Skip to content
 

Dvariškiai (160302)

“gavę teismo leidimą klausytis Druskininkų mero R. Malinausko telefoninių pokalbių, vos per du mėnesius – nuo pernai metų liepos 21-osios iki tų pačių metų rugsėjo 23-osios – Specialiųjų tyrimų tarnybos tyrėjai užfiksavo ne mažiau kaip šešiolika R. Malinausko telefoninių skambučių Vyriausybės nariams ir Vijūnėlės dvaro savininkus atstovaujančiam advokatui Pranui Makauskui, ir ne mažiau kaip keturias trumpąsias telefonines žinutes, kuriose R. Malinauskas ieškojo būdų ir prieigų, o po nutarimo priėmimo – dėkojo už sprendimą, kaip Vyriausybėje paspartinti nutarimo dėl kurortinių zonų panaikinimo priėmimą.”

—–

Algirdas Butkevičius

20160302-dvariskiai-01.jpg

“Žemiau pateikiamas Druskininkų mero Ričardo Malinausko pokalbis su premjeru Algirdu Butkevičiumi 2015-ųjų rugpjūčio 11 dieną:
A.B. – Taip, klausau jūsų.
R.M. – Pirmininke, kur šiandien kalbėjom dėl to Vyriausybės nutarimo, tai aš išsiaiškinau, vakar svarstė pasitarime ne šitą. Ten saugomų teritorijų.
A.B. – Ai, ne šitą? A?
R.M. – Ne. Ne šitą.
A.B. – Supratau.
R.M. – Šitas tik tai išėjo iš Teisingumo ministerijos ir dabarties turi Aplinkos ministerija teikti Vyriausybei, tik neaišku, kaip jie ten susisuks per kiek laiko.
A.B. – Supratau. Tai gerai. Aš paraginsiu tada.
R.M. – Čia ne tas. Ir ta data ne to reikalinga.
A.B. – Gerai.
R.M. – Nuo priėmimo.
A.B. – Ai, nes ten labai daug kalbėjo pristatymo metu, tai…
R.M. – Taip, taip, bet ten visi kiti dalykai, bet ne tas 343.
A.B. – Ai, gerai. Supratau. Ačiū tada.
R.M. – Ačiū jums.”

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/pokalbiu-del-vijuneles-isklotines-kestutis-treciokas-norejo-revizijos-druskininkuose-nes-darbe-uzknisa-prota-56-589787


Kęstutis Trečiokas

20160302-dvariskiai-02.jpg

“R.M. – Aišku, tai kada ministre link Druskininkų kokią reviziją padaryti?
K.T. – Visai būtų faina. Nes čia užknisa protą. Pas tave nors užsimiršti valandai kitai.
R.M. – Tai va, va.”

“K.T. – Po velnių, kaip čia padaryt? Nu aš tai už, nėr problemos, mes pateiksim, bet, galvoju, kaip praeis, kaip teisės.
R.M. – Kancleris sakė praeitų, kaip ir visi kiti, praeitų be problemų, jeigu tiktai būtų teikimas ir taip toliau. Tai, sako, čia per vieną dieną galima susisukti.
K.T. Nu gerai.
R.M. – Aš va ką tik prieš minutę su kancleriu kalbėjau, tik, sako, jeigu Trečiokas pritartų, teiktų, sako, tai ir nueitų be problemų.
K.T. – Tikrai, pateiksim. Gerai. Aš nežinau, reikia pažiūrėt, kokios ten pastabos.”

“K.T. – Aš tik bijau, kad mūsų Teisės departamentas – kaip visada ten minties galiūnai – jie iš karto tokį pricepą randa, ir premjeras: „Nu, gerai, suderinkit ir atneškit kitą posėdį“.
R.M. – Bet dėl šito, per visur yra suderinta ir visur nueita. Aš esu su premjeru kalbėjęs, su kancleriu jau dešimt kartų kalbėta.
K.T. – Tai aš manau, tada getrai. Ir nueis. Aš tuoj duosiu komandą (neaiški frazė).
R.M. – Ministre, jeigu jūs duotumėt komandą, teiktų. Ir, sakoė, iandien pirmą valanda pasitarime apsvarstytų tą klausimą ir nueitų su juo.
K.T. – Gerai. Tuoj kancleriui duosiu „zadanije“.”

http://www.bns.lt/topic/1912/news/49127489

“Kaip aiškėja, nenuilstančio mero R. Malinausko pastangos ir rūpinimasis davė vaisių. 2015 metų rugsėjo 23 dieną vykusiame Vyriausybės posėdyje kurortines zonas Lietuvoje panaikinęs Vyrioausybės nutarimas Nr. 1025 buvo priimtas. <...> Nepamiršta Druskininkų meras R. Malinauskas padėkoti ir aplinkos ministrui K. Trečiokui. Vėlų 2015 m. rugsėjo 23-sios vakarą ministrui atskrieja mero SMS: “LABA VAKARA. AČIŪ JUMS LABAI”.”
Ministras susikuklina: “NĖR UŽ KĄ. SUNKU NEBUVO”.

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/isviesintuose-pokalbiuose-pikantiskos-detales-cia-uzknisa-prota-pas-tave-nors-uzsimirsti-valandai-kitai.d?id=70565202

Leave a Reply

Notify me of followup comments via e-mail. You can also subscribe without commenting.