Giedrius Alasevičius užduoda daug „Ar?“ (2024-03-26)

2024-03-26 18:47

Ar Prezidentas sulaužė priesaiką? Ar VSD slapta dirbo ne valstybės, o atskirų politikų interesams? Ar tai tyrusi seimo komisija pati nesulaužė Konstitucijos? Ar iš vis dar kas nors yra Lietuvoje, kas vadovaujasi Konstitucija?
Ar mūsų krašto apsaugai vadovauja neonacis? Ar buvo kažkokių tragiškų per nacionalinius valstybės interesus kertančių dalykų, kurie nutiko, dėl kurių buvo atleistas KAM ministras? Ar jau tuoj būsime okupuoti? Ar apsiginsime gynybos prenumeratomis? Ar mūsų tikrai negins Lenkija, ar dar yra prasmės iš NATO?
Ar seimo nariai iš kanceliarinių atsidarinėja interneto kavines? Ar DJ pultas yra seimo nario darbo priemonė?
Ar Lietuva, pasitelkusi visą savo intelektualinę galybę ir beprecedentį europinį finansavimą švietimo sistemai, yra pajėgi savo jėgomis paruošti vieną lapą su matematikos uždaviniais, kad ir stipriai vėluodama? Ar įmanoma yra Lietuvai prisiliesti prie gerovės valstybės aukštumų ir užtikrinti, kad mūsų mokyklas pasieks didžiausia XV amžiaus technologinė inovacija – vadovėlis?
Galiausiai – kaip vienam žmogui apžioti visa tai? Ar kas nors turi tokio dydžio burną ir smegenis?
Fantastiškas rinkimų sezonas. Tiesiog fantastiškas. Pasižiūri ir supranti: Europoje vyksta karas, mes esame susitelkę, vieningi, profesionalūs, siekiame įkvėpti mūsų žmonėms tikėjimo savo valstybe, tikėjimo šviesia ateitimi.
Ai pala.
Draugai, aš per eilę metų esu sau išsiskaptavęs į psichę tokią frazę, dovanoju ir Jums (rekomenduotina pakartoti kaip mantrą, kad išsivystytų imunitetas – paskui jau nebereikės): niekas Lietuvoje niekada nebūna nei taip gerai, nei taip blogai, kaip matome naujienose.“

https://www.facebook.com/alasevicius/posts/pfbid0YYGjHnxSAcYaMfRht5MXqi99q8rysVkmHNUkPszbQEZqxGHgUn75VJw8DaWoty2Zl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *