MUZIKA DABAR

1) Ko DABAR klausai, kas ŠIUO METU veža. Dalinkitės ŠVIEŽIAIS ATRADIMAIS, o ne tiesiog suverskit mėgstamą muziką.

2) Viename komentare — vienas gabalas; apačioj būtinai atlikėjas ir pavadinimas

516 Comments

  • TREMO for na*hui fakin’ LIFE! AŠ DAR SUGRĮŠIU Į GRAFITI, SKEITBORDINGO IR GANDŽOS MEKĄ, BROLI! Oldskūlovo raiterio renkelė nah*ui nedreba, jobanavrot bliad! ŠILČIAUSI LINKĖJIMAI, ŽMOGAU BLED< PASIILGAU! Tik ką aš galiu pridut čiort na*her k*ūrva ir bled, tai kad Stefka no longer Verda Kiaušinius. Baltupiai, Jarai, seni, geri laikai! STAČIĄ, KIETĄ arba k*ūrva NIEKO NAH*UI! Dievas laimina visus, žmogau! Aš dar tave rasiu! Tikėtai arba nahui ne bliad! Kol kas tiek na*hui. Šaltuko pepsio, kū*rva, dūmų, tavo LYDERYSTĖS ir na*hui mano jobanų drebančių sūka bled rankų nahui balius dar bus 100%. Dėl job*ano pasaulinio ūtėlių protrūkio na*hui, galbūt tik 2022 ant kūr*va fūlės čempo atpūsiu, bet, jei fortūna, sūka, paduos, tai bled gal ir 2021 vasarą. AŠ TAVE PAGAUSIU, O TU ATSAKYSI – ERES BIENVENIDO, MI HERMANO DE OTRA MADRE!

   • Ooooooo MI QUIERIDO AMIGO!!!!! QUIERO QUE SEPAS QUE SIEMPRE ESTÁS BIENVENIDO AQUI!!!!
    Mes kartu dar isleksim i aikstele su saltuku rankose ir pakelsim i virsu rankas as tau sita pazadu as tau atviciaju pazadu!!!
    Laikyk kardana mano drauge, apkabinu stipriai, stipriai!!!

 1. https://m.youtube.com/watch?v=e245ls6T1Lo

  J -Love – Get lifted (feat. Action Bronson, TAKE-IT, Killa Sha, PRINCE UG & Prince Original)

  ———————————

  Apie muzika galima daug ka pasakyt. Bet gera muzika yra kai nuo pirmu sekundziu uzkabina taip lyg mergina kuria is pirmo zvilgsnio pamilai.
  Gera muzika kai siela susidraugauja su ritmu ir melodija kai atrodo dingsta laikas nors jo pries tai ir nebuvo…

 2. Ar galėtų mane kas apšviesti apie gatvės gyvenimą? Ten kur gng sindikato dainoje berots 110 priezhasciu kastetas dainuoja kazka mazdaug ‘kurie nieko nedaro bet moka grynais’, uz ka jam moka, uz vagystės ar ka? Ka jis ten gyvena?

Leave a Reply

Your email address will not be published.