ŠAUKYKLA

Paskatino Xplosiv:

kadangi nera atskiros temos straipsniams apie graffiti is spaudos, kuri laika mesiu linkus cia. [vistiek jei ka admin gales istrinti]“

Rašykit į komentarus, pasirodys įdomu – užpostinsiu

5,325 Comments

 1. O šiaip jeigu rimtai tai šiais metais rasiu merginą, savo sielos partnerę, visiškos amžinybės tobulybių tobulybę atitinkančio Visagalio Dievo Tėvo absoliutų grožio kūrinį.
  Ir niekas niekada mūsų neišskirs. Net velnias ir mirtis.

 2. Tu ES Carechimba pendecho, no armano kavron.puta madre.

  Si si

  Dusk nx velnias, nuo kada toyai kažką tyldo?
  Eik toliau juokint publika su savo stogą raunanciais pysais ir geriausiu pasaulio wraiterio titulu

 3. Graffiti lygu meilei, nes tai išraiška, savotiška, per žodžius. Aišku Graffiti niekada neprilygs merginai, tas jasna kaip dieną. Bet visdėl to tokie reikaliukai dabar einasi, kad POLNY PYZDIEC!!!
  [=

 4. Chebra, aš jums visiems taip pasakysiu, o tiksliau išsireikšiu, bombinu kiekvieną naktį visiškai be išimčių. Ir niekas, replay’inu niekas, neatims iš manęs meilės Graffičiui.
  FOREVER.

 5. Bet užteks apie Graffiti. Kas mato ir supranta tam ir aiškinti nereikia, nes tyliai mąsto ir jaučia apie ką aš. Čia daug tokių nesusipratusių, bet nieko niekada neteisiu ir neteisiu.

  Aš dabar po mažu suprantu daug ką ir darosi aiškiau, bet kiek dar nežinau… O kiek liko?

  Nesvarbu ar einat tikslo link, juk vistiek nei vienas nežinot kas laukia…

  Bet aš čia šiaip, pasamprotavimui, šitą apie viską ir viską apie šitą.

  Juk kiekviena diena tai nauja pradžia. Kiekviena naktis tai nauja pabaiga.

  Ir taip eina gyvenimas, su klausimais kurie man vis kyla ir atsakymais kurių nerandu…

 6. Vat parašysiu.

  Chebra, jūs galit tikėk galit ne, bet man nutiko toks įvykis prieš dvi dienas, kad man atlaikyt širdies keliamus ritmus ir vibracijas yra nelengva užduotėlė.
  Trumpiau tariant po audringos Graffich naktelės, (4 pysai) variau į darbą. Buvau sakyčiau, patenkintas nuveiktais piešiniais ir kaip yprasta teko važiuoti metro. Kelionė neprailgo, atrodytų, juk lydėjo muzika, OPLIĄ!
  Anyways, kaip ten bebūtų atvykus į vietą, kaip visada nutariau užsukti į vietinę kavinė išgert tą firminį kavos su pienu puodelį. Juk KOFFEE rocks, right?
  Tai va. Padavėja atnešė mano užsakytą energijos serumą ir nedelsiant pradėjau gurkšnoti. Tada atsitiko štai kas. Pro duris įėjo dvi panelės, kaip supratau iš netoliese esančio diskono, kuriame dar neteko būt. Abi merginos buvo labai gražios, viena tamsiaplaukė, kita šviesesniais plaukais. Užsisakė kavos. Apsidairė.
  Aš tuo metu buvau pasinėręs į savo marianų gelmių įdubai priklausančias mintis ir atrodė nepavyks taip lengvai iš jų išnert. Bet tada viena mergina pasižiūrėjo į mane ir paklausė iš kur esu, atsakiau, kad iš dangaus, bet gimiau Lietuvoje. Ji nusišypsojo. Užsimezgė pokalbis tarp mūsų trijų. Tamsiaplaukė mergina turėjo tokias gražias tamsias akis, kad atrodė į ją bežiūrint aš ištirpsiu. Pasakiau, kad norėčiau jas nupiešti ant Canvos, bet to nedarysiu nes užtruks 10 metų tą realizuoti. Labai jau gilus ir tyras žvilgsnis buvo.
  Pasižiūrėjau į laikrodį, UFFFF už kelių minučių turiu būti darbe! Išėjus prie kavinės durų aš ir tamsiaplaukė nenuleidom vienas nuo kito akių, bet laikas tiksėjo TIK TAK TIK TAK, akurat! Į darbus reikia nevėluot! Teko pasakyt, kad laikas išsiskirti, nes pareiga šaukia. Pabučiavau abiems merginoms į jų dailias rankas, lengvai nusilenkdamas ir tada la morena paklausė ar galiu tave apkabinti? Pasakiau taip, žinoma. Ji prisiglaudė prie manęs, apsikabinom. Sakyčiau ilgiau nei reikia. Bet laikas vis tiksėjo, pagalvojau kad joptwajumat kodėl būtent dabar reikia eiti į dienos darbus kaip prie manęs prisiglaudusi literaliai sakau ispaniška dailybė arba STOGĄ RAUNANTI PANELĖ!!!
  Tada pasakiau, kad turiu eiti, bet mūsų žvilgsniai susitiko dar kartą ir mes priartėję vienas prie kito pradėjome bučiuotis.
  Širdis triumfavo.

 7. Kokia prasmė gyventi jei viskas laikina?
  Ar įmanoma numatyti ateitį ir pakeisti likimą?
  Kaip suprasti kur buvome prieš mums gimstant?
  Ar laikas tik iliuzija?

  Kas atsakys, kas išdrįs?

 8. Chebra, aš sėdžiu ir juokiuosiu. Su gyvenimu, ne iš. Bet faina, vistiek pakeliaut po pasaulį, būnant vienoj vietoj, nevykstant niekur, tiesiog pavėjui nešant tarpgalaktiniais interwild ritmais.
  Linksma kartais ir beprotiškai sunku suprasti , kad viskas laikina ir dings kaip dūmas…. Bet ką aš, nieko negaliu pakeisti, juk net neklausiant viskas vyksta.

  • Nothing lasts, but nothing remains lost.

   Vieno is shpongle albumu pavadinimas. ^

   O mano komentaras: gal ir VISKAS pranyks, bet dar tikrai tam neatejo laikas, ir kol dar ne RIP, tol einame pirmyn ;D

   Edit nu nebutinai pirmyn kzn tik kur tada?

 9. Not afraid at all.
  Jei teisė atsirasti yra prieš tavo valią, nepateisina tai, kad turime laisvą valią?
  Ar taip išeina, kad už mus kažkas sprendžia?
  Ar tu pats renkiesi, ar bent nori?
  Siiiiiiiickkkkkkkkk how life goes without noticing and the things we lived will disapear forever?
  Responsable for that is who? Name it, please, I beg you.

  Amžinai arba NIEKO.

 10. Per dau myliu gyvenimą, kad galėčiau į viską spjauti, beto dar ne laikas. Jei nesugebėsi iš būti gyvenime skirto laiko, kaip išbūsi amžinybę, brangus drauge?
  Bet kokiu atveju motyvas visada yra kaip supranti kiek daug grožio aplink tave ir neatkreipi dėmesio…

  ____________________

   • Nuskambėjo lyg priekaištas.
    Kaip ten bebūtų, pianistas aš ir esu ir ant tiek talentingas, kad susprogs jūsų sielos iš laimės nuo mano kūrinėlių.

       • Prijaučiu visiems kurie šitam websaite. Niekada niekam blogio nelinkiu, o tuo labiau Grafficiorams, nes kaip ten bebūtų visi esame vienam, kolegos daugiau ar mažiau ir visus mums vienaip ar kitaip jungia Graffiti todėl vienas kito palaikymas, motyvacija kad ir kokia ji bebūtų yra stiprus žingsnis pirmyn. Visokių dienų būna ir sunkumai su kuriais susiduriame neturėtų būti priežastis pyktis su niekuo. Todėl peace, lets shine forever.

 11. Man vienas iš tų momentų kai atrodo išprotėsiu iš džiaugsmo………..

  Vat parašysiu. Tikiuosiu jūs irgi.

  Šiandien supratau labai daug. Kad nesuprantu nieko. Bet kokiu atveju, gyvenimas nelengva užduotėlė, kad ją pyst ir įminti, bet smagu bandyt.
  Nesu skinny cap’u megėjas todėl išsireikšiu astro štrichais.
  Apie meilę man niekada neatsibosta kalbėti, todėl pabandysiu čia šiek tiek aukščiausios klasės, nešančiai stulbinančiais aukštais širdies intervalų tiražais pataškyt, atlaikyk!
  Myliu. Nežinau, nepažistu jos. Dar. Bet pabandysiu susipažint.
  Eidami gatve ir pamatę Džysus Kraist Ou Mai Gad tipo merginą, spjaukit į viską ir nekreipdami ką apie jus pagalvos kiti žmonės aplinkui, tarkite tai mis galaktika begalybė šiuos žodžius:
  Atleiskite panele, bet tavo žvilgnis privertė mane suvokti pasaulio prasmę ir išaiškėjo kad mes sutverti būti kartu. Tavo lūpos gražiausia kas tik gali egzistuoti o tavo prezencija yra mano motyvas gyventi ir tave mylėti.
  Tada atsiklaupkite ant vieno kelio ir paklauskite kas yra gyvenime svarbisusia, jai atsakysiu nežinau, atsakykite, kad tu.
  [=

 12. Vat parašysiu.
  Bet ši kartą ne apie meilę, nors galbūt ir jos šiek tiek yra, na taip, juk aš ją myliu. Graffiti ji vardu.
  Nepažįstu jos gerai, nors į akį krito iš pirmo. Čia sakau, kaip gyvenime, pamatai, pajunti, atpažįsti ir toliau nieko nereikia, nes esi meilės vėjo nešamais visiškos pilnatvės keliais link nežinai kur tai veda… Graffiti šiaip per 11 su puse paišymo metų man atnešė daug ko, net pats nesupratau kaip… Ir Graffiti gerai. Man patinka labai, gaila kad ne visa publika su tuo sutiktų, nors aš ir ne prieš jei kažkas prieš, juk turi būti tamsa, tam kad šviestų žvaigždės…
  Bet apie žvaigždes gal nesiplėsiu, nes nenoriu verkti.
  Nors kitą vertus aš paverksiu. Nebijau, JEI KAS PAMATYS mano ašaras, juk jos irgi kažką apie mane sako, bet nesvarbu. Ne apie tai dabar.
  Dabar apie tą žmogų kurį tu pamatai ir įsimyli, nes kažkas pasikeičia pasaulyje, kai susitinka du žvilgsniai ir jie vienas kitą atpažįsta.
  O toliau, gerbiamieji, jau aiškint ir nereikia.
  [=

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *