ŠAUKYKLA

Paskatino Xplosiv:

kadangi nera atskiros temos straipsniams apie graffiti is spaudos, kuri laika mesiu linkus cia. [vistiek jei ka admin gales istrinti]“

Rašykit į komentarus, pasirodys įdomu – užpostinsiu

4,786 Comments

   • Ačiū. Va čia suprantu, žmogus pasako ir pasidaro aišku, nes iš kitos perspektyvos matosi geriau. Nuo šiandien mano stilius pasikeis. Visiškai. Dažų pas mane tonom dabar.

    Vakaras laukia stulbinantis. Kalbėsime apie apie meilę ir seksą.
    [=

 1. O šiaip tai tikrai neblogai paišau, aišku, kol kas nesu ten TOP NOCH atlikėjas, bet tikrai dedu visas pastangas, kad juo tapčiau, nes JĖGŲ, patikėkit, turiu labai daug ir myliu Graffiti. Ir man Graffiti nėra nei menas, nei žaidimas, nei laisvalaikis. Ir su tuo nieko bendro neturi. Tai žymiai stipriau, bet tą gali suprasti tik tas, kas rimtai paišo. Aš gerbiu tuos, kas labiausiai atsidavę šitam reikalui, o labiausiai atsidavusių, kaip sakė Gerb. Adminas, negerbti negalima. Taip, kad vyrai, laikykit šturvalus tvirtai, nes į sceną aš atėjau ne veltui ir neketinu nei vieno iš jūsų nuvilti, kad ir kaip manęs nemėgstat. O aš pasiraitosiu rankoves, nes dar labai daug ką turiu nuveikti Graffiti.

  Not the best but not the worst,
  Yours ❤️
  2022…- ♾

 2. Jūs žvenkit kiek tik norit, o aš va dabar pat, vat šiuo metu pasiėmu savo dažus ir tokį pysą dabar liuobtelsiu jums bežvengiantiems, kad ilgaaaaaaaaaaaaaaaaai nepamiršit.

  • tas tremas normaliai paiso. nera labai blogai nera ir idealu. bicas tiesiog reklama sau darosi. a matot visas forumas apie trema sneka.
   man patiko kad tremas ta “wholecara” isove.
   aisku reikia dar praktikos. seip visiem reikia. as sakau tremai keisk tu biski staila savo. neuzsistove ties vienu. gal su kitu dar geriau seksis.

 3. Man tai viena užkliuvo, kad tremo sako kad yra labai geras, o po to sako kad labai blogas (keliu dienų intarpe), o kad kiti gali turėti skirtingas nuomones (vieniems tremo gerai kitiems ne) yra normalu.

  Man pvz tas nestabilumas nieko gero.

 4. As normaliai ant savo kojų nepastoviu,
  Po velniu, kai koks invalidas ant keturių ropoju,
  Atrodo nieko negalvoju, kartais kažką
  Atsakymu teisingu pazvejoju,
  Ir ką atrandu :;:; kad viskas gali keistis
  -lyg savaime-
  ~~su laiku! ~~

  • nu tremai jau geriau.
   T raidele kaip ir gera . biski tik stilistika su visu pysu nesueina.
   R raidele galetu mazesni pilveli turet ( bet seip visai neblogai ziurisi)
   E raidele reik tvarkyt . man stailas nelabai ir struktura biski grybas .
   M raidele kaip ir neblogai . bet ziurint su T tai skirtingos operos.
   O raidele nu blem . ranka lavint ir tiek.
   aj nu ir i gala pysas kazkaip susispaudzia . tai biski daugiau su T raides placementu reikia pazaist . kaip konektinasi su R .
   seip tikrai jauciasi kad darbo dedi . jauciasi kad staila biski keiti. kiek pamenu anksciau taip nepaisydavai.., o gal cia tik man taip

 5. KGS- kaziol crew.
  Ir dar pozuoja su full cap’u BALTIC WILD WALLS.
  Tau seima reik rupintis, o ne graff piesti.
  Kiek tau metu?
  Ar graffiti over sunus/son?

  Are u ok?

 6. Vieniems gerai, kitiems blogai,
  Vieni tobulėja, kiti degraduoja,
  O vieni ilgam išvis mazai tesikeičia.
  Susiklosto tai pagal gyvensena,
  Pasirinkimus, kurie nulemia einama kelia.
  Del to dvasininkai vienbalsiai uz moralę,
  Ir moko to ka būtų galima pavadinti karma.
  Nes niekas nenori but blogiausiai per ilgai,
  Del to patariama elgtis tik teisingai.
  Taip, daug kas netiki i tai,
  Bet ar taip ar kitaip – vistiek geris yra gerai,
  O rizikuot darant blogi gali baigtis tragiškai,
  Del to blaiviu protu galiu pasakyt:
  Atsargumas yra svarbu stipriai.

  • Visa ši moralės – gero elgesio tema, sudėtingoka. Sakoma kad jeigu negali gero daryt, tai bent blogo nedaryk, bet as dalinai skeptiškai žiūriu i altruizma, nebent tai gaunasi natūraliai, ar išmintingai. Gera daryt tikrai yra gerai, bet kaip ir tiesiogiai minėjau, tai reik mokėt daryt, pvz jeigu zmogus daro gero nemokėdamas to, visai įmanoma kad jis bent jau liks durniaus vietoj, ar dar ir ką prikenks pvz supyks ir keršys ‘aaa as tau padedu o tu man atgal nieko!!??’. Del to as filosofuoju kad moralumas yra proto dalis, loginio mąstymo dalis, ir nereiškia kad būtinai reik siekt but moraliu, bet gėris yra gerai, tai jeigu esi doras, visai įmanoma kad ir geriau gyvensi, o jeigu busi blogas, na, galbūt nepasiseks, ar tai policijos, ar šiaip nesėkmės, ir jeigu susimąstoma ties gyvenimu, vienu sėkmėmis, kitų nelaimemis, galima prieiti išvadas kad tai pasirinkimu pasekmes, nes arba tiki kad viskas random, arba kad yra tam priežastys.

   • Ne budistas, bet atsižvelgiu i tai kad įmanoma kad karma yra. Nes arba tiki kad viskas (ar dalis visko) yra random, arba tiki kad esi vadinamas pats likimo kalvis, ka pasėji ta ir užaugini.

    Bet tas turbūt tiesa, kad ne nuomones reik kalbėt, o faktus, kuriu sia tema neturiu.

    • Gyvenime mums duota laisva valia. Rinktis, kaip pasielgti. Aišku, yra dėsniai, taip pat yra dalykai, kurie nuo mūsų nepriklauso, kad ir kaip atrodytų gerai…. Kartais aplinkybės susiklostyti gali visaip kad kaip planuotum viską bus taip kaip tau lemta. Nes kažkam jau yra žinoma tavo gyvenimo eiga ir kelias kuriuo tu eini.

 7. Man tik vienas klausimas iškilo į kurį niekaip nerandu atsakymo. Kaip šitame gyvenime atsiranda tau skirta antra pusė? Ar tas žmogus, su kurio tau skirta būti kažkaip pats tave susiranda? Ar tai nuo mūsų pačių nepriklauso?

 8. Tremo
  Dar vienas klausimas:

  “Letters all discombobulated, you know what I am saying, arrow coming out, yo where that arrow come from?”

  Is kurio Graffiti filmo ir kurio writer’io qoute’as?

 9. Aš čia noriu išsireikšti truputį, nes kai esi pilnas tai yra meilė. Antrai pusei. Tam žmogui. Vieninteliam. Kaip dvi širdys, du protai, du kūnai dvi sielos. Ir jie ras viena kitą. Patys. Savaime.

 10. Bet tik tada kaip bus tas supistas laikas, kuris viską diktuoja šioje realybėje, kur dauguma to nesupranta nes papraščiau neatkreipia dėmesio. O laikas duotas mums visiems skirtingas. Ir jis mįslingas. Ir klastingas.

 11. Bet aš noriu DABAR. NENORIU LAUKTI.
  LETS’S COME TOGETHER. RIGHT NOW. OU YEAH IN SWEET HARMONY.
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 12. Šiandien, kadangi sekmadienis, kiaurą dieną pilsiu eskizus į naują montanos black book’ą! Uffff stiliovi pysai laukia! Parukysiu firminį cigariuką su kava ir davai!
  Chebra ką jūs?

  • R, E, M zjbs, T, O gal pakeisciau, bbz. ir siaip rimtai gerai atrodytu

   edit: ble db isiziurejus, kad yra rozine ir zydra, tai nx kazkas gali pagalvoti kad tu trans, aina nxhui tik db supratau

  • M raide sonu pavirtus ( arba cia del rakurso kokiu fotkinai taip atrodo ) . Ant sienos patasyk sita.
   Ir seip piesinukas biski desnen i virsu kyla .
   O raides viduri geriau apvaliai ispjauk . Dabar nelabai ziurisi ta lauzyta forma .
   bet seip smagiai ziurisi , spalvos vistiek ant sienos ryskesnes bus.
   T raide gali lygia daryt , nereikia tu liniju lauzymu , E raides vidines dalis suapvalint .

   Ir seip patarimas kita syk blackbuke bandyk viska sutalpint . nera super kai O raidele nusikerpa …

   • Dėkui qwer už patarimus. Padarysiu viską kaip ir sakei.
    Aš kai paišau į black booką, sunkiai įsiterpiu į A4 formata, nes pripratęs piešti didelius piešinius, todėl man kartais sunku įtilpti ir raidės automatiškai nesutelpa į lapą. Badysiu tvarkyt, kad išeitų tobulai proporcijos ir gautųsi lygiai lygiai be priekaištų.

   • Ten pas draugę piešiau, jai patinka “magenta” rožinė spalva, tai ir įfarširavau =)
    Beto ant juodo fono gatvei tu žinai kaip šitas pysas spindėtų??
    BAM!!

 13. Nu herojai, tai kur jūsų piešiniai? Um? Gal laikas parodyti jūsų skills’us? Aight?!
  Aš jums taip pasakysiu, AŠ MYLIU GRAFFITI!!!
  Vat taip vat parašiau ;P

 14. Aš turiu klausimą. Gal čia yra išmanančių šitą reikalą. Kas būna po savižudybės? Kur atsirandi ir kas laukia manęs? Ar tai lygiai tas pats kas ir natūrali mirtis?

   • Kontekste tu cia ne prie ko, o jeigu kalbant aplamai apie tavo mena, asmeniškai manęs klausiant tai atsakyčiau kažką tokio:

    Palaikai sistema estetiniame lygmenyje, yra kažkiek technikos, kartais kazka aiškesnio uzpaisai, ant tokios kaip gatviskos bangos siek tiek eini. Siūlau buti aiškesniu, aiškiai aiškiu, ar neaiškiai aiškiu, bet aiškesniu. Bet nzn ar tai objektyviai gerai, nors įtariu kad visai gali but kad taip.

    • Meno aš nedarau ir niekada nedarysiu. Menas yra šūdas.
     Aš darau Graffiti. Tą tikrą ir tą aiškų. Gatvėse ir ant traukinių. Manęs nedomina kiti dalykai, aš aiškiai atsidavęs Graffiti piešimui, nes tą darau kiekvieną mielą dieną ir aiškiai piešiu kol numirsiu. O kam neaišku, tam išaiškės. Ar aiškiai pasakiau?

     • Šiaip ir matos kad aiškumo turi, ne šiaip sau ir pasakiau prieš tai kad turi, bet as įsivaizduoju kad galima dar geriau, nes žinai, ne šiaip sau sakoma kad tobulumui ribų nera.

  • Malonu, malonu.
   Aš dabar sau ramiai inmušiu cigariuką su kavute ir pienu ( alkoholinių gėrimų nevartoju) ir davai šlifuot stilius prie eskizų iki paryčių. Kaip kad gerbiamas kolega patarė.

   P.S. Šią vasarėlę ko gero šausiu į Lisaboną treinų pataškyt. Kitaip sakant plėsiu apimtis.
   Bammmm!!!

  • E raidele labai smagiai ziurisi R irgi.
   Seip visas piesinukas jau neblogas.
   O del to kad graffiti nera menas . tai cia kaip kam .
   Man tai ant ribos . yra zostku paisytoju kur prilygintum menininkam yra ir tokiu kuriuos prilygintum vandalams . svarbiausia nepainiot street arto su graffiti …
   o tai kad cia kaip protesto forma , tai kad mes jau labai gerai gyvenam . dabar gali protestuot tik uz taika po saule (: nebent dar kazka tai sugalvosi …
   Gal kas papriestaraus laukiu atsakymu.

   • Graffiti nėra menas, nėra vandalizmas. Graffiti yra EKSPRESIJA, kuri gali būti traktuojama kaip pastarieji dalykai.
    Tai savotiška ekspresijos forma, kuri atspindi paišytojo vidų, asmenybę ir jausmus, kurią atlikėjas iššreiškia per raides, jų formas, stilių, spalvas ant įvairių paviršių. Jei Graffiti būtų menas už tai nebūtų sodinama pavyzdžiui 2 metams į kalėjimą už traukinių paišymą… Jei tai būtų vandalizmas, piešiniai nebūtų atliekami taip gražiai ir kartais atrodytų stulbinančiai, kad ne pats negali patikėti, kaip taip įmanoma atlikti…
    Ir labai teisingai pastebėjai, kad svarbu NEPAINIOTI Graffiti ir Street Art’o, tai ABSOLIUČIAI SKIRTINGI DALYKAI, kurie vienas su kitu neturi nieko bendro. O pašaliniai žmonės labai linkę tapatinti šituos dalykus, kas yra klaida.
    Graffiti kiekvienas paišo dėl skirtingų priežasčių ir jų daugybė, o įdomu dėl to, kad galimybės nesibaigia, nes kaip sakė kolega, kad tobulybei nėra ribų, kas prilygsta amžinybei…

  • Kaip čia taip sugalvojai paklaust?

   Cia kaip suprantu apie tageri eina kalba, tai imo: Gerokai panestas su natūraliu darbštumu.

   O jeigu kalba apie ideja prieš mentus tai kzn, as tai patenkintas policija, anksčiau daugiau korupcijos buvo kaip kad zinoma. O graffiti meistrus skatinu vietoj nusikaltimų i internetą reikštis ar kitais legaliais keliais. (turbūt jum šitas LeGaLuS variantas nepatinka, tai zdz jusu gyvenimas, jums ir gyvent)

   • Visokių yra pas mane visokių ir bus.
    Beje, piešinys tikrai nėra blogas, ir atliktas neprastai, greitai ir švariai.
    Nes fūros kaip panelės, žinai visas krūčiausias miesto aikšteles X)))))))))))

    O fūros ir panelės man kaip medicinos seselės.

    • tai sulygink savo senesnius darbus su naujais . ir cia sakyt ar iseis net neverta .stiliu kiekvienas kitaip supranta . taip kad kvaila tokio klausimo klausti ir aplamai jei tokie klausimai kyla tai tikrai nesi stulbinantis graffiti meistras.

     as pats paisau nuo mazdaug ’09/’10 metu . ir galiu pasakyti per pastaruosisu metus kaip tik nuejau ant laisvesnio ir labiau i anti staila nesancio graffo . nes man asmeniskai tai tiesiog linksmas laiko praleidimas pasitaskymas spalvom . man tie zoski wildstyliniai pycai smagu bet greitai pabosta .

     uztenka tiesiog tavo throwa realiai pamatyt ir labai daug ka gali pasakyt . esme geram tage .

     • Qwer esi rimtas pašnekovas ir geras žmogus. O tokie žmonės man patinka, nes dėl jų sukasi pasaulis.

      Žinau, kad klausimas yra subjektyvus, bet vistiek paklausiau, nes noriu žinoti labiau patyrusių nuomonę, kurie galėtų galbūt kažką patarti.

      Šiaip man Graffiti yra laisvė, kur gali išsireikšti savaip. Tie nulaižyti wildstyle yra man visiškai nepriimtini, nes saldūs piešiniai 4 valandas karpant ir šlifuojant linijas legaluose vietose man visiškai nepriot. Kas iš to, jei gatvėse vistiek nesugebėtų ikirsti…
      Esmė paprastume. Mane veža gerai atliktas piešinys gatvėse su spalvom, kuris reprezentuoja atlikėją, atliktas per trumpą laiką nelegaliai. Geras Graffiti gražiausiai žiūrisi man asmeniškai gatvėse. Traukiniai gerai, bet tai over rated, užtai gatvės man visada bus numeris vienas, tas tikras Graffiti.

      O throw up jėga, sutinku, jei gerai atlikti.
      P.s. būtų smagu pamatyti tavo darbus.

 15. The Govermentas užbafino mano piešinį, bet aš nepasidaviau ir vakar įsplashinau atsaką, kurį nufilmavau. Vat tak vat, mano mielieji.
  :)

    • is atminties sakau.
     keep it simple . nerodo man to videko. bet kiek pamenu buvo visai komplikuotos raides . pasizek i st throwa ( kaip pvz) . nera jis labai komplikuotas , bet zoskai gerai ziurisi .

     • Pas serą S.T. throw up’as labai orginalus ir jis jo nekeičia.
      Pas mane throw up’ai keičiasi, beto improvizuodamas darau, ką jaučiu tuo momentu, spontaniškai priklausant nuo vietos kur inkorporuoju.
      Man asmeniškai piešiniai geriau žiūrisi, todėl daugiau dėmesio akcentuoju į juos. Aš dabar darysiu spalvotus piešinius gatvėse, nelegaliai, su daug spalvų. O tai ir yra tikras Graffiti, kuris geriau atrodo nei simple flop.

      • na zinok del to tikro graffiti galiu pasigincyt . jei raides kreivos tai joks fillinas neisgelbes .manau uztenka juodos ir baltos kaip spalvu jei raides zostkos.

       • Vat čia mielas kolega, nesutinku. Paprieštarausiu.
        Flopai gerai, dvi spalvos, quick fill’as ir outlin’as – BAM! Sėdi. Bet tik atinkamoj vietoj. Nors šiaip flopai jei lygiai padaryta, visur gerai žiūrisi. Tai Graffiti pagrindas. Bomb the name around the city. Bet aš noriu pakalbėti apie next level Graffiti, kuris mane ir traukia. Flopai yra NYC rinkos produktas. Aišku, iš ten kilo ten turi ir likti ir jie gerai žiūrisi, bet pabosta greit. Bet kas būna kaip eini gatve ir prie šviesoforo išvysti TryPyzdy spalvotą gaminį, kuris visiškai išneša stogą žaibais! Vat tai ir yra šio fenomenalaus reiškinio energija arba magija dar kitaip.

        Aš pats asmeniškai nuo pat paišymo pradžios super mažai žiūrėjau į kitus piešinius ir jų stilius. Gal tik mėgiamausius atlikėjus. Aš norėjau nuo pat savo paišymo pradžios suformuoti unikalų tik man priklausantį stilių. Kad pats išlystų kai ateis laikas ir būsių pasirodęs parodyti ką moku. O laikas atėjo. Ir užteks man šūdą piešt, nes žiūrint į savo ankstesnius darbus tai tikrai nekažką… Pripažįstu puikiai tai ir ačiū žmonėms kurie padeda įvairia kritika ir motyvacija. O tai svarbus žingsnis man asmeniškai judėt pirmyn ir tobulėt del meilės kurios niekada nebus per daug………..
        Šiaip dar norėčiau parašyt čia, tiems kas tyliai skaito ir mąsto, kad Graffiti yra ne šiaip sau piešiniai ant sienų. Be to tai visiškai nežalingai, jeigu gerai atlikta geroj vietoj gerai pranešant žinutę, kuri pasieks gavėję, jam nenutuokiant. O kokia ji bus ar kokį poveikį ji sukels priklausys tik nuo jūsų mano mielieji, taip kad jei jau pasukot šitu keliu, tai ir eikit iki galo, nes tik jūsų valioje pakiesti šį chaotišką pasaulį.

        Apkabinu tuos, kurie suprato.

 16. Ei klausykit, girdit? Juk nepažinęs nepamilsi tiesa? O kai pažįsti, supranti kad tai buvo sapnas. Bet chebra, aš nepabundu. Nes kai sapnuoji sapnas neturi pradžios neturi pabaigos. Jis yra dabartyje. Bet tęsiasi. O kas tada, jei ištikrųjų nepabundi? Amžinybė? Palaukit, negali būti, aš sapnuoju. Aš esu erdvėje kur neegzistuoja laikas. Ir nėra vilties sugrįžti. Ar pavyks nugalėti? Netikiu. Ir netikėsiu. Nes paprasčiausiai nenoriu kad jis nutrūktų. Suraskit mane jei galit.
  Laisva meilė banga tegu liejasi saldžiai saldžiai…
  Labanakt.

  • Oplią!
   Geras sketčas. Ačiū. Funky style letters dancing like it’s not a problem (;
   O aš chebra šiandien daužau cigaretę ir jums tokų dalykėlių galiu papasakoti, kad olialę!

    • Šiandien norėčiau pakalbėti apie gražiausius sutvėrimus žemėje, taip, taip mane supratot teisingai, kalbu apie merginas. Ką aš vadinu stogą raunanti panelė? Uffff, čia taip lengvai neapibūdinsi [= Čia reikia kažko daugiau, nes net su žodyno pagalba neišsiversiu.
     Šiaip pati gražiausia kūno vieta pas merginą man asmeniškai ir jos pirštai. Kuo ilgesni tuo geriau, paskui eina akys, lūpos ir kitos vietos. Bet jei mergina turi ilgus, gražius pirščiukus ji yra STOGĄ RAUNANTI BŪTYBĖ!!! Taip, kad žinokit, kai kitą kartą prieisit prie panelės, atkreipkite dėmesio į jos pirštus. Patikėkit, išvers iš koto taip, kad ilgai nepamiršit.

 17. Nu chebryte, ką jūs? Pas mane darosi KARŠTA! Kol Gerb. Adminas Maldyvuose mėgaujasi pinakolados teikiamais malonumais, aš greitu metu įseksovinsiu tokių pysų, kad žaibais išnes net visko mačiusią publiką, taip kad užsipirkit Kalnapilio ir čipsų, nes vaizdelių bus ojojoi!
  Vat taip vat parašiau ;P

 18. Teisingai. Čia iš serijos WE DONT’T TALK ANYMORE. Aišku, ką jūs čia su kažkokiu duchu kalbėsit – GI NE LYGIS JUMS.
  Tipo pagarbos nenusipelnau, atseit Azertas už mane geriau varo…
  Pfffff…

  • Azertas uz tave geriau paise daugiau nei10 metu atgal. Nuleistum pamates, ka dabar sugeba, o tu esi Lietuvos geda. geriau sakyk visiem kad is Baltarusijos esi. Arba pasistenk realiai viena karta pagaliau tiesu eskiza pasidaryk!

   • Nieko jis ne geriau už mane padaręs. Pas mane piešinių tiek ir tokiuose spotuose, kad jam per tris gyvenimus to nepavyt.
    Ir vat argumentuok blet kodėl sakai, kad gėda aš? Kad kas naktį vienas spotus imu? Kad paišau ir visiškai nestabdau? Smegenis perinstaliuok, nes matomai tiesą sunku pripažint.
    >:[[[[[[[

 19. Talento negali prarasti.
  Nori pasakyti, kad žodis/žodžiai turi daugiau galios negu veiksmai ir darbai bei didžiulis užsispyrimas? Atsidavimas ir meilė?
  Prapisti gali tik varžybas, o čia yra kalbama apie gyvenimą ir jo ypatingai talentingą ir nepaprastai didelius gabumus turintį asmenį.

 20. Nu dabar paklausykit jūs manęs S.Toneriai ir kiti kurie klauso. Ir Gerb. Adminas nušvilpęs STOGĄ RAUNANČIUS 6 PYSUS, kuriuos atsiunčiau. Bet p iksas. Gyvenime meilė valdo. Visa kita nereikalinga. Bet man meilė nereikalinga jei ji bet kokia. Vat nušviesiu publiką savom spalvom, bet kurva mač atsakau nenuvilsiu. O jei apie šokį tai apdėčiau bet kurį iš jūsų, atleiskit, kas jau mano tas mano. Peace chebra važiuosiu į Maldyvus bandyt skint rožių mylimai nepažįstamajai… Nes tik vėliau supranti, kad iš visų žvaigždžių viena visada šviečia tau.

    • Ačiū už įvertinimą. Ten greitai įpaišėm, beto apsauginis ant galo atėjo… But he didin’t succeeded as always =]
     Dabar kas liečia karmas tai budistų išpažinimas, bet dalis tiesos yra sutinku, bet tai tik viso labo forma prieiti galutinės išvados. Ir iš savo patirties galiu pasakyt, kad tai veikia. Bet priklauso ant kiek pajauti tai. Tu kaip suprantu labai tikintis? Man kažkada Dievas pasirodė aiškus ir labai aiškus, kelias akimirkas, kurios prilygo amžinybei, bet ta siela tas vidinis aš sako man kažką giliai, bet man baisu, nes galia stipresnė už mane. Ir nenoriu pabusti… Ir šiaip tikėjimas jis labai svarbus, pavyzdžiui man kartais atrodo, kad tik tikėjimu į kažką (nesvarbu ką) gali daug ką nuveikti. Nors laikrodukas tiksi, bet anyways įsitikinimas kad gali laimėti prieš baimę ir yra gyvenimo kelias link meilės, kuri nenutrūks, nors laikas ir pasibaigs…
     Plačiai labai galima, bet apibendrinus gražu kurtį grožį.
     Juk jei būtų Dievas, ar leistų grožiui pražūti?

     • aciu uz nuosirdu atsakyma.
      nieko amzino nera, viskas anksciau ar veliau zusta ar isnyksta, tame tarpe ir grozis. nors grozis tai realiai subjektyvus dalykas ir visi ji interpretuoja kitaip, tai as cia suprantu, kad tu turejai omeny kodel dievas neiamzina gerio? nezinau, bet zinau kad blogas buna kai zmones atsisako ir tolinasi nuo dievo. nu arba bent taip sako :)

      • Tu neteisus. Yra amžinybė. Ir jei tiki į Dievą turėtum žinoti jog meilė yra amžina. Ir tik ji. Visa kita ne taip ir svarbu. Būtų neteisinga jei mes čia tik laikinai ir vėliau juodas ekranas. Ne. To nebus! Yra siela, kuri turi antrininkę gyventi kartu harmonijoje ir niekada nenutrūkti vienas kito meilei. Ir jos susitinka. Anksčiau ar vėliau likimas iš aukščiau juos suves.

       • As manau kad nėra jokiu antrininkų, bet yra gera Laisve.

        Suprantu kad tau patinka meilė, bet as manau kad yra ir kitų gerų dalykų, net geresnių dalykų. (geresniu kaip tiesiog kokiu tai tikrai aukštų ir malonių būsenų, kurios nebūtinai susyjusios su romantine meile, gal su universalia, visokios ale nirvanos one love ir pns, (nepatyręs tokiu dangisku zonu bet pointas tame kad fiksuoti save ties romantine meilė (vientik) nera aukščiausia (bet taip, tai tikrai malonu ar bent jau gali but), vienu žodžiu – tu sakai kad tai absoliutas, tai as su tuom nesutinku.)

    • Nu 1 gal butu puse bb svelniai tariant, bet ta O nedera prie visko.

     2: https://ibb.co/0VDc9r7
     R pirma koja belekaip stora, o desine puse kazkodel plonyte, blogai atrodo. Pazymeta raudonai.
     Kur ta linija nueina, kuri apibraukta melynai?
     M irgi lieva, nu bet sunku ivertint, kai ten kampas.

     3: https://ibb.co/g6pXrXK
     kaip veikia tavo O ir kodel ten tiek mases ant E?

     As neismanau smulkmenu ir nzn visu taisykliu, bet mano asmenine nuomone raides ne taip veikia ir bendras vaizdas blogas. Jei nusisneku, tai pataisykit ar papildykit kas ismanot;)

      • Taisyklės yra būtent, kad jas laužytum.
       Norit pasakyt, kad aš piešdamas gatves, turiu skaičiuoti kiekvieną milimetrą, kad visos linijos būtų be priekaištų? Common guys, it’s not about that. Legalius, nukarpytus “bombonus”, kuriems svarbu TIK nuotrauka, galimą iškart išmesti į vietinį konteineriuką.
       Čia Graffiti. Spontaniškai, atitinkant jausmus, kam nepatinka nežiūrėkit, o aš toliau darau savo.
       [=

 21. O jeigu kalbant apie amžinybę, tai šiaip galbūt kažkokia amžinybe ir yra, nzn, bet cia ir durniui butu aišku kad praktiškai viskas lyg laikina, pvz kaip ir suminejo – laikrodukas tai tiksi.

  • Siela kažkam priklauso. Atmink tai. O tas kas ją davę – neleis išnykti. Paprasčiausiai būsena pasikeis, ir erdvė, ir laikas išgaruos…

   • As pats tikiu i tai kad pats gyvenimas – siela vyks amžinai.

    O del tos sielos davimo idejos, prieš tau gimstant daug visko vyko, kur tu tada buvai? Is cia kyla turbūt idėja kad buvai amžinai, bet as taip nemanau, kažkaip atsiradai, (ar tave tipo sukūrė), as tikiu i pradžią, nors lygtais daug kas sako kad tai neįmanoma (kad nėra laiko..), bet as tikiu i laika, net jeigu jis ir išgaruos, jis tada buvo! Ai zdz, net ir tie kas prie nušvitimu, jeigu neklystu, sako kad gyvenimas yra amžinoji paslaptis (small brainers lol).

 22. Nu jo įdomiai čia tu brainexsersaizus taškai (:
  Prieš gimimą tavęs nebūna. Dievas ją sukuria pradėjimo metu. Pagal savo paveikslą. Bet turi kažką ypatingo. Visi tą turime. Mes Dievo Vaikai. Jei kalbant tikint.
  Bet neverta mąstyt daug. Nes gyveni. Ir MĖGAUJIESI. DABARTYJE. Gera gyventi. Gyvenimas yra dovana. Nesvarbu, kad gali būti sunkus, bet tai tik išbandymas, kad paruoštų tave begaliniam džiaugsmui.
  Visiems duotas laikas, jis skirtingas, bet svarbiausia viską daryti ON TIME.

 23. Tiesa tremo, o ka tu ten apie antrąją puse kalbėjai, apie tuos išrinktamumus? Kažkiek to šiaip daugmaž yra, visokios grupės, duo, santuokos, draugystės buna, gal turi ka pakomentuot daugiau?

  • Tai tarsi dvi širdys, du protai, du kūnai, dvi sielos. Sudarantys vieną visumą. Neegzistuoja niekas kitas, tik beribė meilė tarp vyro ir moters, kurie sutverti būti amžinai kartu ir niekada neišsiskirti. Dvi sielos, susitinkančios visiškai random, kurioms lemta būti kartu visiškoje Nirvanoje.

 24. Graficiorai taip mėgsta meną kad net negali ištraukt xdxdxd

  Taip jau tos šlovės nori kad net negali atlaikyt! Ištraukt!!!

  Mintyse *šiaip būna gražių piešinių… *

    • =]
     Čia pasirodo yra ir tikrų… AŠ JUS MYLIU!!!

     O jūs norit tikėkit, norit ne, bet man tokių dalykėlių nutiko, kad išneštų stogą net visko mačiusiam. Atrodytų viskas buvo po senovei, bet per Joninių naktį aš ka ką patyriau. Bet nekalbėsiu šį kartą apie detales, nes ten buvo sapnas iš kurio vėliau pabudau. Bet galiu pasakyti, kad vienos merginos grožis ir jos plaukų ilgis man dar giliai liks širdį… Ech gal ir gerai kartais, kai laikinini dalykai irgi magiški… O magiško grožio kerai ir yra meilė.

     Kaip ten bebūtų aš dabar buvau giliuose apmąstymuose, kuriu dėka darosi vis aiškiau. Ir smagu, kad čia yra bičiulių, su kuriais galima pabendrauti, nes jūs man labai brangūs ir aš jus noriu apkabinti!
     Kas liečia Graffiti savaitės pabaigoj įskalaminsiu labai daug produktyvaus stuff’o. Ruošiu labai STIPRIŲ piešinių, kuriais greit pasidalinsiu su jumis, gerbiami draugai, priešai ir visokios instancijos… Taip, kad atminkit, kad net ir visiškai neturint talento, galima sukurti pasakiškus dalykus. Reikia tik dėti milžiniškas pastangas ir daugybę darbo.
     Vot tep vat.

     =]

      • Visko gali būt. Žinai, darbų kaip žvaigždžių. Penktadienį užsipirksiu milijoną redbuliuko ir trilijoną dažų. Tikiuosiu išveš į paralelinę kvantinę visatą %]

 25. Ei chebryte, aš daug nevyniodamas į vatą pasakysiu taip, o tiksliau išsireikšiu:
  Tai ką planuoju padaryt iš penktadienio į sekmadienį išneš net KGS didenybes iš savo sostų į pavėsiuką. =]]]
  Taip, kad chebra darosi OČIN KARŠTA.

  L.A.I.K.Y.K.I.T.Ė.S!

Leave a Reply

Your email address will not be published.