30 Comments

 1. O šiaip tai aš norėčiau gyventi lygiai 88 metus. Tai lyg kiekvienais metais skambanti skirtinga nata. Kur viskas keičiasi. Ir ta melodija kurią išgauni yra nesibaigianti, nes 8 mano gyvenime turi prasmę. Nes apvertus jį gauname begalybę…
  Bet šiaip tai bus taip kaip aš sugrosiu, savo gyvenimą pats. Lyg mažasis kūrėjas, kuris įteiks Dievui dovaną nuo savęs už viską, už gyvenimo grožio tyrumą ir žmogaus, kaip tobulo kūrinio, kombinaciją.

 2. Kai pamatai dailią panelę, prieikite prie jos ir pasakykite: – atleiskite mis, man jūs primenat ją, tą melodiją, kuri įtraukia kaip tavo lūpų grožis.
  Bam!

 3. O šiaip tai kai paišot, nelegaliai, paišykit su muzika. Ne vien tam, kad “negirdėtumėt” policijos sirenų, o tam, kad jūs pamatytumėte, kad piešinys būtų visai kitoks be jos.
  Paklausykit ką pasakysiu, bet čia tik tiems kas paišo…
  Ir kas nori girdėt. Ir kas tyliai klauso. Nes Graffiti svarbu ir būt išgirstam, ne vien pamatytam. Jei jau sakot kažką, sakykit, nelaikykit savyje visko. Nes kai turi per daug meilės perdaug negali būti ne egoless. Tam nelieka vietos.
  Bet nesiplėsiu šį kartą.
  :]

 4. Jei kadanors restoranėlyje užliesit taurę vyno and merginos suknelės ir ši pradės moteriškasias misterijas jūs jai atsakykit, nebijokit panele, šis vynas sausas [;

 5. Atėjus į bariuką kur daugybė merginų dar nėra istorijos pradžia.
  Atėjus į bariuką kur daugybė merginų iš kurių viena tau nusišypso lyg angeliukas ir tu jai atsakai tuo pačiu, – vat čia jau yra istorijos pradžia [;

 6. Jeigu panelė kada nors paprašys ją įvertinti nuo vieno iki dešimt, jūs jai duokit 9. Jai paklausus kodėl davei 9, atsakykit, kad jūs tas vienas, kurio jai trūksta.
  Bam!

 7. Kadangi daug dirbau, mėnesio gale užsirašysiu į pianino mokyklą. Prisiekiu kaip Dievą myliu, skambinsiu geriau už bet kurį pasaulyje pianistą kada nors uždėjusį pirštus ant šio magiškojo instrumento.

 8. Aš noriu paklausti.
  O kas bus jeigu niekada gyvenime neprisiliesiu prie pianino klavišų ir visiškai, totaliai spjausiu ant to talento kuris man absoliučiai nereikalingas ir iki pat mirties piešiu Graffiti ir tik Graffiti? Ką tada man pasakys Dievas?
  KĄ TADA JIS PASAKYS????????????????????????????????????

 9. Labas vakaras, kreipiuosiu į tą asmenį, kuris man kažkaip kažką perdavė…
  Kas tai yra? Aš iki šiol nesuprantu, kodėl tai įvyko ir ką turiu daryti?

 10. 1. Kiek uždirba pianistai?
  2. Ar tikrai verta dedikavus 12 metų laiko ir meilės Graffiti, pasitraukti ir pradėti skambinti pianinu?
  3. Kas bus jei aš to nedarysiu?

  Muzika geriau nei Graffiti, nes ji nežalinga ir puošia erdvę.

  Bet ar tikrai verta dėti jėgas į pianino “sportą”?
  Galų gale ar tai man padės gyvenime?

  Tie kas rimtai nori pasidalinti nuomone, nedvejokit tą padaryt.

  Maloniai ačiū TIK TIEMS, kas ponil.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *