Dauguma visuomenės narių būtų lygiai tokia pati „valdžia“, kokią jie (tuo metu) turi (2025-10-17)

Mintis kilo perskaičius Leonido Donskio frazę „Žmonės yra geresni nei jų valdžia“.

https://www.facebook.com/<...>/posts/pfbid02YyAPqxhVrcfbKAzrsN58C5ZVHhMHYGo9ktXGEM19zuHMyjjwaqfXjsEdimzcds1il


2010-03-16

„Tarsi valstybė būtų kas nors kita, nei mes patys“

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/sparulskis-labai-dvasingi-zmones–itartini.d?id=30037193

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *