7 Comments

  1. Šiai norėčiau atiduoti didžiausią pagarbą ne kam kitam, o Gerb. ADMINUI. APKABINU. TIKRAS ŽMOGUS ESI. Kažkada jo pasakyti žodžiai, kad gyvenimo tikslas nėra piešti Graffiti, o būti kuo geresniu žmogumi, man tikrai patiko. Ir tai yra tikra tiesa. Tas Graffiti, čia tik pačioj pradžioje atrodo kažkas tokio afigieno, o realiai tai viso labo tik piešiniai ir ego patenkinimas, nieko daugiau. Gyvenime yra žymiai svarbesnių dalykų, nei raityti tas raides su strėlėm ir kitais navaročikais. Bet ne visiems tas duota suprasti.
    Man asmeniškai yra žymiai svarbiau stengtis tobulėti kaip asmenybei ir duoti nuo savęs kažką pasauliui ir savo aišku panaudoti savo gabumus, kurių turiu šūsnį, žmonėms, kuriuos myliu ir kurie mane supa. Atiduoti visą meilę savo išrinktai merginai. Ateis laikas patys suprasit, jei kam dar neaišku. Todėl laikykitės įsitvėrę tų savo montanų ir molotovų, jei jau taip norit. Ir bėgiokit nuo policijos.
    Mano gyvenimas dar tik prasideda ir aš verčiu naują lapą savo gyvenimo knygoje, kurios dirigentas yra Dievas Tėvas ir Jėzus Kristus, kuriais aš TIKRAI TIKIU IR PASITIKIU.
    Gero vakaro ir laimingai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *