Apie nomenklatūros solidarumą: „įdomu buvo paskaityti komentarus žmonių, kurie atėjo ginti mero“

„Tačiau įdomu buvo paskaityti komentarus žmonių, kurie atėjo ginti mero. Nes būtent tokie komentarai parodo tai, kas ėda mūsų regionus ir kodėl vienas žmogus ar viena partija gali pasidaryti tiesiog to regiono feodalais.
Nes “padchalimažas” tiesiog tykšta per kraštus.
Zigmantas Baranauskas komentuoja – “Emocinės stiprybės ir psichologinio tvirtumo. Nedaro klaidų, tik tie, kas nieko nedaro. Tikiu ir einu kartu”
Neaišku kur (gal į Neste) einantis kartu Zigmantas yra Marijampolės dramos teatro meno vadovas. Kadaise buvo įsivaizduojama, kad menininkai yra yra tie, kurie priešinasi nesąžiningai valdžiai. Anaiptol.
Rima Kukaliene sako: Man visada aukščiau visko Žmonės, kurie eina per Gyvenimą be kaukių!!! Nežinau Žmogaus, kuris nebūtų klydęs! Bet žinau Žmonių, kurie, kad užtušuoti savo “nekaltus darbelius” gyvena juodinimu! Mus visus nuteis Dievas, mes neteiskime, nes nežinome daug, oi daug detalių!!! Stiprybės Merui!
Rima yra Marijampolės “Žiburėlio” mokyklos – daugiafunkcinio centro direktorė. Marijampoliečiams nuo darželio yra diegiama pagrindinė vertybė – mylėti valdžią.
Valdas Tumelis: Labai svarbu prisipažinti klydus. Juk ne visi tai padarome. Klaidos lydi mus visą gyvenimą. Svarbu pripažinti suklydus. Gerbiu už tai tave, Povilai!
Valdas yra Marijampolės vicemeras
Dainora Mineikienė Manau, kad tai sistemos klaida, o puola labiau tie, kurie pirmi tokia spraga pasinaudotų. Žmonių visų pirštai lenkti į save, jei leisdavo, tai taip ir darė. Neteisiu ir nesmerkiu, nes mes visi ne šventieji, tad neturim tam teisės. Noriu palinkėti atsitiesti ir padėkoti likimui už gerą pamoką
Dainora yra LSDP 2020 Seimo rinkimų 31 numeris

https://www.facebook.com/andrius.tapinas/posts/pfbid02FAvgQ1bZifNAEYZhUjUT4DAvaPK2s385K6vCTenHKSrmGkXas78sFsrSsfPjw6xel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *