Bandelės

2013 01 12-01.jpg

↑ 2012.10.21

2013 01 12-02.jpg

2013 01 12-03.jpg

↑ 2012.11.13

2013 01 12-04.jpg

2013 01 12-05.jpg

2013 01 12-06.jpg

↑ 2013.01.12

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.524224074254676.129889.490464154297335

http://www.lrt.lt/Naujienos/kultura/26/7634/vietoj_graficiu_autorinis_kurinys

„„Pamačiau jūsų laidą, kad ištepliotos sienos, man iš karto atėjo į galvą, kad reikėtų pasiūlyti tokį sprendimą: sukurti autorinį kūrinį, kad būtų ir reklama, ir papuoštų pačią sieną“

„Menininkas tikisi, kad daug darbo pareikalavęs piešinys nebus užtepliotas“

Menininko Tapytojo siūlomas sprendimas yra teisingas, jo „autorinis („trafaretinės tapybos“) kūrinys“ labai lėvas, o Boni ir Klaidui linkiu va dabar smarkiai užsikosėt svylančios kanapės dūmu

79 Comments

   • Na taip, o tu, MENTE, atsigauk, nuo ligos.

    Gali pasikviest trex-boke crew’a i pagalba, va legaliai papaisyt, nueik dar i graffiti.lt facebook ten kaip tu mastacnciu briedziu daug. Subursi savo crew. Busi gangsteris. hahah.

    Rokas, taipogi kruasana paciulpe bepiesdamas… taip kad, viskas tuom ir pasakyta.

 1. cha cha nu rokas cia aishku gerai pashnekejo.turbut pats nepatikejo.ka isidejo piniga i kisene ir gerai.seip manau tikrai kas uzwarys ant virsaus.o sawininkas tai tikrai nemastantis,naivuolis:))

 2. blet jūs graficiorai esat debilai. jei kurio nors iš čia garsiai besireiškiančių kokį šūdo verta kreivom linijom darbą kas užpieštų tai paliubomu iš karto pradėtumėt kurt planus, kaip susirast tą čiortą ir jam į dantis išrašyt. bet kai koks mudyla su išpūstu ego užmeta savo menkavertį tagą ant kito ,,menininko” darbo (dėl meno galima ginčytis, bet px) tai visi rankom ploja ir visiem px, kad tas tagas vaizdo tikrai tai sienai neprideda.

  • ta mudyla yra shiox tox autoritetas :).o tasai legalcikas nulis,vapse jis net ne graffitioras,NEBACHURAS.
   CIA TASPATS KAS PALYGINT ZONOJ VERCHA SU OZIU.
   VERCHAS OZY GAIDINA O OZYS TYLI NES TUO METU JIS “kruasana ciulpia”

   • tau gal ir autoritetas. man – ne. tiek tas legalčikas tiek udutikas su savo bobike šitoj vietoj yra ožiai. legalčikas dėl to, kad verkšlena dėl užpaišymo, vandalų porelė dėl to, kad kaip labai didelė dalis lietuvos purškėjų mėgsta užmest savo neišskirtinį tagą visiškai ne vietoj. ir gali pradėt pist protą, kad čia gi yra graficy, no rules, darau ką noriu, bet jei taip galvoji, tai tu pats čiulpi kruasaną ir esi menkavertis vandaliūkištis, pasimetęs ant tiek, kad nesugebi apgalvotai savęs išreikšt.

   • „NEBACHURAS“, „VERCHAS OZY GAIDINA“, „OZYS TYLI NES […] “kruasana ciulpia”“

    Jė.

    Vakar buvo Sausio 13, matei gal kažką per teliką?

    Dvidešimt treti metai laisvės. O tu laikai save uždaręs zonoj.

    Nori – sėdėk. Bet, prašau, neversk KITŲ gyventi pagal tas paniatkes

 3. na nzn ar dare visishkai jau veltui?sutikes butinai paklausiu.tiesiog nesuprantu jo pozicijos ar jis cia sau reklamike pasidare ar tikrai norejo zmogui padet.anksciau ir pats nelegaliai graffiti paisydavo taipkad perdaug cia man viskas velias..

 4. Tiek daug kalbu , o siaip labai paprasta … paisai arba nepaisai , bet diskutuot apie paisyma tolko nera labai daug ir ypac apie “taisykles” nes taisykles neegzistuoja , pats piesejas susikuria savo taisykles .
  O as asmeniskai seku sita tinklapy tik todel kad idomu paziuret kas lietuvos graffiti scenoi vyksta , bet kartais paziuri komentarus ir simtais ju su visokiais tagais , nors realiai vilniui kaip matos tai aktyviai piesiancius ant vieno delno galima sukaiciuot … tai apie ka cia diksutuot , keli paiso , simtai komentuoja… ir net kisa savo ego,taisykles,nuomone , tai jeigu visi esat piesejai , isreiskit save piesiniais ir jeigu nepatinka tie ” kreivi tagai ” ant sito duxo bandeliu tai imk flakona i ranka ir uzkrosink tuos “kreivus tagus” jeigu kiausus turi.

 5. Siaip jei savininkas butu protingesnis ir pasidometu priemonemis kokias naudoja uzsienyje tai tikrai pagautu, bet kadangi jis turbut pinigo gaili, tai tegu isvis nes nebando kovoti su tuo. Kaip sakoma, skupas moka du kartus, tai jis tikrai jau permokejes yra.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *