ŠAUKYKLA

Paskatino Xplosiv:

kadangi nera atskiros temos straipsniams apie graffiti is spaudos, kuri laika mesiu linkus cia. [vistiek jei ka admin gales istrinti]“

Rašykit į komentarus, pasirodys įdomu – užpostinsiu

6,058 Comments

 1. O šiaip jeigu rimtai tai šiais metais rasiu merginą, savo sielos partnerę, visiškos amžinybės tobulybių tobulybę atitinkančio Visagalio Dievo Tėvo absoliutų grožio kūrinį.
  Ir niekas niekada mūsų neišskirs. Net velnias ir mirtis.

 2. Tu ES Carechimba pendecho, no armano kavron.puta madre.

  Si si

  Dusk nx velnias, nuo kada toyai kažką tyldo?
  Eik toliau juokint publika su savo stogą raunanciais pysais ir geriausiu pasaulio wraiterio titulu

 3. Graffiti lygu meilei, nes tai išraiška, savotiška, per žodžius. Aišku Graffiti niekada neprilygs merginai, tas jasna kaip dieną. Bet visdėl to tokie reikaliukai dabar einasi, kad POLNY PYZDIEC!!!
  [=

 4. Chebra, aš jums visiems taip pasakysiu, o tiksliau išsireikšiu, bombinu kiekvieną naktį visiškai be išimčių. Ir niekas, replay’inu niekas, neatims iš manęs meilės Graffičiui.
  FOREVER.

 5. Bet užteks apie Graffiti. Kas mato ir supranta tam ir aiškinti nereikia, nes tyliai mąsto ir jaučia apie ką aš. Čia daug tokių nesusipratusių, bet nieko niekada neteisiu ir neteisiu.

  Aš dabar po mažu suprantu daug ką ir darosi aiškiau, bet kiek dar nežinau… O kiek liko?

  Nesvarbu ar einat tikslo link, juk vistiek nei vienas nežinot kas laukia…

  Bet aš čia šiaip, pasamprotavimui, šitą apie viską ir viską apie šitą.

  Juk kiekviena diena tai nauja pradžia. Kiekviena naktis tai nauja pabaiga.

  Ir taip eina gyvenimas, su klausimais kurie man vis kyla ir atsakymais kurių nerandu…

 6. Vat parašysiu.

  Chebra, jūs galit tikėk galit ne, bet man nutiko toks įvykis prieš dvi dienas, kad man atlaikyt širdies keliamus ritmus ir vibracijas yra nelengva užduotėlė.
  Trumpiau tariant po audringos Graffich naktelės, (4 pysai) variau į darbą. Buvau sakyčiau, patenkintas nuveiktais piešiniais ir kaip yprasta teko važiuoti metro. Kelionė neprailgo, atrodytų, juk lydėjo muzika, OPLIĄ!
  Anyways, kaip ten bebūtų atvykus į vietą, kaip visada nutariau užsukti į vietinę kavinė išgert tą firminį kavos su pienu puodelį. Juk KOFFEE rocks, right?
  Tai va. Padavėja atnešė mano užsakytą energijos serumą ir nedelsiant pradėjau gurkšnoti. Tada atsitiko štai kas. Pro duris įėjo dvi panelės, kaip supratau iš netoliese esančio diskono, kuriame dar neteko būt. Abi merginos buvo labai gražios, viena tamsiaplaukė, kita šviesesniais plaukais. Užsisakė kavos. Apsidairė.
  Aš tuo metu buvau pasinėręs į savo marianų gelmių įdubai priklausančias mintis ir atrodė nepavyks taip lengvai iš jų išnert. Bet tada viena mergina pasižiūrėjo į mane ir paklausė iš kur esu, atsakiau, kad iš dangaus, bet gimiau Lietuvoje. Ji nusišypsojo. Užsimezgė pokalbis tarp mūsų trijų. Tamsiaplaukė mergina turėjo tokias gražias tamsias akis, kad atrodė į ją bežiūrint aš ištirpsiu. Pasakiau, kad norėčiau jas nupiešti ant Canvos, bet to nedarysiu nes užtruks 10 metų tą realizuoti. Labai jau gilus ir tyras žvilgsnis buvo.
  Pasižiūrėjau į laikrodį, UFFFF už kelių minučių turiu būti darbe! Išėjus prie kavinės durų aš ir tamsiaplaukė nenuleidom vienas nuo kito akių, bet laikas tiksėjo TIK TAK TIK TAK, akurat! Į darbus reikia nevėluot! Teko pasakyt, kad laikas išsiskirti, nes pareiga šaukia. Pabučiavau abiems merginoms į jų dailias rankas, lengvai nusilenkdamas ir tada la morena paklausė ar galiu tave apkabinti? Pasakiau taip, žinoma. Ji prisiglaudė prie manęs, apsikabinom. Sakyčiau ilgiau nei reikia. Bet laikas vis tiksėjo, pagalvojau kad joptwajumat kodėl būtent dabar reikia eiti į dienos darbus kaip prie manęs prisiglaudusi literaliai sakau ispaniška dailybė arba STOGĄ RAUNANTI PANELĖ!!!
  Tada pasakiau, kad turiu eiti, bet mūsų žvilgsniai susitiko dar kartą ir mes priartėję vienas prie kito pradėjome bučiuotis.
  Širdis triumfavo.

 7. Kokia prasmė gyventi jei viskas laikina?
  Ar įmanoma numatyti ateitį ir pakeisti likimą?
  Kaip suprasti kur buvome prieš mums gimstant?
  Ar laikas tik iliuzija?

  Kas atsakys, kas išdrįs?

 8. Chebra, aš sėdžiu ir juokiuosiu. Su gyvenimu, ne iš. Bet faina, vistiek pakeliaut po pasaulį, būnant vienoj vietoj, nevykstant niekur, tiesiog pavėjui nešant tarpgalaktiniais interwild ritmais.
  Linksma kartais ir beprotiškai sunku suprasti , kad viskas laikina ir dings kaip dūmas…. Bet ką aš, nieko negaliu pakeisti, juk net neklausiant viskas vyksta.

  • Nothing lasts, but nothing remains lost.

   Vieno is shpongle albumu pavadinimas. ^

   O mano komentaras: gal ir VISKAS pranyks, bet dar tikrai tam neatejo laikas, ir kol dar ne RIP, tol einame pirmyn ;D

   Edit nu nebutinai pirmyn kzn tik kur tada?

 9. Not afraid at all.
  Jei teisė atsirasti yra prieš tavo valią, nepateisina tai, kad turime laisvą valią?
  Ar taip išeina, kad už mus kažkas sprendžia?
  Ar tu pats renkiesi, ar bent nori?
  Siiiiiiiickkkkkkkkk how life goes without noticing and the things we lived will disapear forever?
  Responsable for that is who? Name it, please, I beg you.

  Amžinai arba NIEKO.

       • Šiais metais tikrai nusižudysiu ir atsidursiu ten kur man ir vieta. Kur viskas aišku. Nesigailiu nieko, bet nieko ir nenoriu.
        Nemyliu nieko, bet nieko ir nekenčiu.
        Kaip ten bebūtų viskas per niek.
        O gal ne?
        Ne tas svarbu ar kažką bandysiu keisti, siekti, stengtis, vistiek beprasmiška, tuščia nyku bet ir linksma, malonu, gražu.
        Neteisybės daug, nors ne man spręsti, reikės įsitikinsiu pats, vienas, vienumoj. Vistiek netobulas esu, bet neverkiu, nors ir reikėtų, nes viskas per niek. Visas gyvenimas per niek nors ir dovana bet kas iš to, laikinybė ir tiek, so don’t push on me.

        • Ej, kam sitaip, zinai yra toks nuostabus dalykas: kai bandai nusizudyt, paskutine sekunde atiduotum viska kad tik vel pasedet ant sofos ar su kuo nors paplepet. Po mirties- nieko nera, organizmai mes esam paprasti, issivyste gyvuliai. Kai mirstam- musu smegenys tiesiog praranda gebejima mastyt ir issijungia, taigi kodel zudytis, kai turi tiek daug nuveikti, zmogus, kuris pasiruoses mirti bet kada ir turi daugiausia potencialo, nes nebijo mirti, nebijo nieko

 10. Per dau myliu gyvenimą, kad galėčiau į viską spjauti, beto dar ne laikas. Jei nesugebėsi iš būti gyvenime skirto laiko, kaip išbūsi amžinybę, brangus drauge?
  Bet kokiu atveju motyvas visada yra kaip supranti kiek daug grožio aplink tave ir neatkreipi dėmesio…

  ____________________

   • Nuskambėjo lyg priekaištas.
    Kaip ten bebūtų, pianistas aš ir esu ir ant tiek talentingas, kad susprogs jūsų sielos iš laimės nuo mano kūrinėlių.

       • Prijaučiu visiems kurie šitam websaite. Niekada niekam blogio nelinkiu, o tuo labiau Grafficiorams, nes kaip ten bebūtų visi esame vienam, kolegos daugiau ar mažiau ir visus mums vienaip ar kitaip jungia Graffiti todėl vienas kito palaikymas, motyvacija kad ir kokia ji bebūtų yra stiprus žingsnis pirmyn. Visokių dienų būna ir sunkumai su kuriais susiduriame neturėtų būti priežastis pyktis su niekuo. Todėl peace, lets shine forever.

 11. Man vienas iš tų momentų kai atrodo išprotėsiu iš džiaugsmo………..

  Vat parašysiu. Tikiuosiu jūs irgi.

  Šiandien supratau labai daug. Kad nesuprantu nieko. Bet kokiu atveju, gyvenimas nelengva užduotėlė, kad ją pyst ir įminti, bet smagu bandyt.
  Nesu skinny cap’u megėjas todėl išsireikšiu astro štrichais.
  Apie meilę man niekada neatsibosta kalbėti, todėl pabandysiu čia šiek tiek aukščiausios klasės, nešančiai stulbinančiais aukštais širdies intervalų tiražais pataškyt, atlaikyk!
  Myliu. Nežinau, nepažistu jos. Dar. Bet pabandysiu susipažint.
  Eidami gatve ir pamatę Džysus Kraist Ou Mai Gad tipo merginą, spjaukit į viską ir nekreipdami ką apie jus pagalvos kiti žmonės aplinkui, tarkite tai mis galaktika begalybė šiuos žodžius:
  Atleiskite panele, bet tavo žvilgnis privertė mane suvokti pasaulio prasmę ir išaiškėjo kad mes sutverti būti kartu. Tavo lūpos gražiausia kas tik gali egzistuoti o tavo prezencija yra mano motyvas gyventi ir tave mylėti.
  Tada atsiklaupkite ant vieno kelio ir paklauskite kas yra gyvenime svarbisusia, jai atsakysiu nežinau, atsakykite, kad tu.
  [=

 12. Vat parašysiu.
  Bet ši kartą ne apie meilę, nors galbūt ir jos šiek tiek yra, na taip, juk aš ją myliu. Graffiti ji vardu.
  Nepažįstu jos gerai, nors į akį krito iš pirmo. Čia sakau, kaip gyvenime, pamatai, pajunti, atpažįsti ir toliau nieko nereikia, nes esi meilės vėjo nešamais visiškos pilnatvės keliais link nežinai kur tai veda… Graffiti šiaip per 11 su puse paišymo metų man atnešė daug ko, net pats nesupratau kaip… Ir Graffiti gerai. Man patinka labai, gaila kad ne visa publika su tuo sutiktų, nors aš ir ne prieš jei kažkas prieš, juk turi būti tamsa, tam kad šviestų žvaigždės…
  Bet apie žvaigždes gal nesiplėsiu, nes nenoriu verkti.
  Nors kitą vertus aš paverksiu. Nebijau, JEI KAS PAMATYS mano ašaras, juk jos irgi kažką apie mane sako, bet nesvarbu. Ne apie tai dabar.
  Dabar apie tą žmogų kurį tu pamatai ir įsimyli, nes kažkas pasikeičia pasaulyje, kai susitinka du žvilgsniai ir jie vienas kitą atpažįsta.
  O toliau, gerbiamieji, jau aiškint ir nereikia.
  [=

 13. O šiaip tai kodėl nepakalbėjus. Juk tiek daug visko ir tiek mažai laiko…
  Kas, jei ne aš, po laiminga žvaigdžde gimęs visiškai gyvenimo meilę suprantantis vaikinas, kuris mėgsta papaišyti, dar muzikos paklausyti.
  O kas tas kaikas ?
  Dievuli, Dievulėli, aš tavęs labai PRAŠAU, padėk atsiskleisti tam ką man padovanojai.
  Ir aš tavęs nenuvilsiu, nes tave MYLIU.

 14. Vat parašysiu!
  Ir nesvavarbu ar publika nesupras. Nors ir nuo pačios publikos priklauso 50% pačio pasirodymo.
  Aš rašau ir rašysiu.
  Aš važinėjau ir važinėsiu.
  Aš klausau ir klausysiu.
  Aš myliu ir mylėsiu.

 15. Gera gyventi kai matai kai atsiranda prasmė.
  Jei nebūtų prasmės nebūtų noro tęsti.
  Bet kalbant beveik viską apie viską yra viskas nes viskas tai mes.
  Atsipūskit vieną kartą, ramiai ramiai ir sutelkit dėmesį į tai ką išgirsit.
  Aš čia atėjau neveltui. Ir neketinu nei vieno iš jūsų nuvilti. Kiekvienas turi savo likimo prasmę, kuri jau kažkam ir aiški. Bet žmogus turi laisva valią ir renkasi kas jam duota. Iš to ko tikrai nori. Kartais net pats nesuprasdamas kaip, nesąmoningai, bet vistiek bus taip kaip jis pasirinks, nes tik nuo pačio galutinio apsisprendimo priklausys tolesnė eiga. Mes nieko apie tai nežinome ir nesužinosime, nebent panaudosime specialias priemones prieš suprasdami kaip veikia pasąmonė ir sapnai, bet sapnai labai daug ką pasako nors ar tai višiskai galimas tolesnių įvykių raidos gyvenime eiga sunku pasakyti. Bet vis dėl to sapnai vyksta nesąmoningai ir juose taip, atsispindi tiek praeitis, dabartis ir ateitis už laiko neesančioje zonoje, kur niekas negalioja…

 16. O šiaip geriau trumpiau bet taip kaip nori negu ilgiau bet būt verčiamas.
  Todėl daužau šį kavos puodelį už jus chebra, už graffiticiorų sveikacėlę taip sakant [:

 17. Vat “ištraukuliuosiu”.
  Kas yra grožis? Tai kas mane daro sielą laiminga.
  Meilė yra harmonija tarp dviejų asmenų, kurios vienas kitą stebuklingai susiranda visiškai netikėtai. Gali ir išskirti, bet reiškia tai buvo pamoka, kuri prives prie kažko tikro.

  Dabar aš kreipiuosiu viešai į Gerb. Adminą, padėk apsispręsti kuriuo gyvenimo keliu eiti, kad nesuklysčiau rinkdamasis kaip toliau eis gyvenimo čelendžas, nes iš kitos pusės kartais matosi geriau. Kadangi čia daug to visko ir kartais tiesiog sunku apsispręsti, bet tavo žodis kartais tikrai pagelbsti.

 18. O šiąnakt, taip, gerbiamieji, nepasikuklindamas pasakysiu, kad savo sugrosiu, taip paparastai, kaip moku natūraliai, taškyt dažus į betoną, einant savo toną, turi tą savo mikrofoną ir varau sau ne pro šoną, opą?!
  Šią nakt aš valdau,
  Aš valdau kai tave pamatau.
  Aš valdau aš valdau,
  Kai tave pamatau.
  Pirmyn, pirmyn judėk su stiliu
  Ir nepradėk būt bailiu!
  Judėk pirmyn, brangus kareivi,
  Juk vistiek mes iš vieni!
  O paskui tai ir aiškint nereikia, pasiemi dažus ir varai tepti sienų, sienų dainuojančių sienų.
  O vėliau aš rašau, žodžius kurie turi prasmę ir net dviprasmę!

 19. Varau, taškau nesustodamas rašau,
  Nes paprasčiausiai tavo sielai priklausau,
  Nes tave valdau aš šiąnakt tave valdau!
  Nesustodamas rašau bet tavęs nemačiau, kodėl tu pradingai ar savęs dar neradai?
  Kaip gera, gera, suprasti tiesą,
  Bent akimirką tą šviesią.
  Kai sublizga dvi akys,
  Kurioms tuoj bus šakės!
  Nes tavo šypsena ir akys,
  Apanku vos pamatęs!
  Pirmyn, pirmyn, kareivi,
  Judėk visada už tiesą ir nesiblaškyk po svietą!
  Pirmyn pirmyn, juk tu gali,
  Ant gyvenimo visi draugiškai toli,
  Juk supranti? Ar dar nesuvoki?
  Kas esi? Iš kur atėję jūs visi basi? Ar paprasčiausiai akli?
  Aš valdau, valdau šią naktį su stiliu,
  Nes nakties šviesoje, kertu savo ritmu!
  Atlaikyk, mane, atlaikyk!
  TAIKA.

 20. Aš, gerbiamieji, šį vakarą atsakau and dežės montanos, kad parodysiu kas yra kas ir kaip yra kaip, bet tik su sąlyga, jei prieš tai, kažko nepakartojamai aiškaus ir gero, paklausysit.

  Graff life dancer iliumination at its best replays to all of you, I was designed for special mission in this life and what is happening right know is pure truth what I am saying. Probaly I am the only one who knows what it’s all about. But lets make it step by step, dear folks, because what is what you are about to see will shock your minds.

  Kind regards

 21. Laikas yra realiatyvu.
  Mokausi piešti 11 metų ir 7 menesius, jei kalbant tiksliai.
  Aš galiu paaiškinti, kaip yra mano atveju.
  Aš turiu savo stiliu ir jis subjektuvus, tuo labiau ,kad kai piešiau tą piešinį buvo koncentruotasi į muziką ir į šokį labiau nei į patį jo atlikimą. Vistiek legalas. Bet.
  Yra bet. Šokis nera kaip tu sakai tu išsigimėlių, kuriuos tu paminėjai. O tikros meilės, kam aš jį ir sukuriau, todėl kad neketinu savęs KAŽKUO riboti ir nesileisiu būti tik average player, turint tokius gabumus ir tiek jausmų… Piešinys atliktas atitinkant jausmus, kurių nepakeisiu, nes jie buvo to GERO MOMENTO išraiška, kurią realizavau. Apskritai kalbant man gaunasi, kartais kai noriu. Nes man realiai neapibūdibamai patinka ką darau. Ir toliau tęsiu savo…………….

  Užmylėsiu iki amžinybės.

  https://ibb.co/wrhYvFg

 22. Labiausiai už viską tai norėčiau savo mirties, kad greičiau ateitų. Iki spalio mėnesio 100 nusižudysiu.
  Vistiek viskas perniek.

  WITH ALL MY HEART I WISH TO BE DEAD.

  • Tremo, dont give up! Life can get better! Suicide could go worse than you can imagine, what if you get thrown into boiling water in the dream world after life, huh!? What if something even worse? Be patient and maybe you will be rewarded – it is what it is. It can always be worse. Always. So dont be stupid. Do whats good. Stay in reality.

   Good luck!

   • Ačiū labai. Nepaprastai dėkingas, kad yra tokių žmonių kaip tu.

    O šį vakarą aš JUMS visiems turiu paruošęs DOVANŲ!!!

    LET THE MUSIC ON, GRAB THE CAN AND SHOW THEM ALL!

  • Gražūs darbai. Bet gaila, kad pasaulyje tik maža dalis supranta kas yra bombint. Todėl visada geriau padaryti taip kaip niekas to nedarė, nes jei niekas nesikeičia niekas ir nepasikeis nebent to pats nori. Gali būti uždaram siauram rate visą skirtą laiką, bet jame ir liksi.
   Aš balsą dedu už save ir nuo savęs. Jei bombint, taip kaip niekas kitas.

 23. Vat užvanosiu.
  Meilė?
  Who cares.
  We talking about some serious stuff here my dear folks. Because we still standing my friends and love haters because i’am here for only true one, nothing else. But wait, I want to tell you…
  Už meninę veiklą teisti negalima.
  Nes yra paliekama vertė kuri yra suvokiama paliekamoji vertė. Bet visdėl to kaip ten bebūtų daug čia širdžių ir velnių kas ten žino. Atsivers man plotai neregėti pamatysit patys kaip paveiksiu aš pasaulį savo jėga. Juk aš ką tik mačiau tai ko nematė kiti.
  Atsiveria neregėti plotai šalia tavęs mano meile Tau. Tai yra ko ieškau ir tik tavyje randu. Nesustok žmogau, jei myli ir tik myli.
  Nu merginos, tai jūs velnių neštos kerėtojos, apibūrėt kerais angeliuką!
  Su kovo 8!

 24. Yra dvi mintys, 1.iprastai kad trenktas, karikaturinis 2.aa, malonus zmogus, nori but laimingas, yra geros sirdies, draugiskas.

  Siaip be hate nors gal atrodo taip (gaaal biski hate), o del ko taip atvirai, vnz: atlaikai? :)

 25. Let’s say yesterday was a dream night with the right vibes and energy flowing on it’s way without any worries. No worries my friends the best is yet to come.

  Na taip, tad gero savaitgalio aš palinkėsiu nuoširdžiai visiems čia susirinkusiems.

 26. Vat parašysiu. O JŪS MANE PASIGAVĘ GERAI ATBALADOKIT SAVO TITANINIAIS RAUMENIMIS.

  Jei bijai mirties, geriau ir negimti.

  Meilė. Enough! Jos nebus ir nereikia. Yra dar kažkas geriau ir už tai, kas kažkada atrodė geriausia ir geriau negali būti. Tikrai. Aš tuo tikiu ir tikėsiu iki tiek kiek rolexiukas dės savo šveicariško tikslumo apsukas.

  PATIKĖKIT KĄ RAŠAU, AŠ NEPASIDUOSIU NET JEI REIKĖS PAAUKOTI MEILĘ DĖL KAŽKO GRAŽESNIO.

  O tas bus kai Dievas man paplos katučių.

 27. Nu tai vat taip ir yra su manim.
  Jei kyla klausimas koks aš esu tai viso labo gali būti tik jūsų už sekundės pamiršta nuomonė. O ką pagalvos kiti? KAIP BAISU, VAJE!
  MAN NESVARBU ŠIS KLAUSIMAS.
  NE DĖL NENUOVOKŲ AŠ ČIA ESU. IR BŪSIU BEI KURSIU. VISTIEK IŠ AUKŠČIAU MANE MATO TIE GERESNI.

 28. Lets say folks that yesterday was incredible night or better definition would be is what I call Graffiti RE-AL!
  So much to feel and so much to discover.
  THE FUTURE IS NEAR SO HANG TIGHT DEAR FOLKS AND FASTEN YOUR SEATBELTS BECAUSE THE LIL BOY IS ABOUT TO MAKE DREAMS BECOME REALITY.

 29. Reikia tikėti. Reikia tikėti. Visada. Taip augi, po mažu, lėtai, neskubėdamas. Kaip asmenybė. Su laiku viskas ateina. Nereikia daug jaudintis, juk gyvenimas tai amžina paslaptis.

 30. Ai dar priminsiu, KAD JOKIO SUPISTO DIEVO IR SUPISTO JĖZAUS NĖRA. EIKIT JŪS TIKINTIEJI ŠVENTIEJI SU VISA MEILE NACHUI TOLI TOLI. ALSO, FUCK YOU HOE, I DON’T WANT YOU BACK EVER AGAIN!!!
  FUCK YOU ALL!
  And I Will suicide.

  • ‘rusas – nevidonas’
   Gal labiau ‘rusas – pykcio turintis’, na, dar pridesiu, visokiu naturu buna. Gaila kai zmonems sunku ar nesiseka, ar kai pyktis tampa kasdienybe. Nusprendziau pasireiksti, nes kiekvienas zmogus svarbus, kai kuriems kelias klojasi geriau kitiems sunkiau, rusai pavyzdziui irgi zmones, mano manymu sunkiame kelyje, kaip ir nemazai kitu tautybiu pilieciu, del to ir jiems linkiu gero. Tegul visiems gerai buna, ir tegul buna taika, laime ir ramybe, ir tegul zmonyja neisnyksta.

 31. Uzuojauta visiems pasaulio duchams, lochams, sliapoms, gaidziams ir visokiems invalidams, ir visokiems nesekmingiems zmonems.

  O kas belieka!? Kas gi belieka…

  Tegul zmones issilaisvina.

  • Deja, tremo, tau iskeliamas nuosprendis uz nepagarba cia esantiems.

   BAUSME: turi dbr atsiprasyti visu cia esanciu uz tai, kad pavadinai aplinkinius ‘kalemis’, tai yra izeidimas uz kuri tu baudziamas.? :) nzn ka daugiau pasakyt, prokuratura. :) nzn, arba ar turi kaip pasiaiskinti uz savo nedora burna!?

   *peace*

   • Tas žodelis “kalytės” buvo panaudotas gražia juoko forma, be blogų intencijų. Vistiek gi suprantam, kad blogo nesakyčiau niekam, nes nemano stilius. Aš gi ginkluotas gerumu ir kaifuuuuuoju graffiti ritmu.

    Atsiprašau VISŲ, JEI IŽEIDŽIAU.

    GERIAU SUPRASTI SAVE PATĮ VĖLIAU, NEI NEPASIMOKYTI IŠ TO SUPRATIMO NIEKADA.

    PEACE AND HAPPY FRIDAY EVERYBODY!

    P.S. Šiąnakt valdau.
    [=

 32. O šiaip tai chebra, neimkint visko per daug rimtai į smegeniukus, gyvenimas ir taip gražus, nes žinai, kad yra gerų žmonių ir jie suka pasaulį aplinkui…
  O aš dar norečiau didžiausią pagarbą atiduodi Gerb. Adminui, ir tiems aukštesniems!

  P.S. Merginų kabinimo būdas numeris 1830.

  Jūs chebra galit tikėt, galit ne, bet mačiau tokio grožio panelę, kad atrodo susprogs širdis į milijoną laimės spindulių, kuriais tu ir apšvietei mane. Nes jos žvilgsnis mane iliuminuoją, jos bruožai privertė aiktelti mano sielą, jos gracija mane išneše už 15.000 orbitų…

 33. Sapnai kartais būna išties įspūdingi.
  O jei sapnuoji tą patį dalyką du kartus iš eilės tai jau kažką turėtų reikšti.
  Ką nežinau, galiu tik hipotezes delioti.
  Niekada nemaniau, kad meilė gali tiek daug duoti ir tiek daug kankinti.
  Vistiek bent jau buvo verta ją susapnuoti. Nors ir teko pabusti, bet sakau jums atvirai, vertėjo.
  O šiaip viskas gerai, neimsiu į galvą, nes dar nesąmoningas, bet mūsu mielas Roleksiukas toliau darbuojasi. Ir visi tą gerai žinom, kad tik jo ritmai bus po truputį tobulina, savaip sakyčiau, bet vis dėlto einam pirmyn. Todėl linkiu jums gražios naujos savaitės, DRAUGAI.

  https://ibb.co/zZLTJ45

 34. Vat pasireikšiu, o jūs visi tada tyliai tyliai paklausykit.

  https://m.youtube.com/watch?v=njoO3ts7zb4&pp=ygUaZG8geW91IGZlZWwgZGogYm9ibyBseXJpY3M%3D

  Aš nepabijosiu pasakyti, kad myliu savo gyvenimą ir tai ką darau. Su muzika geriau. Bet čia tik tie kas pajus. Visi kiti galbūt ne tokie svarbūs, kurie nesupras apie ką aš.
  Aš jums taip pasakysiu – IŠNEŠIU SU MEILE VISĄ PLANETĄ DIEVOP.
  Ir ačiū visiems kas šiame Graffiti biznyje lets say it [;
  Because tonight my dear folks I will try my best.

   • (pvz kdl nera lengva – tarkim dbr pas tave viskas gerai, bet visi kas cia ateina mate kiek tu daug cia kentejai, grasinai savizudybe ir tt, ar buvo lengva tada?)

    • Nesakau Op, nes dar LAAAAAABAI DAUG reikia nuveikti. Bet aš labai daug pastangų dedu ir tvirtėju fiziškai, psichologiškai, emociškai ir spirituališkai su kiekviena diena. Ir turiu tikslą, kurį bandau pasiekti nors ir atrodo neįkandamas.
     Kas sakė, kad bus lengva – neavėjo mano batų arba bent ne taip, kad eitų visiškos tobulybės link. Aš tikrai nepasiduosiu, nesvarbu kiek ašarų, prakaito, nervų ir dūšios reikės įdėti, nes žymiai geriau yra atsidavus visą save tikslui nors ir nepasiekus jo pasakyti ir žinoti, kad padarei absoliučiai viską ką turėjai ir nesuklydai. Taip augama kaip asmenybė. Ir tai jau yra stiprus žingsnis Dieviškumo link.

 35. Kokius čia man standartus keliat ir į ką turėčiau “lygiuotis”?
  Aš puikiai integravęsis ir puikiai žinau kaip šitas žaidimas veikia. Taip, kad spakainiai, nes sudrebinsiu LG prieigas ir kitas tada?

 36. I know just how to whisper
  And I know just how to cry
  I know just where to find the answers
  And I know just how to lie
  I know just how to fake it
  And I know just how to scheme
  I know just when to face the truth
  And then I know just when to dream
  And I know just where to touch you
  And I know just what to prove
  I know when to pull you closer
  And I know when to let you loose
  And I know the night is fading
  And I know the time’s gonna fly
  And I’m never gonna tell you everything I’ve gotta tell you
  But I know I’ve gotta give it a try…..

 37. Gerbiamieji, pasiruoškit bokalus su Kalnapiliu ir čipsais, nes šis šestadienis bus OČIN KARŠTAS. Pažadu.
  Bet pradėsiu nuo pradžių, apie viską iš lėto ir taip po mažu pereisim į kitą lygmenį [;

  Jūs turbūt esate girdėję apie gražias paneles raunančius stogelį, bet aš dabar jums visiems papasakosiu tokių stebuklų, kad net Dievas susiims už galvos…

  Noriu visiems priminti, kad už kelių dienų švenčiu lygiai lygiai 10 metų, kaip rašau tuo pačiu vardu, kurio ir minėti nereikia. 2013.04.13
  Buvau padaręs pirmą eskizą su pirmu nuopieštu vardu molotow markeriais į BlackBook’ą kurio neišsaugojau, net ir nuotraukos neturiu. Bet nesvarbu, vistiek labai jau ten daug tokio daugmaž per dešimtmetį nepakito, JUK SUPRANTAT PATYS (((:
  Anyways, kaip ten bebūtų man patinka Graffiti. Labai. Tai mano terapija. Taip pat meilė, lygiai tokia pat kaip Rožė, nors ir duria, bet yra graži ir suteikia pilnatvę…

  Traukiniai.
  Nepažinta man sritis iki šiolei, nes niekad nesupratau kas tai yra ir ką jaučia atlikėjęs piešdamas ant to judančio monstro.

  But tonight my friends, mes pamėginsim ir vėl pabandyti įminti šią mįslę. Į smulkmenas nesileisiu,
  lai kalba gatvės ir bėgiai.

 38. Aš PER DAUG GRAŽUS šitam dalbajobų pasaulyje.

  Todėl šiais metais savo noru iš jo ir pasitrauksiu, prisiekiu viskuo kuo tik įmanoma.

  Ir savo AKIMIS pamatysiu tai ko nemačiau.

 39. O šiaip tai esat perdaug naivūs jei manot, kad mano raumenys ne iš plieno ir nervai nei metaliniai.
  Jei silpnas esi – pasiduosi. Reiškia reikia tvirtėti. O kai tą supranti reikškia esi patobulėjęs.

  https://ibb.co/v38sBwz

 40. Bet šiaip aš pianistas. Ir nifigovas. Bet tai šiuo metu detalizavimo nenusipelno.

  O šiaip tai jei kalbant iš sapnų pusės šiandien sapnavau praeitį… Gerą momentą, bet kaip ten bebūtų čiortaja babuška ten suprasi… Lygiai kaip žvaigždes. Bet vistisk viena blizga labiau nei kitos.

  https://ibb.co/2kdBHVL

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *