27 Comments

 1. tai kad gaidys arschas jau dukart gavo pizdy, jei nedaugiau. bet sitam narkotai aka shirikui nera nieko svento. vistiek lis i akis, nes visi ji jau senai palaidojo. isosino jis daug ka, prasidejo nuo kozer – graf isozinimo. nieko vertas grafitistas. OZHYS

 2. Aš tai realiai nesuprantu vieno dalyko. Kodėl pasaulyje tiek daug pykčio? Kam tiek daug egoizmo? Kad kažką kažkam įrodyt, kad galit daugiau už kitą? Ne per ten einat, kavalieriai. Gyvenime svarbu siekti tikslo, tas aišku. Bet ne tokiais būdais kaip, ei, ateik duosiu į galvą, arba įžeidinėjant žmogų, kuris galbūt suklydo… Čia nieko neginu ir neteisinu, bet nu chebra, pažiūrėkit iš šono, diagonalinio kampo kaip atrodo viskas. Vietoj to, kad susivienyti ir kovoti prieš pačią sistema kuri atseit “valdo padėtį” jūs kiršinatės tarpusavyje. Visą gyvenimą taip ir bus? Norit taip gyventi amžinai – barniuose ir pyktyje sklidiname agresijos?
  ATSIBUSKIT IR ĮJUNKIT MEILĘ! ! !

  • o kodel yra velnias?
   tam kad butu tiesa.
   tam kad butu dievas.
   be tamsos nera sviesos, ir viena be kito
   kaip tik tamsa tamsoje ir sviesa sviesoje.
   todel s.t. ir piesdavo jing ir jang zenkla savo piesiniuose.
   tokie kaip tu dar daug ko nesupranta.
   nes ir meiles jausmas gali buti, istiesu, tik iliuzija….

   • Sutinku su didelę dalimi tuo ką pasakei, bet niekada nesutiksiu, kad meilė tai iliuzija.
    Kad būtų gėris, turi būti ir blogis, kad pažintum šviesą prieš tai turi pabūti tamsoje.
    Aš anksčiau galvojau, kodėl S.T. piešdavo širdutes, mylimai merginai, galvojau nu ir kvailystė ir t.t. iki to, kol pats neįsimylėjau.
    Aš dar daug ko nežinau, bet mirštu suprasti, pažinti, suvokti kaip viskas veikia, iki ko veda ir kurti, kurti, kurti, atiduodamas visa save vienam tikslui. Kad padaryti labai gerai, darant labai gerai.

    • tau kaip ir daug lt reperiu reiketu pasimokyti daugiau lietuviu kalbos.
     isigilink i tai,i ka atsakineji,
     “GALI BUTI” nereiskia “YRA”

     • Jau ką ką tai man įsigilinti tikrai nereikia mokintis ;))) tas vyksta natūraliai, nors aš tik žmogus, bet šiek tiek stebuklingas šūdas, kuris bus nuplautas, kaip kažkada sakė adminas.
      Be to meilė ne vien tik jausmas, tai žymiai daugiau ir už to ribų, kurią neapibudinsi lengvai, nes visi jos turi, bet nevisi supranta. Lygiai kaip ir neatsakysi į klausimą kaip atsirado Dievas?

   • Taigi sakau jie patis yra gaidzyai aka kaziolai-nes kai uzspaude ta gaidy **** ir ******* jie patis pradejo ozynt ant kitu. Ka uzburtas ratas ane? Bando pasirodyti blatni tokie tipo ant panatkiu kai tevai policininkai arba girtokliai marozai, bet sudas liks sudu :)

    • “nes kai uzspaude”

     Įdomu, kaip spaudė.

     Truputis istorijos.

     “One of the first prisoners interrogated by Rodos was a fellow officer, Pyotr Zubov, who was arrested for bungling an attempted coup against the King of Yugoslavia. Rodos smashed his knees with a hammer in a failed attempt to force a confession out of him. Zubov was later cleared and returned to work as a foreign agent, but needed a walking stick because of his injuries.”

     https://en.wikipedia.org/wiki/Boris_Rodos

 3. tau ne pamojna taip triohintis? Pats ejai i mentura su motka savo zajavas ant ju visu rasei db kitus oziais vadini , apsiozinai pabegai is lt db sedi loji per atstuma, dar pats skundeis visiem kad tavo tevas narkusha klijus uosto o pats ant kitu savo traumas krauni. Pyzda man pikta net pasidare skaityt kaip tu taip gali…
  Pisi prota vardus cia viesini , nes galvoji cia nieks nieko neskaito?

  • Man nepamoina nes sakau TIKRA TIESA, pamoina turi buti tau nuo savo nesamoniu apie motka,zajavas, uzsiesi ir dar teva :DD tu cia isvis kosmonaute menuli kuriam sedi, prasiblaivik ir toliau laizyk jiem fantaziore.

   • Imesk proofo , kad tavo anonimines triohalos yra tiesa :D tu blet nx… as negaliu krw buciau as tavo levelio nuopisa kaip tu tai irgi tavo varda su tagu rasineciau nx as negaliu oziais visus vadini o pats ozys internetinis esi… nx nx

    • Ko iskart atsimazini ir nuo temos nueini?-nes tu esi nuopisa kuri sako kad as vadinu visus oziais nors as tik pasakiau tiesa apie velniu pora, bet tikriausiai tu esi vienas is velniu apie kurios dbr snekam, tai kad nx nx tau i burna aukstojo levelio pedike tu :)

 4. IR ISVIS AS VAHUE ESU IS VISU TOYU CIA KOMENTUOJANCIU , JUS GALVOJAT , KAD BANDYDAMI IKAST KAZKAM PASAKYSIT JO VARDA PAVARDE IKASIT JAM ? ;D NIHUJA JUS TIK MENTAM DARBO MAZIAU DUODAT SAVO HUYNIOM SITOM. JAU PO SITU PRAEITO IR UZPRAEITO POSTO KOMENTARU TAI CIA NEBE 50 000 FORUMAS O E POLICIJA.LT

  NETURIU ZODZIU FELLOW CITIZENS..

 5. Bevardelės avelės ne daugiau.

  Man tikrai už jus gėda, vyrai!

  O šiaip tai, Gerb. Admino noriu paklausti, ką manai apie mano Graffiti? Ar šiaip gal kokių pastabų būtų?

  • Nors per dešimt metų išmokai vesti tiesesnes linijas, tavo grafitis yra absoliučiai neišsiskiriantis, automatinis, beviltiškai nuobodus. Netrukus taip pieš dulkių siurbliai-robotai.

   Turi idėją fiks, kad grafitis – geriausias būdas įrodyti pasauliui, jog nesi vidutinybė.

   Nesi vidutinybė ir nesi chuliganas, tad nebegaišk laiko grafičiui. Bent ne tam „tikram“, kuris, kaip ST apibrėžė, yra „about fame“.

   Dažnai įdomu skaityti tavo tekstus. Čia užuomina.

   Daugiau apie savo „Graffiti“ nebeklausk, būsiu dėkingas :).

Leave a Reply

Your email address will not be published.