ŠAUKYKLA

Paskatino Xplosiv:

kadangi nera atskiros temos straipsniams apie graffiti is spaudos, kuri laika mesiu linkus cia. [vistiek jei ka admin gales istrinti]“

Rašykit į komentarus, pasirodys įdomu – užpostinsiu

5,590 Comments

   • Ačiū. Bet čia tik visiška, spontaniška, improvizacija išlindusi į dienos šviesą, kur kas dieną netradiciškai visiškai nesveikai psichiškai daužo krutinę širdis!
    O jei kalbant nuo savęs tai čia tik 10 procentų, ka galiu realizuoti. Ir tą sakau nuo širdies. Nes aš ją įsimylėjau ir tikrai nepaleisiu. Ir piešinys atlieka visišką laisvę kurti. Kas ir yra gražioji Graffiti dalis.
    Man dabar svarbiausia kurti, nuo savęs, ką slėpiau daugybę metų, tai ką turėjau savyje. Ir tam atėjo laikas.

   • tau patiko spalvos matyt :D bet zinok cia su photoshop paryskinta.
    piesinys visas kreivas. neiviena raide neturi nei proporciju nei sudaro bendra kompozicija.
    autorius nesigaudo ka piesia, jam nera skirtumo ar linija kairiau ar desiniau, vistiek tas pats SH gausis. Raide tai sustoreja tai suploneja be jokios tvarkos, atskiros raidziu detales nesueina pacios su savimi. tokiu neatitikimu ten apstu. isiziurejus viskas ten yra kreiva. galiausiai viska bandoma paslepti spec efektais, blikais ir veliau dar redaguojant ant pc.

    Jei ka ir reikia, tai ivesti sankcijas shitam Lietuvos ivaizdi gadinanciam vandalui europos lygmeniu.

    • tai nesakau kad nurove stoga piesinys. tesiog is tuo metu jo patalpintu piece’u, cia buvo vienas is geresniu. zn kad struktura hujova, ant e apacios is vidaus auglys kazkoks sustorejes, nejasnas matos, “o” lempine vpsh, bet taip tai abejoju kad cia kazka bande redaguot. jei atrodo paryskinta tai jauciu del kameros, nes pas ji visur taip pat atrodo spalvos

     • tik dvi raides paminejai. ten nera nei vienos detales nei vienoj raidej, kuri nebutu kreiva. Kreivia, kai specialiai yra viena, o kreiva va taip is durnumo, tai yra tiesiog bukumas jam nezinant.

      Ateina bicas daug kalba, bet ant kaktos parasyta “BUKAS”

      • O kodėl tu toks nemandagus su manimi? Kodėl pavyzdžiui nepasakai į ką turėčiau atkreipti dėmesį, kad būčiau geras atlikėjas?
       Žinau, dėl ko. Nes tau ant kaktos parašyta “Savanaudis, pasikėlęs loxas”.

       • perskaityk dar kart. tau truksta nuovokos, akivaizdu. nesupranti net kai tau sakoma. tad savo klaidu pastebeti tiesiog neturi galimybes… praradau vilti tau kazka bandant iprotinti. esi tiesiog atsilikes mastysena. gaila ir graudu.

         • Ir dar. Tu blet rimtai galvoji, kad sakydamas, kad mano piešiniai lėvi aš nustosiu piešti??? Nu bet tu ir debilas. Tas piešinys kur tu komentavai išsišiepęs kaip klounas, yra atliktas visiškai atsipūtus, improvizuojant. Ir niekas ten neredaguota jokiu photoshopu, kurmi. Mano piešinių daugybė, ir visi jie skirtingi, UNIKALŪS. Esu piešęs traukinius ir tikrai neužilgo įmesiu čia savo top to bottom wholecarą, ką tau padaryti tai čia ne visų užmirštam Vilniui su savo draugeliais įpeckelint.
          NUO GRAFFITI MANO NESUSTABDYS NEI VIENAS, NES PAIŠAU AŠ TIKRAI GERIAU, NEI DAUGUMA ČIA GALI ĮSIVAIZDUOTI ir tu blet gali čia savo jibanutą pagiežą srėbti kiek tik nori.
          Man tu niekas.
          Adios.

 1. Tai vis dėl to Gerb. Admine, kaip jums mano tarpgalaktiniai trancendentiniai stogą raunantys viražai ir manevrai realizuojami visiškai nušvitus?

 2. Taprasme jei tu kritikos priimt nemoki – naxuja vapsie blet cia postini. Man nx smegenys neisnesa, paziurek tu i savo negative space problemas, i savo nuvalkiotas formas, kkuriu ir tai atpiest iki clean, suspacint nesugebi, flowo neturi, tau iki kgsu – kaip su paspirtuku masina bandyt pavyt autobahne. Poseris ir viskas, per du metus, kiek stebiu tavo shyza forume, 0 progreso, o kalbu daugiau nei darbu. Nei puse, nei velnio. Ir poxui ka tu ten ir ant ko piesei, kai piest nemoki. Tie kurie moka tobulet, jiems ir lygintis nereikia, kaip tau, Poseri. Vietoj to, kad kazko pasimokytum is pastabu, kaip vaikas teisini savo nesugebejimus. Ir dabar tik neverk, kad su tavim negraziai bendrauja, laiko irodyta, kad tavo smegenys degradavusios ir brandaus atsakymo ar patylejimo nesulauksi. Tfu blet tokiam lygintis su kgs…

 3. Tamsta, čia nei vien tik kritika, čia totali demotyvacija. Aš stengiuosiu ir tik nesu šioje srityje profanas. Suprantu, mano piešiniai dar nėra oriniai pyragėliai, bet sakyti, kad esu visiškas nulis yra NETEISINGA. Dievas mato. Jokio gero žodžio nesulaukiu, nors darau tikrai daug ir pagal savo galimybes. Aukoju visa save, šventai sakau, kad sukurti kažką gražaus ir vertingo ir laikausi žaidimo taisyklių. Atsiprašau, kad lyginuosiu, bet labiau inspiruojuosiu iš geriausių, kadangi viskas turi būti mokytojai, kurie rodo kelią, kad nukreipt gera linkme. Dabar toks įspūdis, kad tik sumenkinti reikia asmenį, kuris realiai daro, realiai rodo pastangas, atkaklumą ir meilę šiam reiškiniui, kuri jau dešimt metų myli… Jūsų žodziai man svarbūs, bet jie labiau žeidžia nuo šiuo atveju turėtų motyvuoti judėti pirmyn. Arba parodyt, kuria linkme pasukti. Skaudu. Aš kuriu, nesvarbu, kad nesigauna taip kaip jiems – aš visada darau ir darysiu savo. Nesvarbu kiek gyvenimo smūgių susilauksiu. Dievas man nebereikalo parodė kelią i Graffiti. Jo neatimsi. Ir juo eisiu toliau.

  • Tremo, matau, kad tu stengiesi ir tiesiog plėšai save bandydamas įtikti šitiem formumiečiams, kurie nenustos kapoti grobio kol negaus šimta procentinio, porcelianinio, nušlifuoto puikaus darbo. Sutinku, kad visi čia nori kažko naujo, gražaus, puikaus ir net nebežino kaip to prašyti, kaip pats sakai motyvuoti judėti pirmyn. Linkiu tau gerų sienų ir motyvacijos iš paties savęs))

   • Ačiū. Malonu, kad yra žmonių kurie atveria čakras linkėdami gero. Apkabinu.
    O aš dabar eskizuoju. Ruošiu ciolkas pramušantį, stogą raunantį pys’ą(us).

  • proporcijos, seniukenzenoideri. jei tos raides butu proporcingos, viskas butu 10x geriau. huj znaet, gal cia tik mane uzpisa, kai raides viena dalis plona kaip bbz kas, o kita stora (pagrinde E raide). bet siaip R raide zjbs, primena runchy. =D

  • seneliumbeziukenirebinesizoiderineviniciakurenai, malonu kad keiti raides ir bandai kazka naujo, bet sutinku su gutyzetu kad tas plonas zigzaginis spinspelis (e raides apatine koja) atrodo hjv, butum galejes storesne koja padaryt jei ta E dalies statu kairi boxa butum ilenkes i bet kuria puse arba galejai tsg pakreipt ta pati boxa ir rami galva butu buvus, storesne koja butu tilpus. aisku galu gale visa tai px, nes kiekvienam skirtingai patinka, yra subjektyvu ir t.t, svarbiausia paciam patinka piece’as.
   p.s. cia freestyle buvo?

   • Ačiū mieli kolegos už konkrečią ir argumentuota kritiką. Malonu. Sutinku reikia padirbėti su proporcijom. Tą šiuo metu ir šlifuoju.
    Visi mano piešiniai yra spontaniški, be išankstinės idėjos kaip atrodys galutinis vaizdas. Niekada nenaudoju piešiant eskizo, idejos generuojamos spontaniškai, momentu, kai esu spote ir priklausant nuo nuotaikos kurią perteikiu iškart vietoje… Man patinka improvizuoti freestylu, nes visada gausis kitaip nei buvo prieš tai. Tuo ir veža šitas reikalas.

 4. e tremo kada isleisi filma savo kuri zadejai pries kokius 5 metus jau kalbejau su draugeliais is cikagos tai sake ziauriai nori pamatyt ir liudi nes dar neisleidai peace gangstaz

  • 1: fainas, yra minor details kurias pakeisciau, bet visai linksmas:)
   2: sitas jau strukturos prasme tvarkingesnis man atrodo! ery noic.
   3:sitas irgi fainas.

   Keep rockin’ in the Free World!

  • Asmeniškai, jei kalbant nuo širdies, man Vilniaus Graffiti scena yra pati brangiausia iš visų. Visada buvo ir bus. Vilnius, nors ir nedidelis miestas, bet turintis nepaprastai talentingus writerius, kuriais pasaulis gali didžiuotis. Jie yra GRAŽŪS žmonės ir atlikėjai visomis prasmėmis. Tai faktas. Taip, gal Vilnius
   nėra Berlynas, Paryžius, Madridas ir neturi daug traukinių depų ir pan. bet tas visiškai nesvarbu, kadangi Vilniečiai inspiruojasi labiau vieni iš savęs, savo bendraminčių ir aplinkos, kas juos daro unikalius ir savotiškai įdomius writerius. Man Vilnius Graffiti scena yra žavinti, savaip, kadangi ten gyvenantys atlikėjai, nepaisant sąlygų, sistemos ir t.t. daro piešinius pagal savo galimybes, dalinasi patirtimi vieni taro kitų ir taip juda pirmyn reikšdami meilę šiam reiškininiui jau apie +- 27 metus kiek jis egzistuoja Vilniuje. Stiliaus atžvilgiu Vilnius nenusileidžia kitiems Europos miestams pagal savo masta, o kas svarbiausia turi savo istoriją ir writerius, kurie nenustoja daryti tai, kas jiems yra gerai ir nieko geriau negali būti.
   Naudodamasis proga, noriu atiduoti pagarbą VISIEMS VILNIAUS WRITERIAMS UŽ TAI KAD PIEŠIAT GRAFFITI.
   O didžiausią simpatiją ir pagarbą noriu atiduoti ERK ir S.T.ONE be kurių indėlio į Vilniaus miesto Graffiti sceną, tikrai nebučiau pasukęs šitu keliu. AČIŪ JUMS, KAS SAVO PIEŠINIAIS PADARĖTE MANO ŠIRDĮ LAIMINGĄ.
   T.
   …2021 – ∞

  • Stogą raunančiai chujovai! Vakar prascrollinau ant prikolo + – 10 metų senumo postus šitam puslapy, tu nuo ten iki dabar vis dar čia. Susumavus laiką, kurį skyrei identiško šūdo rašymam šitam puslapy, jau seniai galėjai būt įvaldęs savo 5 raides, kurios kol kas atrodo, kaip pirmąkart išėjusio į gatvę piešt vaiko, su šiokiu tokiu meniniu suvokimu. Ir tau ne vienas jau tą patį aukščiau arba seniau sakė, tu neklausai. Tu stovi vietoj, tavo piešiniai tik svyruoja, nesilaiko.

   • Tikiuosiu pasijautei laimingas parašęs tokį širdį glostantį, daug žadantį ir stulbinančiai prasmingą komentarą. Ačiū už visiškai visas viltis, literaliai sudaužiusių iki totalaus nulio, kažką nuveikimą Graffiti.
    :,,,,,,,,,,,,(

 5. Tikslas ne įžeist, o pasakyt tiesą apie tave, kad suprastum. Įsigilink į piešinį, o ne „tuščia galva“ drėbk spalvas į formą. Ne tik apie graffiti kalbant, o apskritai. Pats matai, kad tavo raidėse nėra flow beveik. Nors atimk spalvas, bet turėk gerą flow, proporcijas, bus šimtąkart geriau už tas linijas geltonas, kurios atrodo, kaip pasiklydęs baikerių bare, marozas. Matosi, kad skubi darydamas piešinį. :D No hate.

  • Vat būtent, kad dabar suprantu. Ir ačiū. Kad atsiranda žmonių, kurie sveikai paaiškina kaip, kas ir kodėl. Tiesą pasakė, suglumau iš pradžių, bet geras spyris šiknon buvo reikalingas… Kitaip nejudėčiau pirmyn, nes nesuprasti kaip reikia daryti yra klaida. O klaidų aš daryti nenoriu. Noriu tobulėti! Noriu!!! Nes myliu šita visą reikalą begalo……………….NENUVILSIU NEI VIENO!!! Ačiū už pamokas, lieku skoloj dėžę pepsikolos :) APKABINU!!!

 6. Na ką, mielieji ir mielosios, kaip jau tampa tradicija, noriu jus visus pasveikinti su artėjančiais TŪ FAUZAND TVENTY TŪ metais. Šie metai bus tigro metai, tad žiūrėkit, kad būtumėte budrūs kaip taigeriai ir rėžkite tokius piešinius, kad rautų stogus bet kuriam stebėtojui! Kurkite naujus stilius, judėkite pirmyn ir žiūrėkite, kad Graffiti ir toliau būtų jūsų geriausia kolegė. Taip pat labiausiai iš visko noriu palinkėti tarpusavio supratimo, draugystės vieniems tarp kitų ir MEILĖS. Šie metai, širdis kužda, turėtų būti kupini ypatingų dalykų, todėl linkiu juos atrasti ir pasinaudoti. Juk laimė ir grožis slypi paprastuose dalykuose, reikia tik mokėti juos pastebėti. Todėl chebra, visokeriopos jums sėkmės ir laimės. SU NAUJAISIAIS 2022 !!!

  • gar su ryder dva brata akrobata. jei rimciau tai gar reiketu dar siektiek padirbeti, o ryder jau neblogai ebashina ir spotus gerus ima. progresas pas ryderi tikrai matosi : )

 7. Bet realiai ištikro tai nesvarbu, kad kažkam nepatinka. Juk visiems neįtiksi. Bet jei šiaip nuoširdžiai šnekant tai pilu kaip už gryną!

 8. Niekada.
  Beje, aš niekur nesakiau, kad aš tobulas. Bet padarau už jus daugiau vienas žymiai. Ir tas yra absoliutus faktas. Kurio nepaneigsit.
  O dėl pajuokos tai pasižiūrėjus instagrame jūsų piešinius tikrai suima kartais.
  Atvažiuok pas mane, pavežiosiu po tikrus spotus, renfe yardus, parodysiu sistemas, įdaužysim fūrų ir paleisim į reisus. Paskui jei dar maža bus, galėsim metro tuneliuose šventę surengti.

 9. Savo nieko vertus, melagingus ir nenuoširdžius “komplimentus” pasilaikyk sau, tobulas šedevre. Ir užteks metytis vardais, pirmiausia, taisyklę ar pameni?!
  Dievo nėra.

 10. Aš galiu čia garsiai pamąstyti… Arba idėjų padalinti… Pavyzdžiui tatuiruotės mano manymu turi ir gilią prasmę… Juk tai įkūnija asmenį su kažkuo simboliniu ir jam atrodytų prasmingu. Bet Dievas prieš jas neigiamos nuomonės…
  Graffiti lygiai tokia pati tatuiruotė tik subtilia forma. Todėl vaikai pieškite Graffiti, jei jums tai atrodo prasminga.
  Šiaip būtų krūta pamatyt piešinį kur mergina žiuri į veidrodį, bet susilieja savo siela su kitame dimensijos atvaizde vaikino su savo siela… Ir jie bučiuojasi, Ir vyksta jų vestuvės, ir jiems ploja iš aukštai dievas su angelais, grojant muzikai, kuri reprezentuoja amžina meilę…

 11. O šiaip tai chebra norit tikėkit norit ne, bet man kartą nutiko tokia istorija, kad sunku ir atlaikyt. Net man.

  Istorija paremta tikrais faktais.

  Žodziu vieną nifigovą dieną, gerai nepamenu kuri diena buvo, bet buvo penktadienis, 18:35 2019 metų lapkritis. Tai va. Pabaigęs darbą, kuris buvo ne sudėtingas, aiškų ne dyriko postas, bet vistiek šioks toks darbas, spūdinau iš darbo namo. Tiksliau grįžinėjau. Kaip ir kiekvieną dieną nuėjau ir laukiau stotyje traukinio, vežančio iki chatos. Atordytų neprailgo tos 3 minutės su puse belaukiant atvykstant traukinio. Traukinys atbažiavo, lėtai apžiūrėjau vagonus. KGS brigados piešinių neišvydau ant jo nei vieno. Deja. Bet kokiu atveju nedelsdamas įlipau ir nuėjau per vagonus link traukinio galo ir atsisėdęs užsidėjau ausinukus su nebloga, sakyčiau, muzikyte. Tai va. Sėdžiu traukinį ir klausausi muzikos. Nieko ypatingo atrodytų, tiesa? Bet vėliau įvyko tai.
  Važiuodamas por stoteles dairiausi pro langą ar pamatysiu RND brigados piešinius ant namų stogų ir kitų sienų. Bet neišvydau nei vieno. Deja. Sunerimau šiek tiek. Galvoju kaip čia taip?
  Anyways, tuo metu atsitiko vienas įvykis, kuris privertė sušokti breiką mano širdelę.
  Sustojus traukiniui stotelei įlipo viena mergina. Iš pažiūros mergina pasirodė niekuo neišsiskirianti, smulkaus kūno sudėjimo, su maišiuku rankoje. Ir ji apsidairius žengė link manęs kur sedėjau. Ir atsisėdo prieš mane. Pažvelgusi į mane ji greitai nuleido akis. Buvo su Primark maišiuku. Iš pradžių galvojau, kad nieko ypatingo, bet vėliau pakeičiau nuomonę. Važiuodami traukiniu ji į mane pasižiūrėjo ir nusišypsojo. Ir tai buvo kažkas stulbinančio, nes pamačiau jos dalią šypsenėlę. Bet kas labiausia krito į akį buvo jos lūpos. Tokios dieviško deimantinio grožio!!! Ji man pasirodė labai kukli, bet vis į mane žvilgteldavo. Ir nuleisdavo akis. Ir taip kelis kart.
  Aš pajutau tai. Ir ji pajuto tą patį.
  Bet staiga traukinys sustojo ir ji atsistojusi nuėjo link durų. Tada atsisukus į mane nusišypsojo ir pamojavo.
  Išlipo.
  Tą kartą klausiausi muzikos ir užsileido Cher atlikėjos daina Believe. Pianino versija.
  Pravirkau.

  • Pusė velnio.

   Bet reikia šlifuoti. Daug laiko ir švitrinio.

   Pavyzdžiui, jauti skirtumą tarp “Žodziu vieną nifigovą dieną, gerai nepamenu kuri diena buvo, bet buvo penktadienis, 18:35 2019 metų lapkritis” ir “Žodžiu, vieną nifigovą dieną, gerai nepamenu kurią, bet buvo 2019 metų lapkritis, penktadienis, 18:35…”?

   “Ir tai buvo kažkas stulbinančio, nes pamačiau jos dalią šypsenėlę. Bet kas labiausia krito į akį buvo jos lūpos. Tokios dieviško deimantinio grožio!!!”

   Čia antra pagal svarbą teksto vieta. Visiškai suniokota netiksliai parinktos žodžio formos “šypsenėlė”, absurdiškai priešinančio jungtuko “bet” ir banaliausio įmanomo epiteto “deimantinis”. Ai, pridėsiu dar “buvo” “buvo”, “jos” “jos”.

   Bandysi perrašyti šiuos tris sakinius?

   “Važiuodamas por stoteles dairiausi pro langą ar pamatysiu RND brigados piešinius ant namų stogų ir kitų sienų. Bet neišvydau nei vieno. Deja. Sunerimau šiek tiek.”

   Subtilokai užvažiuota :). Bet smulkmenos, smulkmenos: “namų stogų ir kitų sienų”; “kitų” reiškia, kad stogai yra sienos; o jie nėra; “pro stoteles” [vienas žodis] “pro langą”; apie būtiną kablelį prieš “ar” nieko nesakau — ne laikas…

   “Aš pajutau tai. Ir ji pajuto tą patį.”

   Čia esmė ir čia labai gerai.

   • Ačiū už šaunų koregavimą. Vertinu. Labai pravertė.

    Bet laiko nemanau, kad prireiks daug tobulėjimui, nes perkandu kaip reikia tai daryti labai greitai.
    Čia lygiai taip pat kaip su muzika, jei iškart pajunti rimtą, melodiją, harmoniją, balansą, – ji išsilies pati, lyg montana iš spraycano juodai sidabrinėm raidėm šviečiant pusmėnuliui, žvaigdžių apsuptyje, kur vienos ryškesnės už kitas.
    Bet visada apšvies jį visą – tik ta vienintelė.

 12. Jungiu antrą pavarą.

  Chebra, jūs norit tikėkit, norit ne, bet man vieną vakarą nutiko toks nuotykis, kad prisiminus tą įvykį, atlaikyti darosi tikrai sunku net man pačiam.

  Istorija paremta tikrais faktais.

  Viskas prasidėjo, atrodytų niekuo neišsiskiriančią dieną. Tiksliai nepamenu kuri diena tai buvo, bet jei labai domina ėjo 2019 metų, lapkričio mėnesio penktadienis, mušo 18 valanda 35 minutės. Tai va. Tą dieną kaip ir įprastai buvau pabaigęs darbą, beje darbas nesudėtingas ir nereikalaujantis daug pastangų, bet ir ne dyriko postas sedėti sukamojo kėdėje prie iš reto medžio pagaminto stalo. Nors aš nesu iš to tipažo personažų, kurie skūstųsi… Todėl grįžinėjau gerai pažįstamu keliu traukinių stoties link. Atspūdinęs iki stoties atsisėdau ant suoliuko. Atrodytų neprailgo tos 3 su puse gyvenimo minutės belaukiant traukinio. Traukinys atvyko. Lėtai ir įdėmiai apžiūrėjes neblogo dizaino “Renfe” traukinuką nepamačiau ant jo nei vieno KGS firmos atstovų piešinių. Deja. Bet kokiu atveju atsivėrus traukinio durims nedelsdamas įlipau į vidurinį vagoną ir nužingsniavau traukinio galo link. Atsisėdau. Su savimi turėjau ausinukus, todėl juos, kaip visada, išpainiojęs kaip kokius makaronus, užsidėjau ant ausų ir užsileidau stogą raunančią muzikėlę. Nieko ypatingo atrodytų, tiesa? Traukinys pajudėjo ir kaip jau tapę įpročiu pradėjau žvalgytis per langą. Traukiniui skriejant laukais dairiausi pro langą. Ant namų sienų, bei jų stogų ar šiaip ekstremalių vietelių RND “tymo” išvysti vėlgi neteko. Deja. Sunerimau šiek tiek. Kaip keista?!
  Anyway, paskui atsitiko tai, ko užmiršti po šiai dienai negaliu. Tai privertė mano širdį sušokti breiką, atrodytų, stebint pasaulinio lygio miniai. Sustojus traukiniui stotelėje įlipo viena mergina. Iš pažiūros ji nebuvo kažkuo išsiskirianti, smulkaus kūno sudėjimo, vidutinio ūgio panelė. Ji kairėje rankoje laikė maišelį. Nedrąsiai apsidairius aplinkui ji patraukė manęs link ir atsisėdo tiesiai prieš mane. Mūsų žvilgsniams susitikus, ji greitai nuleido akis. Aš pasižiūrėjau į jos maišelį. Ant jo buvo parašyta Primark mėlynomis raidėmis. Atrodytų nieko ypatingo, bet pasižiūrėjau į merginą įdėmiau. Ji man priminė ją. Ir tada mano dėmesį atkreipė jos lūpos. Jos buvo tikrai ypatingos. Aš nebuvau matęs nieko panašaus. Tai buvo iš pažiūros nedidelės, bet švelnios rožinės spalvos lūpos, kurios užmetus akį atrodytų neišskirtinės, bet kažką savyje turėjo. Lengvai neapibūdinsi ką, bet jos man pasirodė dieviškai stulbinančio grožio, kažkuo ypatingos, lyg paslaptis kurią nori įminti. Ji man pasirodė labai kukli, nedrąsi bei vis žvilgteldavo į mane, ir greitai nuleisdavo žvilgsnį žemyn. Ir taip kelis kart.
  Aš pajutau tai. Ir ji pajuto tą patį.
  Bet staiga traukinys sustojo ir ji atsistojusi nuėjo link durų. Tada atsisukus į mane nusišypsojo ir pamojavo.
  Išlipo.
  Tą kartą klausiausi muzikos ir užsileido Cher atlikėjos daina Believe. Pianino versija.
  Pravirkau.

  • O varge… :)

   1. Autentiškumas gali atsverti meistriškumo stoką, o pretenzija užnuodija net tai, kas padaryta techniškai teisingai.

   Pirma versija, kokia netobula bebūtų, turėjo gyvybės. Antroje, neištaisęs beveik nei vienos klaidos, tą gyvybę tiesiog užkrovei “iš reto medžio pagamintais” stalais ir “kaip kokie makaronai” susisukusiais ausinukais.

   2. Tekstų pasaulyje mažiau žodžių dažniausiai yra geriau.

   Gerindamas turėjai trumpinti – stengtis pašalinti tai, kas nėra tekstui būtina, kad išryškėtų tai, kas svarbu. Tau nutiko atvirkščiai.

   „Ir tada mano dėmesį atkreipė jos lūpos. Jos buvo tikrai ypatingos. Aš nebuvau matęs nieko panašaus. Tai buvo iš pažiūros nedidelės, bet švelnios rožinės spalvos lūpos, kurios užmetus akį atrodytų neišskirtinės, bet kažką savyje turėjo. Lengvai neapibūdinsi ką, bet jos man pasirodė dieviškai stulbinančio grožio, kažkuo ypatingos“

   Katastrofa tiek stiliaus, tiek logikos prasme.

   “Bet laiko nemanau, kad prireiks daug tobulėjimui, nes perkandu kaip reikia tai daryti labai greitai.”

   Arba nepagrįstai pasitiki savo jėgomis, arba demonstruoji tariamą pasitikėjimą savo jėgomis, kad kompensuotum suvokiamus trūkumus. Kaip bebūtų, kenki pats sau.

   • Natūralu, kad pirmas variantas visada bus geresnis už sekančius. Bet labai pravertė pasižiūrėti į tekstą iš kitos perspektyvos.
    Pretenzijų neturiu, tiesiog darau kaip išeina.
    Beje, ką siūlai, kad įgaučiau tuos duomenis arba surasčiau tą savo “dyriko skirtą vietą”?
    Gal pasimelst?

 13. graži istorija tremo, kiek skaičiau, sekiau tavo komentarus šiame forume supratau, kad esi visai gabus žmogus daugeliui dalykų, kiek girdejau tai skeitinimui, storyteelingui, graffičiams. mano manymu esi visai panašus į mane. esi gabus ne vienai sričiai, kartais gal net šokinėji nuo vieno pomėgio iki kito, nors gal aś ir klystu – tu man pasakyk:). bet man atrodo, kad esi toks žmogus, kuris yra gabus pvz. graffiti, ir skeitinimui, bet nėra išskirtinis, t.y., kaip ir adminas sakė, neišsiskiri piešiniuose, nors turbūt viską gerai darai, taisyklingai. mano manymu yra žmonės, kurie gali daryti 1 dalyką puikiai, išskirtinai, bet tai atperka kažkokios kitos srities nepažangumą. nu pvz.: vaikinukas moka šokti klasiškai, bet nemoka graziai piešti. nu ir kiek kartų bandyų, nu niekaip nesigauna! jam tai neskirta. yra kitoks žmonių tipas: vaikinukas gali labai gerai šokti IR gerai piešti! bet gal jo šokis nėra toks išskirtinas, unikalus kaip to kito žmogaus. bet jis gi moka piešti, o variantas 1 visiškai nemoka, arba atvikrkščiai. manau tai ir dovana ir prakeikimas. todėl man atrodo, kad tu esi toks žmogus, tu gali gerai piešti – bet tavo piešiniai nelabai kuo išsiskiria, tu gali pasakoti istorijas – bet jos irgi nelabai kuo išsiskiria. siam pasaulyje norit būti pastebėtam reikia padsryti ko kažkas kitas nedaro. pvz stounas labai gerai piešia, bet gal jis nemoka skeitint ar pasakoti tokių istorijų:)

  O gal ir ne, gal viskas atvirkščiai. bet vis dėl to tai – teorija:)

  geros dienos!

  • Ačiū už rytinį laiškelį, kolega. Tavo teorija yra visiškai racionali nors ir kaip ir laikas – realiatyvi.

   Kalbu toliau. Mėgstu daryti daug dalykų, kaip ir tu sakei šiek tiek šokinėju nuo vieno prie kito. Kad įgauti žiupsnelį universalumo ir nepasilikti vienoje vietoje, nes tas irgi nėra gerai. Kitais žodžiais tariant atverti čakras, kad išneštų į visas įmanomas puses ir praplėsti suvokimą.

   Bet aš iš žmonių, tikrai žinau, mėgstu koncentruotis tik į vieną dalyką, kuris man sekasi gerai ir taip išnaudoti savo 100% resursus vien tik tam. Nors ir neblogai būti universaliu, bet tai ne mano tipo žmogui.
   Reikalas tame, kad man keli dalykai sekasi gerai, bet žinau kad yra kažkas, ko dar nežinau, kas man sekasi geriau už bet ką kitą. Kas tai – nežinau, matyt prireiks šiek tiek laiko tą išsiaiškinti, nors nesu mėgėjęs laukti… Kad kažkuo išsiskirti ir parodyti pasauliui stebuklus reikia daryti kažką, ko niekas nėra daręs. Sutinku. Va čia ir yra esmė. Klausimas KAIP TĄ ATRASTI?! Gal ką rekomenduotų kas nors? Čia kaip valdyti raketą, jei tinkamai nukreipsi pasieks tikslą, jei ne – iššitaškys kaip bonka su gazuotu gėrimu išmesto ant asfalto iš 12 aukšto. Bet atrodytų jau viskas išbandyta tūkstančius kartų ir nėra nieko naujo. Bet vėlgi čia užburtas ratas. Iš kurio išsisukti nelengva. Esu užkeiktas, kaip tu sakai. Ką gi, belieką kažką daryti, kad tas kažkas kažkaip ir privestų prie to kažko ypatingo.

   Geros dienos jums taip pat.

 14. Chebra, kurį laiką manęs forume nebus. Variau su skeitu autobahnu išdarinėdamas, literaliai sakau, STOGĄ RAUNANČIUS triukus ir strigau prie lenkijos sienos. Uždarė į tardymo izoliatorių, tai dabar skeitinu tenais. Laikykitės mano broliai ir seserys, aš jus blemba myliu!!!

 15. Šiaip jeigu būtų galima, aš čia norėčiau pasidalinti savo mintimis, kurios galimai eina tarpgalaktiniais maršrutais, per laiką ir erdvę, iš veikėjo, turinčio didelę širdį. Paprasčiau tariant man patinka kurti, bet iš to savo vidinio vaiko, iš to neklaužados, kuris mėgsta žaisti spalvomis ir būti gerų žmonių kompanijoje apsuptoje aplinkoje, kurią puošia muzika, kuri verčia pasimiršti laike. Nežinau kaip jūs, mano gerbiamieji kolegos, bet man kartais būna taip, jog negaliu nulaikyti savo vadinamojo kūrybinio spindulėlio, kuris, kad ir labai mažas, bet nori sublizgėti. Ir čia, šitas nuostabus puslapis, yra gera vieta susitikti nematomai, su laisvos sielos žmonėmis, kurie turi daug meilės kūrybai. Noriu jus visus apkabinti, tikiuosiu stipriai nemušit manęs, juk nieko blogo nenoriu, tiesiog negaliu nulaikyti to vadinamojo stogą raunančio pojučio, kai pasijuntu laimingas… Ir net jei visas šitas gyvenimas tėra tik sapnas iš kurio kažkada teks pabusti, galiu drąsiai teigti, jog vertėjo jį susapnuoti…

 16. Kadangi šitame Gerb. Admino tinklapyje kol kas nelabai daug naujienų, iniciatyvos imuosiu aš, jums gerai pažįstamas, stogų rovėjas number one.
  Gal visgi pradėsiu nuo to, kad mintys ir šiaip emocijos mane dažnai lydi, todėl pažersiu šiek tiek savo požiūrio apie tai, kas yra ir kas dedasi aplink mane. Atleiskit, bet negaliu nulaikyt… Jei kam kils klausimų, aš su mielu noru pasistengsiu į juos atsakyt.
  Kaip jau supratot šiandien norėčiau paliesti meilę, Graffiti ir Dievą. Man labai aktuolias temas. Tikiuosiu ir jums, mano ištikimieji klausytojai. Tai va.
  Startuoju nuo meilės. Asmeniškai galvoju, kad meilė tai visiška pasaka, kurią retkartčiais patiriame kiekvienas iš mūsų. Nežinau kaip jūs, bet ji svaigina labiau nei bet kas kitas. Bent jau mane. Ir ji mane kartais užvaldo, kad nebegaliu atlaikyt to jausmo, kuris verčia lydytis kaip karameliniams ledams, išveistiems į gerai įkaitintą orkaitę prie 220° temperatūros. Meilė yra svarbiausia, mano brangieji. Atminkit tai. Ir nepamirškit. Nes jei nemylėsit, būsit liūdni, kaip tas verkiantis basas berniukas, kažkur kampe valgantis sviestu išteptą buterbrodą su pigia vištiena ir salotos lapais. Bet kokiu atveju, kas yra meilė man nepavyks atsakyti taip lengvai, nes kvestcionuoju šitą reikaliuką jau labai ilgą laiką, bet atsakymo kaip nėra, taip nėra… Merginos. Jos mane domina lygiai taip pat kaip Graffiti. Nes jos GRAŽŪS sutvėrimai ir lengvai jų nesuprasi, lygiai kaip Skelo persipinusių stiliovų grafitončikų, kurie iš pirmo žvilgsnio palieką STOGĄ RAUNANTĮ IMPAKTĄ. Bet merginų pasaulyje daug, panašiai kaip RND piešinių Vilniuje. Bet vat aš jums pasakysiu, kad būna atvejų, kai pamatai vieną merginą ir ji užhipnotizuoja tave savo šarmu, lygiai kaip Šarmo pysai stukteli tau prieš akis, praeinant pro kokią ekstremalią vietelę. O taip, jūs visiškai teisūs. Stogą raunanti mergina yra net geriau nei Waterio stiliova panelčiukė su preciziškai atliktu stiliumi, kursuojanti LG prieigose. Žmonės kartais nesusimąsto, kad viskas laikina ir kad laikas tiksi savo tik tak maršrutu ir kad kažkada mes visi mirsime. O kas bus po to, nežinau ir nespeliosiu, nespeliokit ir jūs, GYVENKIT DABAR, ČIA IR DABAR IR NEGALVOKIT KAS BUS PO TO KAI MIRSITE, NEKLAUSYKITE KĄ JUMS SAKO SUSTABARĖJĘ VELNIO TARNAI, KLAUSYKITE TIKTAIS DIEVO TĖVO ŽODŽIŲ IR PAMATYSITE KOKIE LAIMINGI TAPSITE. Bet taip pat žinau, kad jei darysit gerus darbus ir stiprėsit kaip asmenybės, po to, kai jūsų laikas pasibaigs ir prabusite iš sapno, pateksit į amžiną gyvenimą, kur tas aukštai gyvenantis visų visatų monarchas jus dosniai apdovanos. (:

 17. AŠ DABAR KALBU NUO SAVĘS, TAI KĄ JŪS GREITU METU PAMATYSITE IŠNEŠ JŪSŲ STOGĄ VELNIOOOOP! DAROME HOP “Ka veikti povelniu sakyk kaveikti toliau
  gal kurnors ramiai su chebra nuvaryti
  gal sukelti mushtynes kokiam nors pediku bare,
  uzhsimesti doze atsidurti tunelio gale,
  mes radijos neklausom kuri neledzhia sindikato gabalu,
  galit sakyti ka norit zhinau gera balsa turiu,
  shiandiena vakare vadovasime mes,
  kokiame nors kaboke su chebra pisime mergas
  ne velnio nera jokiu ribu
  nes ash ir mano chebra visi kartu,
  ramiai ramiai nesikarsciuokite bybiai,
  morales sergetojai, doroves sargai,
  gyvenimas gali buti blogas gali buti grazhus
  tie kas varo tiesingai niekada neprazhus
  as dzhiaugiuosi kekviena jo diena…
  saule leidzhiasi zhinau velai velai vakare….

  Darome hip…hip hip, darome hop…hop hop!”

  The Devils Workshop Is A Busy Place…

 18. Man nepatinka tavo/daugumos čia susirinkusių visiškai atsainus požiūris į mano Graffiti, kuriai dedikavęs gerą šusnį metų nestabdant ir skaldant kaip už gerą. Prašau bent krislelio P.A.G.A.R.B.O.S ! ! !

 19. Bet neįrodinėsiu čia jums savo tiesų, juk kelio atgal nebėra…
  Aš jaučiu, kad galiu viską suprasti taip staigiai kaip niekas kitas…
  Aš tas ypatingas atvejis…
  Aš vienintelis ir nepakartojamas
  Aš tavo sielos veidrodis
  Iš kurio išeinu kai tave pamatau…
  Tu mano princesė
  Aš tavo princas
  Kol tu miegojai, aš sapnavau dukart

   • Šiaip meilė yra balansas. Tada kai lygu lygu.
    Bet jo, kodėl gi ne. Juk ji tas tarpsnis kuris trunka laikinai, kaip ir pats gyvenimas. Balansas tarp gyvenimo ir mirties.
    Bet tie momentai kažkas tokio kai ją pajunti ko lengvai neapsakysi…

 20. Bet dievas neegzistuoja, jis tik iliuzija, visiškas prasimanymas arba išsigalvojimas, nes jei jis būtų, jei, būtų meilė, BET JOS NACHUI NĖRA!!!
  IR NEBUS!!!

 21. Įmeskit kas nors piešinių, nes aš sprogdinu pysus kiekvieną dieną be stabdžių. Vakar policijos pareigūnai was on my back while I was bombing, but they did not succeeded [=
  Kertam nestabdom! ! !

   • Man būtų geriau, jeigu žinočiau su kuo kalbu, j.
    Dievo nėra. Nebuvo, nėra ir nebus. Aš netikiu į tai.
    Tikėjimas mano pasikeitė, bet ne religingas aš, visas religijas su dievais palieku debilams.

     • Man tavo ūgis absoliučiai nieko nesako apie tave. Prisistatyk savo vardu, bus aišku su kuo kalbu. Nebijok.
      Ir kodėl tave taip domina mano tikėjimas?
      Aišku, kad debilams ir aš labai tikiuosiu, kad tu nesi vienas iš jų.

       • Jonai, aš tau galiu kai ką pasakyti. Įžvalgos gerai, nes jos priveda prie atsakymų, kai pasidaro aišku. Aš tikiu, LABAI STIPRIAI TIKIU, kad nupaišysiu freight train wholecarą. Ir niekas manęs nuo to nesusbtadys. NIEKAS.

     • O kas blogai, kad atsuki nugarą tam ko nėra? NĖRA dievo. Susivokit.

      Jonai, jei paišai Graffiti tu irgi netiki tom nesąmonėm, nes pagal tuos popiergalius kuriuos vadinat biblija, aiškai nurodyta, kad Graffiti yra vandalizmas ir tai yra nuodėmė. TAI KAIP TU GALI DARYTI KAŽKĄ IŠ ŠIRDIES, JEI ŽINAI KAD TAI BLOGIS?
      GAL LAIKAS PABUSTI???
      Nėra dievo. Negrįžkim niekada prie šitos temos daugiau.
      Ačiū.

        • minimas kitu asmenu turto niokojimas. cia jau kaip kam. kam tesiog dazai ant sienos, kam vandalizmas. siaip remiantis istoriniais saltiniais tai buvo jezus, jei nori gali pats pasigooglint. aisku tai neirodo kad dievas yra, bet vstk idomi informacija. man tai tsg idomu kodel tu taip anksciau preachinai dieva ir biblija o dbr taip saltai i visa tai ziuri? tsg pisai prota?
         p.s.
         laukiam wholecaro

         • Aš niekada nepisu proto, sakau tiesą ir tik tiesą. Nesu iš tų žmonių, kuris sakytų, kažką, kam nėra pagrindo. Šiaip pasaulyje tokių kaip aš išvis nėra [= Unikalus ir visapusiškas atvejis aš, tas vandalas, kuris Graffiti myli, myli, myli!
          Kas dėl wholecar’o, tai jis labai neužilgo pasirodys, nes planuojamas organizuotas nusikalstamumas gerai orientuoto bičo, kuriam Graffiti yra sveiku protu nesuvokiama meilė. ir Gerb. Adminas fotkę galės į puslapio viršuje esantį header’į dėt.
          Ot tak!
          [=

   • Vat būtent tame ir esmė. Vienas už visus.
    Čia jums ne 1up’ai kur vienuolika žmonių try pyzdy ir tipo afigiet. Ne. Čia real deal one man wholecar. Aišku, kad iššausiu, atėjo laikas ir nėra čia ko smulkintis.
    Nes jei myli tai gali.
    O aš blemba myliu!!!

        • Tu nori pasakyt, kad nera lietuviu wholecaru? Ojej. Nesuskaiciuotum. Tu juk niekada nepriartesi prie ju lygio… :-.(…..

         Zmones nuopelnus pasiekia darbais, o ne tusciom kalbom.
         Ar esi bent throw-up arba blockbuster atlikes? Labai abejoju… Lieka tik tie apgailetini kreivi piesinukai, kurie visi vienodi…

         • Tu ant tiek pasikelęs, kad Empire State Building’ą čiui net nepasistiebęs pasiektum…
          Wholecar’us iš lietuvių yra vienetai nupiešę ir nereikia čia leliui lelią.
          Tu sakai, kad nepriartėsių prie jų lygio? Tarsi man labai svarbu tas, kad kažkokie KGS yra geriau už mane nupiešę, kai už mane paišo dvigubai ilgiau ir TARPUSAVYJE dalinasi patirtimi. Ir tas pasakymas tavo “niekada” yra šūdo vertas.
          Laisvas.

          • tu per 10 metu padarei tiek pat progreso kiek kiti padaro per 3 metus, niekas tau nieko nesakytu jeigu tesiog piestum ir nelygintum save su kitais kurie zenkliai geriau varo ir nebazarintum lempu. stay in your lane

          • davai imesk throw up savo ir koki blockbusteri nu zinai dideli lygu toki spausdintinem raidem. noriu pazvengt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *