39 Comments

 1. Yra du mergų kabinimo tipai.
  1. Būnant manimi
  2. Priėjus paklausti: Ar tavo mama menininkė?Ji atsakys – o kodėl klausi? O tu jai atsakyk – NES TU MENO KŪRINYS.

 2. Čia jums geras spotas?! Leiskite nusijuokti.
  Geras spotas yra gerai matomas ir kurio nenubuff’ina. O čia viso labo tik trumpai trunkantis paveiksliukas.
  Hahahahaah

    • islieka tavo piesiniai, nes ispanijoj niekas ju nebuffina, o vilniuj per paskutinius 7 metus spejo kokius 5 kartus vos ne visa miesta isbuffint. ir blet tavo logika “jei buffina – hujovas spotas” tai isvis :DDDD… ner zodziu

     • Tavo tai tikrai nešūdini. Tiksliau jų nelabai ir yra. Koks skirtumas rašo ar ne, svarbu atlikti ir psio. Ir vis atsiranda naujų. Tu galvoji 4 miestas pasaulyje pagal žmonių lankomumą ir The Govermentas neturi babkių bafui? Hahah. Nesvaik. Reikia mokėt pataikyt. ;] Taip, kad ramiai.

      • dekui už komplimenta, tavo as irgi nemates vilniuj ar dar kur, matosi kad tu žmogus kuris nori padaryti greitai ne kruopsciai, life doesnt work like that, neither does grafitti, The Govermentui ne taip svarbu koks ten issisokelis ka paisalioja, is tos barselonos 100 žmoniu sustatyk, >10 iš ju bus tokio pat mindseto kaip tu, tiek pat pripiese ir galvos kad yra malaciai nupiese daug ”ehh” piesinuku mieste kur jokiem mentam tai neidomu. nes tai yra 4 miestas pasaulyje. nukrypus nuo temos afganistano sostine kabulas yra vienas is skurdžiausiu sostiniu pasaulyje, nors turi 3-4 kartus daugiau gyventoju nei barselona. taip kad ramiai. labanakt, rytas protingesnis už tave.

      • ei tremularum, neskelbei pries koki menesi kad 2022 ispisi visa vilniu taip, kad jis neatsigaus? kad nusluostysi stoneriui skelui ir visiem kgsam nosis? kad “tevelis grizta namo”? o kaip cia tada yra kad tu vis dar savo ispanijoj ir vis dar ciulpi ten pimpala?

       • RAJONE KALBOS SKLINDA,KAD TREMO JAU PAKELIUI I VILNIU BET STRIGO KAZKUR PRIE LENKIJOS SIENOS,TIPO MENTAI SAKO TU KA AHUEL SU SKEITU AUTOSTRADA LEKT,KELI PAVOJU SAU IR KITIEMS.TAI PARU GAVO DBR SEDI KAZKUR LODZEJ UZDARYTAS..NZN ANT KIEK CIA TIKETINA INFO BET SANIA TAIP SAKE O SANIA ZODZIO ZMOGUS..

        • Prajuokino komentarai.
         Nu neliūdna čia su jumis žiūriu. [X
         Užtai chebra siunčiu linkėjimus iš Singapūro.

         Aš dabar labai daug veiklos turiu, kitaip sakant tobulėjam įvairiais aspektais, no time to waste, kaip sakoma.
         Beto supratau dar kai ką, šiais metais, kad FATHER, I’M AN ARTIST, or should I say the PIANIST.
         ;]]]]]

 3. Klaipėdos gatvė įeina į Pylimo. Senas spotas, kurį laiką būdavo tuščias. Naujas, ryto prieblandoj pasirodė solidus, darbas. Taip pat keli throw’ai ant Reformatų sienos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *