42 Comments

 1. https://ibb.co/7CmPgX5

  Ir aš tariau: Tebūnie šviesa ir sukuriau tave. Mano mylimas vaike tebūnie šviesa niekada neužgęsta…
  O šiaip tai šitas piešinys kurį matote viršuje turėtų kabėti Gerb. Admino tinklalapio viršuje. Bet matomai kai kas to nenori… O gal ir nereikia… Bet vis dėlto, brangučiai aš jus apkabinu su stilium. Bet ne apie kaip taip, o taip kaip kaip.

  • huinia tavo piesiniai , o kai galvoji kad jie turetu kabet sio tinklalapio virsuje tai tik parodo kad jie ten niekada nekabes. niekas kas gerai varo nevaiksto ir nepasakoja “kaip as ahujenai paisau” . tik tokie loxai kaip tu ir shize savo bazaru dar labiau zemina savo ir taip ne pacius geriausius piecus :D sekmes su savo protine negale

   • O kodėl tu pats neparodai savo darbų ? Čia tipo undergrounderis nifigovas esi? Mano piecai taškomi vienas po kito. Ir gerose spotuose. Aš nesigiriu, o sakau tik tiesą. Beto jų tiek kiek tau neužtektų trijų gyvenimų tam padaryt.
    Senai turėčiau KGS klube būt, nes CV mano labai geras.
    [;

 2. Kol vieni undergrounderiai plaukioje dramų jūroje, kiti tuo metu paišo kak načinaisa ir norėtu pakalbėti apie žodžio galią ir svarbą.
  Meilė.
  Kas tai? Nežinau ir neatsakysiu. Geriau eisiu ir ją nupiešiu. Vat tada jūs pamatysit kas valdo pasaulį.
  Dievas yra. Tas man aišku. O jums tai nežinau. Bet vis dėlto, Gerb Admine ir kiti, kaip manot, ar pavyks colorful wholecarą infingolint?
  Manau klausimų nekyla niekam. O jei vis dėlto kam kyla tai tuoj nebekils.

   • Suprasiu ką?
    Klausyk tu, rajono prezidente, aš tokių kaip tu net neskaitau, nes perdaug geras aš.
    Inšustrielinsiu spalvotą wholecarą vienas ir kas tada?!

    • Tada sau miedoli Ispaniska nusipirk gribas ;DD nu gi visiem px ka tu ten vienas pritoyinsi shustras cia galvuoji? Visi kurie ale apie saves axuenos nuomones narcizai loxai yra. Bet be tau suprasti, eik is mamos saibu ant savo keverzoniu kreivu trest nexi.

     • Vat paskaitai tokių “eruditų” komentarus ir iškart pasidaro aišku kokie tipažai bando dominuoti gatvėse.
      Uoj blec, aš tokius kaip tu pusryčiams valgau. Mano pysai, stulbinantys ir jų kas naktį vis daugėja. OPLIĄ!!!
      Aš čia jums paporint galėčiau kas vakar naktį dėjosi, kai paišiau King Prodakšiną. Police officers were on my back, but guess what, THEY DID NOT SUCCEEDED, AND NEVER WILL.
      ATLAIKYK, PACANY!!!

 3. Siaip daug kas cia stumia ant tremo realiai nustebtumet suzinoje, kad jam daxuja uvazuhos duoda realus trainbomberiai ir barsoj tarp vietiniu ciuvakas varda turi ir pats maciau kaip pripista daxuja ten , cia man ziuriausia , kad ciuvas cia kaimieciam bando irodyt kurie nei paiso nei gyvenime buve kur vapse man keista is kur cia tiek narodo zino sita frm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *