Skip to content
 

„Dėl bilietų rodymo vairuotojui/-ai viešajame transporte“ (110131)

20110131-bilietu-rodymas-viesajame-01.jpg

20110131-bilietu-rodymas-viesajame-02.jpg

20110131-bilietu-rodymas-viesajame-03.jpg

20110131-bilietu-rodymas-viesajame-04.jpg

TXT

„Sveiki.
Kasdien važinėju Vilniaus viešuoju transportu. Įlipdamas pro pirmąsias duris iškėlęs rodau vairuotojui/-ai savo geltonai mėlyną ebilieto kortelę. 6 iš 10-ies vairuotojų nekreipia į mus (mane ir kortelę) jokio dėmesio, kai kurie/-ios (dažniausiai vyrai) netgi demonstratyviai nusuka žvilgsnį.
Ar 6 iš dešimties kartų galiu įlipti į viešojo transporto priemonę pro ne priekines, o bet kurias kitas duris?“

#

„Laba diena
Siunčiu Eismo organizavimo skyriaus vedėjo pasirašytą atsakymą į Jūsų pastebėjimus.
Gero savaitgalio.“

#

„DĖL VIEŠOJO TRANSPORTO
Pranešame, kad klausimas dėl įlipimo pro priekines duris ir atskirų vairuotojų požiūrio į elektroninio bilieto vizualinę patikrą Vilniaus miesto viešajame transporte išnagrinėtas Komunalinio ūkio departamento Eismo organizavimo skyriaus Viešojo transporto poskyryje.
Apgailestaujame dėl Jūsų patirtų nepatogumų miesto viešajame transporte ir patikiname, kad netoleruosime vairuotojų abejingumo ir pareiginės instrukcijos nesilaikymo. Jūsų aprašyta situacija yra aktuali ir susidarė dėl to, kad kol kas galiojantis elektroninis bilietas priglaudus prie komposterio neskleidžia garsinio signalo. Artimiausiu metu įdiegus minėtą funkciją į komposterius, vairuotojai galės nustatyti ar įlipęs keleivis turi galiojantį važiavimo bilietą. Neišgirdę garsinio signalo jie šį faktą pažymės borto kompiuteryje paspausdami atitinkamos komandos mygtuką, ko pasekoje dispečerinė gaus informaciją, kad transporto priemonėje galimai važiuoja keleivis be bilieto ir perduos šią informaciją kontrolės teisę turintiems pareigūnams.
Šiuo metu, nustačius konkrečius atvejus, kad vairuotojai nesilaiko įlipimo pro priekines duris nustatytos tvarkos, pastariesiems taikomos drausminės nuobaudos ir finansinės sankcijos.
Dėkojame, kad naudojatės viešuoju transportu ir tikimės konstruktyvaus bendradarbiavimo nustatant įlipimo pro priekines duris tvarkos pažeidimus.“

9 Comments

 1. Natalija says:

  >> Artimiausiu metu įdiegus minėtą funkciją į komposterius, vairuotojai galės nustatyti ar įlipęs keleivis turi galiojantį važiavimo bilietą. Neišgirdę garsinio signalo jie šį faktą pažymės borto kompiuteryje paspausdami atitinkamos komandos mygtuką, ko pasekoje dispečerinė gaus informaciją, kad transporto priemonėje galimai važiuoja keleivis be bilieto ir perduos šią informaciją kontrolės teisę turintiems pareigūnams.

  Kaip manai, kiek (dienų, savaičių, mėnesių etc) yra “artimiausiu metu”?

 2. Natalija says:

  Teoriškai mane reikėtų vaišinti triufeliukais trečią kovo savaitę, bet praktiškai tinka ir pirma :)

  Mačiau :)

 3. hazordas says:

  O tau nesusidaro įspūdis, kad kalbi su kitos planetos gyventojais? Nes man susidaro.

Leave a Reply

Notify me of followup comments via e-mail. You can also subscribe without commenting.