2025-06-05
„Sveiki, rašau dėl Saltoniškių ir Pieninės g. sankryžos. Galbūt patartumėt kam adresuoti klausimą, nes tvarkaumiesta atsako tik apie eismo dalyvių pagarbą vienas kitam, kuri čia mažai egzistuoja. Kadangi ofiso langas tiesiai į sankryžą tikrai dažnai pastebime, kai šioje sankryžoje nudaužiamas ženklas rodantis kaip apvažiuoti kliūtį, nutrenkiamas dviratininkas arba paspirtukas, įvyksta avarijos, kai sukama dvejomis juostomis iš Pieninės g. į Saltoniškių g. Jau tikrai sukaupėm solidžią įvykių galeriją. Mano nuomone ši sankryža galėtų būti perdaryta į žiedinę su viena eismo juodta, nes nors ir dabartinė padaryta su kalneliu, bet dauguma pralekia net nepristabdę. Apie piko metą net nėra ką kalbėti, kai visi tiesiog bando išvažiuoti ir stovi sankryžoje.“
https://www.facebook.com/groups/116033166504379/?multi_permalinks=1203489307758754

