniams Graffiti Suporteriams. Už jų piešinius kurie ir buvo ūpo priežastis. Jūs varot. Ačiū. Psio takoje.
  5. Publikai kuri mane myli ir nekenčia. Be nei vieno iš jūsų nebūtų motyvacijos.

  Nenaudėliškai entuziastingo geriausio penktadieni jūs linki geras žmogus a.k.a. Tremonasteris
  ………2023………..

 2. Nu heroooooojai, tai ko tokie tylūs kaip pelės?
  Kur jūsų pysai??? Kur jūsų šedevrai?
  Aš tai čia taip sakant SKIT SKIT GRAFF GRAFF BANG BANG PSIO PARATKI NIGIGOVAI ŠTURMUOJU YARDUS!!!
  ATLAIKYSIT??? Blec vargu… [[[[[:
  Dar dadėsiu, kad vedinas už rankutės savo meilutės vardu Graffiti chujabashinu SVEIKĄ GRAFFITI.
  VOT TAK!

 3. Man sunku rasti balansą tarp Graffiti ir muzikos. Nesutalpinu jų abiejų, kad ir kaip norėčiau.
  Bet meilė abejose, tvykstanti kaip merginos delnų šiluma, mane skatina judėti pirmyn nežinant kur tai veda. Nesąmoningai.
  O Dievulis tegu linksmai kvatoja iš mano šposų.
  (:

 4. Nu ką, tepliai, kaip matau neinfingolinat nieko. Kodėl? Palycija papurtė ar kaip suprast visą šitą reikalą? Greit marš tapyti ant sienų ir žiūrėkit, kad blizgėtų [[[[[[[[[:
  O jei ne, jūs nedorėliai aš jums tokių vaizdeliukų parodysiu greitu metu, kad nuvirsit nuo taburėtkų, net ir jūs, kgesčikai [[[[[[[[[[[:

 5. dievo nėra.
  dievo nėra.
  dievo nėra.
  dievo nėra.
  dievo nėra.
  dievo nėra.

  Now prove me that I am wrong, fucking bitches!!!!

 6. Jūs tojų ir snitchų brigada, cyliai cyyyyyliai būkit kol aš jebashinu masyvius pysus per miestą/miestus. O tie rnd kgs irgi nepergeriausi, kadangi aš tiek padaręs o jiems p iksas praktiškai, kai nusipelnau pagarbos ir tą jau senai įrodžiau. Faktas. Nu ir gerai, būkit jūs undergroundo lyderiais sau vieni, man poxui, ponil???
  Man vapšė čia prikolas dar parašyt, turėtum džiaugtis, kad išvis čia ateinu ir forumėlio reitingus keliu. Taip, kad ramiakas nachui, dievo nėra.

  Aš valdau. O jūs ne.
  Už mane kalba mano darbai. Kuriu apstu.
  [;

 7. Nu gerai, nusiųskit man už meilės reikalus atsakingą angeliuką, kuris pradėtų dirbti savo darbą, nes kai kurie akli ir kurti.
  Bet nesiplėsiu aš čia plačiai, taip paprastai, kaip senai.
  Būkim čiorti bet teisingi, mane veža, kai kas, bet nežinau kas?
  Kaip tą sau padėti atrasti??

 8. O šiaip tai čia tokie “Normalūs” susirinkę, kad man juokas iš jūsų visų ima. Pasijuokiau.
  Koks skirtumas, koks esu toks esu, ne jums spręsti, tik apkalbėti galit, kokie jūs krūti kai realiai visi esat nuogi ir basi….
  Ne apie tai, o apie asmenį kaip pati per save galinti padaryti labai daug, gero, bet ką aš čia jums aiškinsiu, jūs gi čia labai nušvitę ir viską puikiai žinot.

  https://m.youtube.com/watch?v=d9xN_o70nFE&pp=ygUNZm9yZXZlciB5b3VuZw%3D%3D

  Forever young.
  FUCK OOOOOOOOOOOOOOFFFFFFF

 9. Man būna tokių momentų kai sunkiausias kūrinys atrodo lengvas, lyg per silpnas mano gebėjimais, kurių lazdele pamojavo tas geresnis, tas iš aukščiau.

 10. Aš jums paleptelčiau gerų dalykėlių, kitais žodeliais išsireiškiant aš pasiklydęs jausmuose, gal net sakyčiau per giliai. NEVELTUI. Matyt. Bet vistiek akimirka yra dabar kuria priėmu kaip iš ateities šviesius prisiminimus………

   • Nu man sakau atvirai, priimtini tik tie, kurie žino ką daro ir daro gerai, belekaip kleckais vanojantys arba nesuprantys ir nesuvokiantys savo mechanizmo – duodu kelią.
    O šiaip tai keliu šią taurelę vandenėlio su stebuklais ir davai KAK NAČINAISIA PIRMYN!!!

    [;

 11. Nušvitimas. Negaliu kalbėti nors norėčiau. Praradau sąmonę. Aš kitoj erdvei kur jūsų sielos manęs nepasiekia. Kodėl taip yra – neatsakysiu. Bet aš noriu ją surasti. Savo sielos bendrininkę.

 12. Kind animals ARE CUTE <3
  Doggos ate breakfast <3
  Angry kitten for the win :)

  CUTE!!!
  *bark bark bark!!*

  !!! Angry!!!

  Angry!!! :)

  Bark!! :)

  .

  .

  x)

  Peace

  x)

 13. O šiaip tai vėlgi čia taip lengvai nepaimsi, kad VISKĄ IŠ KART SUPRAST ŠITĄ RITUALĄ BET AŠ ATSAKAU AŠ….. NEGALIU TO IŠTARTI, NES MANO ŠIRDIS TIK ŠIRDIS ŽINO VISKO. ATSILEIDŽIU Į ŽEMELĘ, TRYS, DU VIENAS AŠ ŽINAU KO NORIU. TIESIOG TĄ SUNKU PARODYTI. SUPRANTATE KĄ NORIU PASAKYTI. MAN LYDOSI ŠIRDIS IR TIEK TENORIU PASAKYTI……..

  • Bet to nedarysiu. Nes nesu kvailas. Nors gal taip kai kam ir atrodo. Bet tebūnie, jei jau taip.
   O šiaip tai juokitės, kvailiokit, eikit all city ir būkit kingais (:
   Aš turiu svarbesnių reikalų.
   Geros dienos.

 14. Koks esu toks – NEPASKEISIU, JEI NENORĖSIU.
  Mano gyvenimo tikslas yra PRANOKTI Dievo lūkesčius.
  Kas to dar nesuprato tegu supranta. Atsivėrusios akys gali daug, bet vien to neužtenka, jei neturi širdies. Visi mokame žaisti, lyg vaikai būdami, bet vėliau ateina ta diena kai supranti kiek dar daug turi nuveikti. Ir žaidimo neužtenka, bet jį tęsi, nes mintis visada turi tęsinį…
  Atsimerkite, įsiklausykite ką jums sako širdies balsas, ne vien protas, nors nepamirškite ir jo.
  Viskas turi būti balansas, čia kaip žongliruojant ant rutulio, jei tik mosikuosi rankomis to neužteks, reikia ir kažko daugiau įdėti. Bet tą supranta tik tą pabandęs, nors ir suklydęs ir pasimokęs gali judėti pirmyn ir nesustoti……..
  Visi klysta. Visi gali priimti klaidą kaip dovaną. Visi gali jos neturėti, Visi gali jos atsisakyti, Visi gali ją panaudoti. Čia taip paprasta atrodo bet tai yra taip kaip turi būti. Nuo likimo nepabėgsi, nes žvaigždes išdėstė viska jau už tave, net nepagalvojant… Nors kelią atrandi pats, jo beieškodamas, palaipsniui, iš lėto, bet bėgant…
  Visi jūs GRAŽŪS.
  VIENAIP AR KITAIP. VISI IKI VIENO YRA SVARBŪS. Tą svarbu suprasti, nes visi jūs esat Dievo kūriniai, kurie yra svečiai šitam pasaulyje ir priimkime taip kaip didžiausią dovaną sau patiems už tai, kad esame pakviesti.
  Ačiū.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *