ŠAUKYKLA

Paskatino Xplosiv:

kadangi nera atskiros temos straipsniams apie graffiti is spaudos, kuri laika mesiu linkus cia. [vistiek jei ka admin gales istrinti]“

Rašykit į komentarus, pasirodys įdomu – užpostinsiu

6,058 Comments

 1. Aš nežinau, ar čia tarp tų kurie skaito yra tų kurie supranta apie ką aš.
  Bet jei taip, tai labai džiaugiuosiu. Nes geri žmonės daro kad pasaulis judėtų pirmyn. Ir jis juda. Bet kokiu atveju aš moku mylėti, mylėkite jūs kaip mokate. Ir pamatysit kaip viskas prašviesės.
  Gražaus sekmadienio visiems!

 2. Vat parašysiu.
  Man žinokit viskas taip aišku, kaip per vandenį.
  Aš jums galiu papasakoti vieną istoriją, kuri man nutiko, visada priverčiančią subreikuoti mano širdelę.
  Vieną penktadienio vakarą, eidamas po darbo į traukinių stotį, man atsitiko vienas labai sakyčiau malonus įvykis. Momentas, kuris regis truko tik akimirką, bet paliko didelį įspūdį ir privertė protą sustinkti.
  Laukdamas atvykstant traukiniui buvau pakankamai patenkintas nuveiktais darbais, beto galvoje sukosi mintys apie gerą penktadienio vakarą, kuris nusimatė kokiam nors bare su gera muzika. Anyways, atrodytų neprailgo tos trys su puse minutės belaukiant to Renfe traukinuko. Jam atvykstant, įdėmiai apžiūrėjau vagonus, ar kartais nėra kokių KGS ekipos stogą raunančių dalykėlių. Tačiau jų ten nebuvo. Nuliūdau.
  Traukiniui sustojus, atsidarė durys ir aš nedelsdamas luoktelėjau vidun. Pasukau į kairę, link vagono galo. Patogiai įsitaisęs patogioje vietoje užsidėjau ausinukus ir pasileidau savo muzikinį play list’ėlį. Traukinys pajudėjo. Važiuodamas dairiausi ar ant kokių ekstremalių vietelių nepamatysiu kokių RND komandos paliktų pėdsakėlių. Deja. Jų ten nebuvo. Blet. Kažkas netaip pagalvojau.
  Bet kokiu atveju, pravažiavęs kažkur 5 stoteles, vienoje stotelėje įlipo viena mergina. Tai nebuvo labai Victorios secret tipo modelis ar kažkokia karalienė iš FHM viršelio. Tai buvo iš pažiūros labai kukli mergina, bet turėjo kažką savo gracijoj. Man tas privertė atkreipti į ją dėmesį. Apsidairius nedrąsiu žvilgsneliu ji pasuko link mano vagono pusės ir chebra sakau jums kaip Dievą myliu, atsisėdo tiesiai priešais mane! Ji su savimi turėjo Primark firmos maišelį. Važiuojant traukiniui ji į mane karts nuo karto pažvelgdavo ir nuleisdavo akis. Ir taip kelis kart. Atsakiau tuo pačiu. Labiausiai kas patraukė dėmesį buvo jos lūpos. Tai buvo kažkas ypatingo, nuo ko negalėjau atitraukti akių. Vienu momentu mūsų akys susitiko ir abu vienas kitam nusišypsojome.
  Aš pajutau tai ir ji pajuto tą patį.
  Traukinys privažiavo tiksliai nepamenu kurį sustojimą ir kaip jis vadinosi, bet jam sustojus ši mergina atsistojus nuo savo vietos ir nuėjusi link durų, atsisuko į mane, nusišypsojo ir pamojavusi išlipo.
  Tuo metu mano ausinukuose skambėjo Cher atlikėjos daina Believe. Pianino versija.
  Pravirkau.

  • Nuplagijavai save, sveikinu.

   2022 02 11.

   “O šiaip tai chebra norit tikėkit norit ne, bet man kartą nutiko tokia istorija, kad sunku ir atlaikyt. Net man.
   Istorija paremta tikrais faktais.
   Žodziu vieną nifigovą dieną, gerai nepamenu kuri diena buvo, bet buvo penktadienis, 18:35 2019 metų lapkritis. Tai va. Pabaigęs darbą, kuris buvo ne sudėtingas, aiškų ne dyriko postas, bet vistiek šioks toks darbas, spūdinau iš darbo namo. Tiksliau grįžinėjau. Kaip ir kiekvieną dieną nuėjau ir laukiau stotyje traukinio, vežančio iki chatos. Atordytų neprailgo tos 3 minutės su puse belaukiant atvykstant traukinio. Traukinys atbažiavo, lėtai apžiūrėjau vagonus. KGS brigados piešinių neišvydau ant jo nei vieno. Deja. Bet kokiu atveju nedelsdamas įlipau ir nuėjau per vagonus link traukinio galo ir atsisėdęs užsidėjau ausinukus su nebloga, sakyčiau, muzikyte. Tai va. Sėdžiu traukinį ir klausausi muzikos. Nieko ypatingo atrodytų, tiesa? Bet vėliau įvyko tai.
   Važiuodamas por stoteles dairiausi pro langą ar pamatysiu RND brigados piešinius ant namų stogų ir kitų sienų. Bet neišvydau nei vieno. Deja. Sunerimau šiek tiek. Galvoju kaip čia taip?
   Anyways, tuo metu atsitiko vienas įvykis, kuris privertė sušokti breiką mano širdelę.
   Sustojus traukiniui stotelei įlipo viena mergina. Iš pažiūros mergina pasirodė niekuo neišsiskirianti, smulkaus kūno sudėjimo, su maišiuku rankoje. Ir ji apsidairius žengė link manęs kur sedėjau. Ir atsisėdo prieš mane. Pažvelgusi į mane ji greitai nuleido akis. Buvo su Primark maišiuku. Iš pradžių galvojau, kad nieko ypatingo, bet vėliau pakeičiau nuomonę. Važiuodami traukiniu ji į mane pasižiūrėjo ir nusišypsojo. Ir tai buvo kažkas stulbinančio, nes pamačiau jos dalią šypsenėlę. Bet kas labiausia krito į akį buvo jos lūpos. Tokios dieviško deimantinio grožio!!! Ji man pasirodė labai kukli, bet vis į mane žvilgteldavo. Ir nuleisdavo akis. Ir taip kelis kart.
   Aš pajutau tai. Ir ji pajuto tą patį.
   Bet staiga traukinys sustojo ir ji atsistojusi nuėjo link durų. Tada atsisukus į mane nusišypsojo ir pamojavo.
   Išlipo.
   Tą kartą klausiausi muzikos ir užsileido Cher atlikėjos daina Believe. Pianino versija.
   Pravirkau.”

   http://50000.lt/graffiti/shaukykla/comment-page-18/#comment-197695

 3. Viliuosi, kad niekas ir tarp graffiti entuziastu, ir siaip zmoniu, nesijaucia vienisi! Tremo cia vis apie meile uzsimina, tai pagalvojau kad visai aktualu! Taigi, tie kas turi antra puse, ar tie kam tiesiog to netruksta, tegul toliau buna laimingi, o tie kas iesko – tegul randa!

 4. Eidami gatve ir pamatę neišpasakyto grožio dailiosios lyties atstovę, kurį rauna stogus dviejų šimtų metrų spinduliu savo šarmu, prieikite prie jos ir daug nesilaužydami tarkit jai:
  Panele, ar žinai, kad jei nustosi man šypsotis aš nustosiu kvėpavęs?
  Gražaus penkcadzienio visiems natiurmortų spalvotoyams.
  ;]

   • Kai prieinu prie panelės aš ištirpstu kaip ledai orkaitėje prie 220°C. Kitais žodžiais tariant aš apžlimbu nuo jos tobulumo ir nedrįstu jos pakviesti. Dar kitaip išsireiškiant jos šypsena mano sielą pakviečia pakeliauti po kosmoso erdves todėl nebegaliu sugrįžti…

 5. Tremoneris bus ALL CITY KING.

  PAMINĖSIT MANO ŽODĮ.

  Sklinda legendos, kad per nakti įpisa po 5 spalvotus piešinius miesto karštose vietose ir visiškai nestabdo.
  O.M.G.

 6. Apie Graffiti norit?
  Ką dabar parašysiu yra labai svarbu.
  Man Graffiti yra vienintelis ir artimiausias kelias link meilės. Tai ir yra mano meilės tarpininkas, kuriuo komunikuoju su pasauliu. Tai manęs, koks aš esu ištikrųjų, atspindys. Veidrodis kuris neturi pabaigos… Būdas būti tokiu kokiu noriu.
  Aš išpiešiu visas miesto sienas tokiais būdais, kad nusistebės net nirvaną mačiusieji… Apaksit nuo tobulybių tobulybės.
  Nes Graffiti buvo mano pirmoji meilė………………..

 7. Chebra, yra gerų naujienų.

  1. Penktadienis.
  2. Greitu metu varysiu į trein steišino jardą. Gali būti “wholecaras strikes again” kad nuramintų kai kuriuos šarmuotus tipažus su protinėmis galiomis.
  3. Filmo reikaliukai juda.
  4. Kai eidamami gatve pamatysit mažulę, prieikit prie jos ir pasakykit jai, kad be jos šypsenos širdies plakimas suletėja.

 8. Nu herojai, tai ar inseksovinat kokių nors piešinukų? Nes kai aš prasilekiu nelieka sveiko ploto. Anyways, šiandien Helovynas, taip kad bus labai karšta!!! Ou yeah RedBuliuko caurelę kelsiu aukštai, aukštai, sulyg dangumi!!! Pysai spindės, mažulės drebės!!!

   • Man šaibos p-iksas. Kitais žodžiais tariant materialūs dalykai man nesvarbūs. Dar kitaip kalbant tie kas prisiriša prie materialų dalykų neverti Dievo karalystės kur viešpstauja meilė.

 9. Atsakau, kad nusipelnau parašiuko ant kuprinės ir ta pačia proga pakelti taurelę RedBuliuko su kiekvienai gatvei skirtingai atliekamais jausmais… Aš pasireiškiau. Dabar man rūpi Gerb. Admino žodis.

 10. Kartais paskaitau sita puslapi ir ka rasydavau, blogas smegenys. Learn + ignore.

  Gal tremo ar kas kitas turi ka pridurt tokiems reikalams?

  Dekui.

 11. O jums nebūna to jausmo, kai paišai gatvėje piešinį ir tik baigus vesti paskutinį apvedimą, pro šalį pravažiuoja pareigūnų ekipažas ir tavęs nepamato? O tu baigęs nueini laik it waz not a problem?
  [:

 12. Kai eini gatve ir pamatai dailią panelę, prieik prie jos ir pasakyk:
  – Atleiskite, princese, tavo lūpų grožis verčia suktis mano pasaulį. Tavo šypsena man nutvieskia kelią link euforijos. Tavo žvilgnsis mane nutirpdo, o tavo prisilietimas mane išnes už transcendentinės paralelinės realybės kur būsi tik tu ir aš beribėje nirvanoje.
  AMŽINAI KARTU.

   • Gyvenimas yra duotas vienas. MES ESAME DANGAUS PILIEČIAI, žemėje esame laikinai, lyg tremtiniai. Nuo to koks bus mūsų gyvenimas ir ką per jį padarysime priklausys kas mūsų laukia paskui…
    Kiekvienas turi misiją. Kol jos neįvykdėme nevalia pasitraukti…
    Motyvacija ateina pati, darant tai, kas tave veža.

 13. Atsimenu, kažkada naktį paišiau ant garažo vartų bombingą pagrindinei gatvei (dviejų juostų iš dviejų gatvių) ir darant paskutinį apvedimą žalios spalvos žiūriu mentų ekipažas artėja link manęs… Suregavęs greičiau nei žaibas, čiupau kuprinę su dažais ir šjibalsia per gatvę į priešingą eismo pusę kur mentai mane pamatę bandė apsisukti, bet negalėjo, nes eismas pakankamai intensyvus. Dar bėgdamas tarp mažų gatvelių labai dideliu greičiu, mintyse sukosi mintis: YOU WILL NEVER CATCH ME ALIVE, MOTHERFUCKERS!!! Ir pasprukau švarus. [:

 14. Tie kas paiso graf tai daro nes ju neperka paveikslu ir neleidzia paradas daryti, del to kisa i gerkles savo solomonus nes ‘jeigu neleidzia tai priversiu ziuret’ ir bruka savo tuos parasus nes kitaip niekas niekad neatkreiptu demesio i ju mena, tik kisant i gerkle tiesiai vandalai gauna demesio.

  ;)

  • Gerbiamasis, atleiskite už išsireiškimą, bet jūs esate visiškas debilas.
   Tie kurie rašo Graffiti, menu neužsiema. Tiek kas moka parsidavinėt tai gal…
   Graffiti nėra menas. Nėra ir vandalizmas. Bet ne visiems tą duota suprasti.
   Kaip suprantu pats nepaišai? Ateini pasižiūrėt kaip nepastebimai tas Graffiti pist ir pritraukia, tiesa?

    • Aš galiu paaiškinti kas tai. Tad įdėmiai klausykit, nes nežadu kartoti.
     Jei sakykime pusė pasaulio gyventojų galvoja, kad tai menas jie klysta. Bet jie gali galvoti ką nori. Meną galite pamatyti El Prado muziejuje, jei labai domina. Ten jo gausiai.
     Graffiti, kaip ir tatuiruotės NĖRA MENAS. Nes Dievas nebūtų PRIEŠ.
     Graffiti nėra ir vandalizmas, kadangi bent jau nuo savęs kalbant nėra intencijų naikinti. Jei sakykime, kažkas pasiims dažų flakoną pirmą kartą gyvenime ir užpieš ant bažnyčios ar kokio monumento štrichus tai galima būtų traktuoti kaip vandalizmą. Bet jis nebūtų Graffiti rašytojas. O tiesiog išsireikštų…
     Tarp asmens rašančio Graffiti ir vandalo yra skirtumas. Tas kas rašo, nekenks žmogui, nes dažai pastatų nenaikina. Net jei ir lėvai nupieš, bet stengsis, jis nebus vandalas, NES VIDUJE JIS NORI SUKURTI KAŽKĄ GRAŽAUS SU INTENCIJA PADARYTI NUO SAVĘS GERAI. Ar aišku?
     Tai atmetus meną ir vandalizmą, kas lieka?
     Lieka ekspresija, kur laisva valia atlikėjas išsireiškia savo asmenybės ypatumus per raides ant įvairių paviršių be leidimo kažkam sukeldamas įvairias emocijas.

    • nu tai yra nelegalu pagal istatyma, ko pasekoje yra baudos ir mentura, bet ar tau, kaip zmogui, kenkia tos ispiestos sienos kazkuom? siaip cj graff yra menas, bet kadangi yra toks dalykas tavo paminetas kaip baudos ir mentura, tai galimai tampa kazkiek sportu.

     • Man rupi kiti zmones, kuriems tai yra pinigu reikalas, nuvalymai kainuoja, ir nemazai zmoniu nemegsta to vandalisko meno, moka mokescius, kuriuos moku ir as ir tt.

      O paciam man lyginant kaip individualiai, estetika gatvese, tikriausiai nerupi, nesu tikras, man tai atrodo kazkiek beprasmiska, nereikalinga, gal ir gadina vaizda, gal gali ir kazkiek but net grazu, tas visas graffiti, nzn, pagrinde turbut nieko – tiesiog neziuret jei nepatinka galima kaip ir, tik tiek kad jeigu tureciau koki nauja nama o ji apipiestu kokiom nesamonem ar net samonem, nepatiktu. Ir as nesu vienas, ne mano cia rupi nerupi rupi ir ne vienas tu esi, gyvenam valstybeje visi kartu, o valstybe nusprendus kad tai negerai (kaip ir visos kitos civilizuotos valstybes) gali 50k rinkt balsu keist istatymus.. Tiesiog tai netvarkinga, jeigu visi eitu paisyt tai butu siukliska, tuom ir paremtas istatymas, gedimino boksta ruzavai ispaisytu ir tiek ziniu.

      • nu tai butu siuksliska jeigu visi piestu, bet ne visi piesia, ir taip niekados nebus. niekas su sveiku protu ant nuosavo namo nepiestu, o jei kalbi apie naujus butus visokiausius tai kzn ar pakeicia tau kazka labai jeigu pysas yra ant hatos sono? o taip tai zr abejoju kad ten tiek nemazai kainuoja tas nuvalymas, tikrai daug daugiau pinigu prasvaisto ant nereiksmingesniu sudu ir nemazai i savo kisenes susigruda valdzia

       • Is sono pats graf pagrinde tera problema – nuvalyti siena, pagaut nusikalteli. Aisku, tai maza problema, bet vistiek problema, kazkas nepageidautino.

        Nu yra kam patinka, del to ir daro tai, bet tai labiau yra bloga negu gera. Nu nebent daug kam patinka tai, ten kokia nuotaika pakelia praeiviui, ko turbut nlb yra, labiau tai yra tai ka reik tvarkyti o ne tai kas nesa kazka naudingo visuomenei, ar manai kad daug kam patinka ir kad tai gerai?

        • manau daug kam patinka ir daug kam. nepatinka, bet daugiausia ko gero yra tu kuriem nerupi, o antroj vietoj kuriem nepatinka. bet visiem neitiksi ir bandant itikt beprociu tapsi. cia neteisinu graffit bet noreciau dar pridet, kompanijos tai neatsiklausia zmoniu ar nori matyt akiplesisku reklamu arba tie planuotojai, kurie prisika nauju butu visur, bet vistiek prisika. aisku cia kitas reikalas nes jie tai gauna leidimus bet vstk

         • Pagrinde visiem tinka kai nepaiso, o tik mazumai kaip visokiems paaugliams tai idomu.

          Ar domina gal nu kokiai didesniai mazumai, bet toji mazuma kad ir 25% abejotina ar yra aukstesnio intelektualinio lygio negu like kaip visokie kad ir kompaniju valdytojai, kurie traktuoja graf kaip klaida. Kzn, siaip idomu ka protingi zmones pasakytų apie sia menine israiskos priemone. Kiek girdejes kai kurie sako kad tipo gali but praturtintas miestas bet ne tais anti socialiais piesiniais kur repo kultura ir pns, o kazkas labiau vadinkime civilizuoto, tipo street art, tai cia daugumos nuomome, uz street art o ne tagus. Kaip ir skonio reikalas, bet dauguma yra dauguma, ar tiksliau tariant, kas valdo tas ir sprendzia..

          • Hahahahaha didesnės nesąmonės dar nesu skaitęs. Tegu tie intelektualiniai bilionieriai, kurie “sprendžia” tegu čiulpia bybį, nes turiu ilgą. Street art nėra Graffiti ir GRAFFITI jei gerai atliktas žiūrisi geriau, nes tai tikra. Writeriai, neklausykit kitų nuomonių, Graffiti nors ir vandalistinė veikla bet vistiek yra Dievo valia ir tebūnie būna… Beje, tagas, jei gerai atliktas geroj vietoj kartais žiūrisi geriau nei Banksy trafaretas. Bet nesigilinsiu į tai, geriau pasiimsiu dažus ir eisiu piešti, o žmonės kurie prieš tegu piktinasi toliau, kol miestas pilnėja mano piešiniais.

 15. Viskas šiame gyvenime laikina. Piešiniai blunka, sugadinami, nuvalomi. Sistema bando padaryti žmones vergais. Tačiau gyvenime būna akimirkų, kurios, net jei atrodo, trunka sekundę, yra tiesiog neįkainojamos. Tas akimirkas vertinu labiau už viską, nes tik jos yra tikros. Kaip ir draugystė, kurią vienija grafičių kultūra, kuri yra tiesiog svarbiausia.
  Ir meilė? Nežinau, kas tai yra, nes niekada tokios neturėjau. Paprasčiausiai aš tik moku tai parodyti, bet nesuprantu visko ir kur tai veda… Na, belieka tik laukti savo mirties, kuri ateis vieną dieną, kai laikrodis skaičiuos paskutines mano sekundes… Tik tak Tik tak… Kai baigsi tiksėti, amžinybėje lauksiu tavęs, mano princese.
  Pažadu.

 16. Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.

 17. Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.
  Dievo nėra.

 18. Aš atmečiau Dievą. Nukeliavau į pragarą. Sutikau ten velnią. Jis man pasiūlė sandorį. Sako, Mindaugai, parduok man savo sielą ir aš tau dovanosiu merginą, kurią mylėsi amžinai. Sutikau.

     • Unstoppable that has illegitimate excuses that cant do no better? Why call yourself ‘unstoppable’ if you stop on the second step? Also, we are all mortal, no one is unstoppable, everyone has got to eat and sleep.. So know that.

      • Nu nebent imanoma buti ‘unstoppable’ kaip tipo nejausti jokio nemalonumo ir but dejusiam ar tau nukirs galva ar ne. Tai siaip imanoma – nejausti jokio skausmo jeigu gerai ivaldai save. Kzn, gal tai ir galima tada butu vadint nesustabdomu. Ir tai, jeigu nejauti skausmo o pvz nori gyvent amzinai, vistiek mirsi, tik nebus tam jokiu problemu, bet vistiek mirsi..

       • Imanoma but nesustabdomu siauroje srityje, pvz piest graf ir nebut mentu pagautam, tai turbut tu apie tai ir vadinies. Tai tiek situ minciu is manes.

        • Vat būtent. Aišku, kad mes visi mirtingieji…
         Beje, Graffiti nėra jau tokia siaura sritis, kaip tu sakai. Tai todėl ją ir pasirinkau dėjęs ant kitų sričių, nes man ji patraukliausia. Ir NIEKAS KARTOJU NIEKAS NEATIMS JOS IŠ MANĘS. Nes aš ją blet MYLIU.
         Forever.

 19. Kadangi šiandien penktadieniukas, tai daug nevioliodamas į vatą skeliu labai gerą patarimą ką daryti kai eidamas gatve pamatai neapsakomo grožio merginą.
  Priėjęs prie jos, priklaupkite ant vieno kelio priešais ją, pasižiūrėkite jai į akis ir pasakykite, – ar žinojai, kad Montana Black dengia chromą iš pirmo štricho, o MTN Hardcore ne?
  Tada pratrūkite verkti ir nueikit šalin.

 20. O šiaip tai, nemėgstu būti realybėje, pagyvensiu sapną, krištolo skaidrumo, kur viskas aišku ir aiškiau būt negali…
  Paklauskit. Pabandysiu atsakyt į klausimus arba užduotis, ateinančiais vienas po kito…
  Ar tai svarbu kas buvo jeigu baigėsi?
  Ar verta siekti tobulybės ir išvis kam tobulėti jeigu ir taip esi tobulas? Tu Dievo kūrinys, atmink tai vaike ir siela yra nemirtinga.

  Šoukidouki penktadienio visiems!

 21. O dar naudodamasis ta proga norėčiau paklausti, įdomu ką pavyzdžiui Kruti Gandžos Smalintojai mano apie mano Graffiti?
  Būtų smagu išgirsti jų nuomonę.

 22. Pasidalinsiu asmeninemis mintimis: as pastebiu toki idomu fenomena, kuri vadinu ‘tremo archetipas’, tai pasireiskia zmonems kurie turi to tremiskumo, tokio tam tikro neismanymo apie gyvenima, skubotuma ir tt. Tai nera geras archetipas, bet pamokantis. Sunku buti tremo, del to linkiu jam atrasti isminti, nes niekas kitas jam turbut ir nepadetu, ir kaip ir tiems kas turi sio archetipo.

  Ps yra daug archetipu, ir geru ir blogu, tikslas turbut (gal net ir viso gyvenimo), yra ugdyti gerus archetipus, o ne tuos kurie nesa beda.

 23. Gyvenimo tikslas tikrai nėra būti geru pavyzdžiu kitiems. Tam yra Jėzus Kristus.
  Gyvenimo prasmę kiekvienas atranda pats jos beieškodamas…
  Beto atrasti gyvenimo prasmę dar nėra gyvenimo prasmė.

 24. Narcisistinis asmenybės sutrikimas yra asmenybės sutrikimas, kuriam būdingas ypatingas dėmesio sutelkimas į save. Kaip ir turintys histrioninį asmenybės sutrikimą, turintieji narcistinį sutrikimą siekia dėmesio ir pasididžiavimo. Šie žmonės išaukština savo pasiekimus, tikisi, kad kiti juos pripažins kaip pranašesnius.

  Diagnozavimo kriterijai
  Mažiausiai penki iš žemiau išvardintų kriterijų būtini šio sutrikimo diagnozavimui (jie turi būti visaapimantys, t. y. pasireiškiantys visuose santykiuose ir situacijose, o ne keliuose konkrečiuose atvejuose):

  milžiniškas savo reikšmingumo vertinimas
  fantazijos, kuriose vyrauja neribota sėkmė, galia, grožis ar ideali meilė
  tikėjimas, kad jis ar ji yra „ypatingas“ ir gali būti suprastas/suprasta tik kitų ypatingų žmonių
  reikalauja perdėto žavėjimosi
  naudojimasis kitais siekiant savo tikslų
  empatijos trūkumas
  pavydumas arba tikėjimas, kad kiti jam/jai pavydi
  arogantiškas elgesys

  :)

 25. Man atrodo, kad tremo nera narcizas diagnostiskai, narciziskas tai jo, bet ne tiek (?), tiesiog turintis visokiu kompleksu ir siaip durnokas, (bet turi ir vadinkime ‘gyvybingumo’.. kas yra gerai… (ne vien blogai))

  Paziurejau antra kart tuos simptomus. :D.. Tremo, nueik pas psichiatra, tave ten diagnozuos nusvitusiu, save atradusiu ;) (ps tokia diagnoze istikruju yra)

 26. Tremo, atsiprasau uz nepagarba, visi verti pagarbos, atsiprasau uz mano neetiskuma. Kitam ar sau daryt bloga yra negerai, tau blogu dalyku esu sakes, gailiuosi, nes taip elgtis yra nedovanotina. Arba padeti sau ir kitiems, arba bent netrukdyti.

  Ps nesizudyk, eik teisingu keliu.

 27. Vat parašysiu.

  Šiandien sulaužiau lentą. Darydamas triuką, nu žinot ten kai verčiasi lenta, tuo magišku apsisukimu. Čia kaip gyvenime, kartais tiesiog tenka ir palūžti. Bet tas į naudą. Nes pamatai kiek dar trūksta.
  Viskas turi būti padaryta tobulai, kiekvienas judesys turi būti atliktas be priekaištų, kitaip būsi silpnas. Ai, bet ką aš čia, geriau eisiu ir nupiešiu ką nors. Ką nors tobulo, ką nors tikro, ne prieš jus pasimaivyt, o sukurti kažką gražaus visiems, nemokamai.

  O dabar pasiimkit savo kastetus ir peilius ir sudaužykit mane iki mirties.

 28. Ei jūs, sugalvojau tokį žaidimą. Gal kas nori sužaisti?
  Taisyklės tokios.
  Žaidžia du žaidėjai.

  Sugalvojam žodį. Pavyzdžiui ” Never “.
  Ir jį nupiešiam, kažkur. Bet piešinys turi būti tik dvieju spalvų. Spalvos kokios nori. Fill’as ir Outlin’as.
  Įmetam vienas ir kitas fotkelę po naktelės ir publika tegu vertina. Laimėtojas gauna prizą.
  Ką jūs į tai?

 29. Aš jums visiems taip pasakysiu, arba geriau išsireikšiu:
  Kitą savaitę nuo manęs pareis VISIŠKAI NAUJI DARBAI, KURIE JUS TIESIOG PRIBLOKŠ SAVO GALIA.
  Daug nekalbėsiu dabar, einu raitotis rankoves ir pasiimti dažus, nes bus ŽOSTKAI KARŠTA.

 30. He’s a spacer
  A star chaser
  A spacer
  He’s a ladies man
  Always greets with, a kiss on the hand
  He protects us all
  At the ready to answer our call
  In his own special way he is gentle and kind
  Oppression he hates
  Love in his eyes
  My heart skips a beat when I’m by his side
  He’s a spacer
  A star chaser
  A spacer

 31. Daug nevoliodamas tešlos į batoną pasakysiu:
  Kai sėlindami gatve išvysit stogelį raunančią mažutę, prieikite prie jos ir tarkite šituos žodžius:
  Ar jums reikalinga greitoji pagalba? Juk krisdama iš dangaus tikriausiai susižeidėte.
  Bam!

 32. O šiaip tai nesigailiu nieko gyvenime. Apskritai, gyvenimas yra geriausia kas nutiko per gyvenimą. Ir šitas gyvenimo vienkartinis, bet pats svarbiausias bilietukas, leiskite man išsireikšti taip, yra laimingas.

  OnE UnItEd PoWeR oF LoVe.
  Graff life.

 33. Dar norėčiau, naudodamasis proga, kol stogo nenurovė, atiduoti pagarba Erkui už jo piešinius, kurie kadaise ir buvo visa šito GRAFF LAIF ULIALIA TRIPO pasekmė.
  Taip, kad ačiū, ačiū, ačiū!!!

  Einu tapyt Mona Lizų.
  Peeeeeeeis!!!

 34. Graffiti pavergė mano širdį, bet žinau, kad to negana. Galiu padaryti tai ko niekas nematė ir negirdėjo. O kaip sukurti tai? Paklauskite ko norite iš gyvenimo ir šis jums nurodys kelią tikslo link. Amžinybe, kur tu? Aš tavęs pasiilgau. Suspindėk kaip ta žvaigždutė, kaip tada, nakties šviesoje, mėnulio apsuptyje…

 35. Tai vat tokie vat reikaliukai gerbiami kolegos.
  Graff laif everyday every night. Non Stop.
  Peace out niggaz, I’m gone for bombing.
  And remember kids, The City Is Mine.
  [=

 36. Jūs įsivaizduokit kokius piešinius pieščiau, jeigu Dievas būtų davęs talentą Graffiti. O dabar kas, tik visiška 100% meilė ir atsidavimas, bet 0% talento.
  Niekada nesuprasiu kodėl Jis taip pasielgė. Juk pianinu aš niekada negrosiu ir man to visiškai nereikia. Pyzdui.
  O Graffiti man yra svarbiausia ir nieko svarbiau nebus.
  TAI KAIP SUPRAST???????!!!!!

 37. Nuuuuuu blet, starowo pacany naxui! [=

  Chebra, aš daug nevyniodamas makaronų pasakysiu taip:

  Graffiti yra geriausia kas gali būti visatoje ir už jos ribų, be abejonių, be bazaro. Graffiti tai mano meilė, džiaugsmas ir laimė. Tai visa gėrio ir grožio visuma. Manęs nedomina futbolas, manęs nedomina kvantinė fizika ar geometrinės ir aritmetinės progresijos.
  MANE DOMINA STOGĄ RAUNANTYS PYSAI.
  Taip, kad mielieji, laikykitės, nes Graffiti yra mano tikras pašaukimas.

  Stay tuned for more action my dear friends.

  The boy is about to conquer the world!!!

  Skit skit, bang bang, fayahhhh fayahhhhh, baby!!!!

 38. Jei man reikėtų pasirinkti vieną iš dviejų, arba būti aklu, arba būti kurčiu, aš pasirinkčiau būti aklu, nes viską jau mačiau, o tiek dar negirdėjau…

 39. Merginų kabinimo būdas 3547. Gal šį kartą pasiseks.

  Kai eini gatve ir pamatai stulbinančio grožio dailiosios lyties atstovę prieini prie jos ir tari:
  – Atleiskite senjorita, aš noriu ant tavęs parašyti pareiškimą.
  – O kuo nusikaltau?
  – Tu pavogei mano širdį.
  Bam!

  https://ibb.co/zQqK4D7

  Gero penktadienio, kavalieriai!

 40. Jei galėtumėte pasirinkti metus kuriuose norite atsidurti bent akimirką ir patirti tai kas buvo yra arba bus, kuriuos metus pasirinktumėte?
  Jei turėtumėte vieną norą, kuris išsipildytų koks jis būtų?
  Ką padarytumėte dėl mylinčio žmogaus?
  Kas yra po laiko?
  Ar turėdami viską išskyrus meilę jaustumės laimingi?

  Rest in peace Pelé.

 41. Nu ką gerbiamieji, atėjo labiausiai laukta metų diena! 2023 !!! Ulialią tralialą!!!
  Tai vat wraiciorai, šią ypatingą dieną norečiau palinkėti VISIEMS kuo nuostabiausių kačiuko metų. Kad pysai blizgėtų, nuostabos aidėtų!
  Noriu ypač palinkėti Gerb. Adminui kuo didžiausios kloties ir visiems kitiems ištikimiems šio žaidimo playeriams, lets say it like that [=
  Chebra keliu šią taurę Redbuliuko už gerus momentus, kurie niekada neišblanks. O kiek dar priešaky…
  Sau ateinančiais metai palinkėsiu tik vieno. Bet nesakysiu ko nes wdrug neišsipildys!

  KUO GERIAUSIŲ METŲ VISIEMS!!!

  https://ibb.co/dPcHyxF

  • “2023 is a year of the Water Rabbit, starting from January 22nd, 2023 (Chinese New Year), and ending on February 9th, 2024 (Chinese New Year’s Eve).”

   Su Naujais visus, kurie žiūri į sienas ir mato ne tik langus, duris, lietvamzdžius.

 42. https://streamable.com/lbbbx2

  Man kartais užplaukia ( visiškas stogonrovis, lets say it.)

  Aš jums sakau, mačiau gražiausia pasaulyje panelę traukinį right in front of me. Nepažistamoji buvo neapsakomai tobulybių tobulybė ( mano standartai ). Aš netariau nė žodžio. Buvo neįmanoma ką nors suregzti tuo momentu, nes užteko pajusti.
  Anyways, kaio ten bebūtų šios dienos le bombonas at its best!

   • Ne nu rimtai, davai čiaupi snapą, nes man visiškai nesvarbu, kad TAU jie toyiski ir dar legalkese. Ne tas svarbu, jie matosi nuo pagrindinių gatvių, puikiai ir yra realizuoti. Mano. Ir čia tik dali to ką darau. Čia toyu kurie bazarina dafiga apstu ir tas aisku kaip per vandeni. Todel mielas kolega, nebukite visiskas debilas, bukit rimtas wraicioras ir gerbkite tuos kurie spaudzia gazas dugnas try pyzdy kak nacinaisa!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *