Skip to content
 

„Dėl transporto srauto Geležinio Vilko g. estakada skaičiavimo“ (150503)

20150503-transporto-srauto-gelezinio-vilko-estakada-skaiciavimas-01.jpg

20150503-transporto-srauto-gelezinio-vilko-estakada-skaiciavimas-02.jpg

20150503-transporto-srauto-gelezinio-vilko-estakada-skaiciavimas-03.jpg

20150503-transporto-srauto-gelezinio-vilko-estakada-skaiciavimas-04.jpg

TXT

e.vicemeras@vilnius.lt

„Sveiki.
Savivaldybės tinklalapyje vilnius.lt perskaičiau pranešimą „Transporto srautas Geležinio Vilko gatvės estakada išaugo dvigubai“ (http://www.vilnius.lt/index.php?2992209236):
„<...> eismo organizavimo specialistai apskaičiavo, kad automobilių srautas šioje miesto dalyje jau išaugo dvigubai.
Palyginti, pernai gruodį estakada važiuodavo apie 4000 automobilių per parą, vasario mėnesį – 570–600 automobilių per valandą, arba 7600–8000 automobilių per parą.“
Noriu sužinoti, kaip – kokiu metodu, kokiomis priemonėmis – gruodžio ir vasario mėnesiais buvo skaičiuojamas eismo srautas.
————-
SVARBU
* Laiškas pasirašytas kvalifikuotu elektroniniu parašu, todėl yra prilyginamas pranešimui raštu.
* Pageidauju per 2 d. d. šiuo el. pašto adresu gauti pranešimo priėmimo faktą patvirtinantį dokumentą su reikalo esmę atitinkančiu pavadinimu (pavyzdžiui, „Dėl transporto srauto Geležinio Vilko g. estakada skaičiavimo“, o ne „Laiško gavimo patvirtinimas“; tereikia nukopijuoti) ir pranešimui suteiktu registracijos numeriu.
* Taip pat prašau suteikti atsakymui reikalo esmę atitinkantį pavadinimą – pavyzdžiui, „Dėl transporto srauto Geležinio Vilko g. estakada skaičiavimo“ (o ne „Atsakymas“ ar „Dėl informacijos“); tereikia nukopijuoti.
* Per nustatytą laikotarpį negavęs atsakymo arba gavęs nekvalifikuotai parašytą atsakymą skųsiu atsakingus savivaldybės darbuotojus Lietuvos Seimo kontrolierių įstaigai.“

savivaldybe@vilnius.lt

„Gerb. Interesante,
Dėkojame Jums už elektroninį laišką. Informuojame, kad laiškas gautas, užregistruotas ir persiųstas nagrinėti pagal kompetenciją.“

savivaldybe@vilnius.lt

„Gerb. Interesante,
Siunčiame Jums nuskaitytą Vilniaus miesto savivaldybės raštą“

+
DĖL INFORMACIJOS
Pranešame, kad Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio ir transporto departamentas išnagrinėjo Jūsų prašymą dėl informacijos pateikimo apie eismo srautus per estakadą Geležinio Vilko ir A. Goštauto gatvių sankryžoje.
Informuojame, kad 2014 m. gruodžio mėn. SĮ „Vilniaus planas” ir 2015 m. vasario mėn. Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio ir transporto departamento Eismo organizavimo skyrius atliko eismo srautų stebėjimus minėtame objekte.
Eismo srautų fiksavimui buvo paskirti darbuotojai.“

Leave a Reply

Notify me of followup comments via e-mail. You can also subscribe without commenting.