Marius Kučinskas: 48 raštai ministerijai per pusantro mėnesio

2023-11-06

„Susisiekimo ministerija, atsižvelgdama į tai, kad artimiausiu metu didesnės apimties KET ar Įstatymo pakeitimų projektų rengimas neplanuojamas, taip pat vertindama Susisiekimo ministerijoje per trumpą laiką gautų Jūsų prašymų (raštų) skaičių (nuo 2023 m. rugsėjo 18 d. gauti 48 Jūsų prašymai), atsižvelgdama į suplanuotus prioritetinius Susisiekimo ministerijos darbus ir įsipareigojimus Vyriausybei, turimus žmogiškuosius išteklius, informuoja, kad Jūsų pasiūlymai dėl teisės aktų keitimo iš esmės bus nagrinėjami ir vertinami tuo metu, kai Susisiekimo ministerija rengs didesnės apimties KET ar Įstatymo pakeitimų projektus.“

https://www.facebook.com/groups/lietuvosdviratininkubendrija/permalink/24096855196629843


Aukštai iškelta kartelė :).

2 Comments

 1. Mariau Kučinskai,

  Ar tikrai manai, kad gali kitiems žmonėms ( ne dviratininkams) primėtinėti savo idėjas ? Ar manai, kad esi pakankamai protingas ir gyvenimo matęs, kad spręstum ir įtakotum kitų kasdienį gyvenimą ?
  Gal nulipk nuo dviračio ir pabandyk surasti savęs realizavimo galimybes kitur …

  • Netikėtai užtarsiu Marių.

   „Primėtinėti savo idėjas“ teisėtais būdais yra normalu. Marius turi teisę siūlyti savo idėjas, mes turime teisę jas priimti arba atmesti.

   „Įtakoti kitų kasdienį gyvenimą“ yra neišvengiama – taip veikia visuomenė.

   Siūlyti bet kam „nulipti nuo dviračio ir pabandyti surasti savęs realizavimo galimybes kitur“ yra paprasčiausiai nebrandu.

   Asmeniškai man dažnai nekliūva tai, ko Marius siekia. Man dažnai kliūva tai, KAIP jis to siekia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *