SKELBIMAI

336 Comments

 1. Sveiki,
  Rengiu reportažą apie graffiti kultūrą. Gal kas nors norėtų papasakoti apie graffiti piešimą, kultūrą, su kokiomis problemomis susiduriama, kur yra ta riba tarp meno ir vandalizmo?

 2. Sveiki,
  Esame imone ir ieskome kas galetu graficiu papuosti (gamtos motyvais, kad atsispindetu pavadinimas) sienas, dydis apie 20m ilgio ir 6m aukscio. Apie mus galite rasti kempingas “Beržų alėja”. Vieta būtų Birštone
  kontaktine informacija 864614161 galima rasyti ir sms.
  arba patapiene@gmail.com

 3. Sveiki, as esu Inga ir kreipiousi i Jus su prasymu. As dirbu viename senamiescio darzelyje, turim nedideli vidini kiema ji juosia didele tvora (cementine, plytine), visada turejau vizija ja paversti pasaku salimi. Visuomet zavejausi grafiti darbais pamaciusi juos gatveje, todel pamaniau jus galetumete padeti ta vizija paversti tikrove. Manau vaikai nusipelni ryskios pasakiskos aplinkos, tada auga meniski, zingeidus vaikai.
  Jei sudomino mano pasiulymas, taip pat galite atsiusti savo kontaktus (paplauskiene.inga@ gmail.com).
  Is anksto aciu pagarbiai Inga

 4. Sveiki, ieskomas zmogus ar keletas (team work) galintys sukurti busimam barui interjera, reikalingi zmones galintys piesti (“stipriai”) butu smagu gauti jusu darbu pavyzdziu, mes patys megstam keista mena :) taip kad nebijokit siulyt bet ka;)

 5. PARDUODAMI SENI GRAFFITI ZURNALAI:

  HARD 2 BURN issue 3 ir 4 2003m. BERLIN GERMANY -po 15lt

  TRUE 2 THE GAME 2003 GERMANY -15lt

  SICK BUSSINESS 2002 WINTER BUDAPEST – 10lt

  +

  HIP-HOP ZURNALAI SU GRAFFITI STRAISPNIAIS IR FOTO (vokieciu k.daug numeriu, 2003-2006m.):

  BACKSPIN – 8lt

  JUICE – 5 lt

  daugiau info:
  artcoremag@yahoo.com

 6. Laba diena,

  Ieškau žmogaus Vilniuje, kuris galėtų išpiešti dvi 1metras x 2 metrai plokštes iš abiejų pusių, pasirinktais piešiniais.
  Dažus nuperku, už darbą taip pat atsiskaitysiu.

  863578750

 7. Sveiki kūrėjai,

  Aš šį kartą rašau su kiek sau nebūdingu prašymu. Prašymu ne sau.
  Galimybė padirbėti su studentais ir studentams.
  Studžių organizacija nesenai persikraustė į naujas patalpas.
  Deja, jos vis dar persismelkusios senųjų šeimininkų dvasia ir visiškai neatspindi jaunumo kurie nuo šiol ten gyvens.
  Bėda, kaip ir visi studentai, šie taip pat su vėjais kišenėse. Kaip kažkuris iš esamų narių išsireiškė “turtingi mes ir laimingi, nes dirbam neapmokamą darbą kuris mus veža”.
  Kad tarp keturių sienų neužsidepresuotų, jiem reikia motyvacijos ir pagalbos. Nuspalvoti gyvenimą tarp jų.
  Ieškomi žmonės veikiantys iš idėjos ir norintys būti pagerbtais tarp daugelio studžių kartų.

  Patalpoms ir organizacijai esant pusiau oficealioms detalių neatskleisiu :D
  bet susisiekus super duper el paštu juulea@gmail.com mielai numesiu video, foto ir kitas detales kurių reikės…

  • galiu meskiukiu nupiest arba nukopijuota ka nors ir vakaru europos, amerikos….piest siaip nemoku jeigu ant lapo, bet graffiti cia ne piesimas cia visai kita ir cia ne menas, nu supraskit ir mus…

   • atleiskit už mano neišprusimą ar būvimą žalesniai nei žaliai šioje srityje, tačiau įvardinu kaip moku. Jum tai saviraiška, kultūra, kuri galbūt man ne visiškai suprantama. Respect jum, pliusas man ieškant gyvenime alternatyvų ir laužant standartus. No judgement please.

    ps. nereikia tiek ironijos su tais meškiukais :D

    Idėja ko reikia: kietos aplinkos. Geri graffiti duoda savo dvasios ir vizualiai labai puikiai atrodo.

 8. sveiki visi, ieskau zmogucio, kuris galetu isdailinti vaiko kambari. del visko susitarsim, rasykit i pasta ar skambinkit bei rasykit sms i tel. Nr.868601913, laukiu pasiulymu, iki.

 9. Sveiki. Ieskau zmogaus kuris , noretu neatlygintinai ispiesti 2 sienas. Priemonem butu pasirupinta. Veiksmas butu darzoviu ir vaisiu sandelyje. Tad tema butu, darzoves , vaisiai geles. Susidomeje palikit kontaktus , susisieksiu

 10. Matai, jau pavalgei bulvių košės, kad jau vandalas iš sąsiuvinio veterano tapai?

  Duokit ir man šį receptą arba, Vaisiau, nusigramdyk kokį grafitį jau nupieštą ir prisiklijuok sandely, kaip kokį fantiką – nereiks svetimiem morkų skust ir sriubos virt pietums.

  Receptas: guminiu plaktuku nudaužyt tinką;
  tinką priklijuot majonezu sandėly;
  užberti krapų.

  • morku sriuba valgiau.o del emailo parasiau nes nemanau kad koksai ne vandalas nores piest dykai,o vandalas tikrai nenores kontaktu palikinet graf forume :D
   ir baik tu taisyklingai cia su nosinem ir visais kitais nesamoniais rasyt,bloga ziuret,akys kraujuoja

 11. Halla writer! darom ištiesu rimtesni filmą tiek dokumentini tiek realystišką graffiti filmą, kuris greit nepasirodys- bet jis bus, WORD UP! tad kas aplink yra Kaunas,Ukmergė,Rokiškis,Zarasai,Utena,Panevežys ir dar plius ką sudomintu tai ir kurie norėtu bent dalele prisidėti parašykit pm į gmaila :O damxjaz@gmail.com
  PEACE

 12. Beabejo ne šviesti. visiškai nera pointo šviesti, jei patys žmonės nebando ir nesistengia apsišviest. Realiai pažiurėjus tiesiog gyvint niša,ir stumt tikra,ne stovint vietoj pasilikus prie vienkartinio mešlo. mini for fun’as tarp bendraminčiu kurie taip pat atsidave toje pačioje dežeje. Bet nesistengdami įtikint žmonių masem, kad graffiti nera blogas dalykas- gal kurie netyčia užkliudys jį pažiurėdami pakeis nuomonė? (bet tokia taktika nėra pirmoi vietoj, bent jau man)
  apibendrinus prasme : nesuvaidintai, atsiduodant ir užsibrežent padaryt šioki toki filma kuriame pamatytu Lietuvos graffiti pusę gerąja prasme, realias nesuvaidintas writeriu istorijas ir pasipasakojimus ir realistiškus gyvus išėjimus į gatves tiek legaliai tiek nelegaliai. filmas suksis prie savųir tarp savų žmonių. peace.

 13. beabejo kiek galėsime tiek važiuosim į kitus miestus. tiesiog prie tu miestu arčiausia privažiuot ir kažką padaryt. žodžių – kiek išeis tiek travel’insim.
  P.S dalbajobai, hujobai – daugiau nieko gudresnio parašyt nebemoką liaudis? keep calm.
  taika

  • jau geriau įsigilink į tikraji graff life, varyk i vilniu ir su wraiteriais buk, rimtais o ne tojais. jie tau papasakos kaip daryt filma, bo tai poto suda padarysit ir lietuva laikys wraiterius dalbajobais

 14. Nera reikalo sukti filma apie Graffiti gyvenima. Piesiantis asmuo ir taip zino kas ir kaip, o pasaliniams zinoti sio reiskinio niuansus nera prasmes… Tuo labiau jis gali pritraukti demesi asmenu, kuriems nevalia kai ko zinoti. NEBUKIT NAIVUS.
  Ir apskritai, jokie filmai niekada nebus kazkas ypatingo, kadangi uz rimta atlikeja kalba JO VARDAS GATVESE, o ne facebook lapas, youtube ar forum cinemas :)))))))

 15. treksas geriausiai zino)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) iki greito)

 16. Gerbiamas pone / ponia,

  Mes siūlome platų asmeninių paskolų, paskolų verslui, paskolų būstui ir skolų konsolidavimui asortimentą, paskolas, kurias galima pritaikyti prie besikeičiančių poreikių ir aplinkybių su 3% palūkanų norma. Norėdami gauti daugiau informacijos, atsakykite dabar,elektroninio pašto adresas: fnncbuddha@gmail.com

  Labai ačiū
  Jūsų paštas man svarbus,
  Ponia Vilija Mačenaitė
  „Fortis Global Ventures“.

  • Ponia Vilija Mačenaite, pašol jūs su savo siūlomomis paskolomis į negyvenamą salą. Jūsų paslaugos yra sistemos dalis, o mes kovojam prieš sistemą.

   Su dideliu DISRESPEC’TU,
   nuoširdžiai jūsų,
   Antisistemos kovotojas.

 17. Sveiki, tikiuosi pavyks kažką prisišaukti.
  Esu žurnalistikos studentė, turiu viziją padaryti vaizdo projektą apie graffiti Vilniuje. Būtų labai įdomu pakalbinti kažką, kas nusimano šioje srityje. Arba šiaip kokį žmogų, kuris paaiškintų kontekstą visiškai nesigaudančiam, bet labai susidomėjusiam žmogui (man :D) Darbas niekur nebūtų publikuojamas, tik mano ir dėstytojos akims. Jei kas norit padėt studentei atsišaukit, susitartume dėl tolimesnio bendravimo:)

  • Labas. Tikrai tikiu, kad atsiras kas padės įgyvendinti šį puikų užmojį. Graffiti bendras reikalas ir nereikia laikyti visko TIK SAU PAČIAM, o dalintis ir su visais kam tai svarbu, įdomu, aktualu. Raginu, nuoširdžiai, tuos kurie išmano šitą reikalą NEBIJOTI dalintis Graffiti su visais kam tai atrodo daugiau nei tik piešiniai ant įvairių paviršių… Nes tik jūs patys keičiat tai prieš ką kovojat. Arba atvirkščiai.

   Visokeriausios sėkmės projekto realizavime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *