Valstybinis Tautos Frontas apie mokesčių reformą (2023-03-09)

„LIETUVOS SEIMAS NETRUKUS IMSIS MOKESČIŲ REFORMOS, APIE KURIĄ JŪS ******* NIEKO NESUPRANTAT IR JUMS NEĮDOMU.

DABAR BUS ŠIEK TIEK SKAIČIŲ. LIETUVOS RESPUBLIKA ES KONTEKSTE YRA PRIE MAŽIAUSIAI BVP PERSKIRSTANČIŲ ŠALIŲ. ES VIDURKIS YRA 41,7 PROC. DANIJOJ 48,8 PROC., PRANCŪZIJOJ 47,0 PROC., BELGIJOJ 46,0 PROC. NA O LATVIJOJE 31,2 PROC., ESTIJOJE 33,6 PROC, LENKIJOJE – 36,4 PROC.

LIETUVOJE – 31,1 PROC. TUO PAČIU, PAJAMŲ NELYGYBĖ IŠ ES ŠALIŲ YRA DIDESNĖ TIK BULGARIJOJE. VISKAS ČIA YRA VIEŠI EUROSTAT DUOMENYS, EIKIT PASIGOOGLINTI.

„BET VALSTYBINIS TAUTOS FRONTE, KODĖL LIETUVOJE PERSKIRSTYMAS MAŽAS, JEIGU AŠ DIRBDAMAS PAGAL DARBO SUTARTĮ NUO ALGOS SUMOKU VIRŠ 50 PROC. GPM IR SODROS MOKESČIAIS?“, – PAKLAUSTŲ JAUNAS VILNIAUS HIPARIKAS, JEIGU JAM SKAIČIAI NEBŪTŲ NEIŠGLIAUDOMAS RIEŠUTĖLIS.

TAIP YRA TODĖL, MIELAS HIPARIKE, KAD LIETUVOJE NEEGZISTUOJA MOKESČIŲ LYGYBĖ AR NET MOKĖJIMO PRIVALOMUMAS.

REALYBĖJE, MOKESČIŲ MOKĖJIMAS IR JŲ TARIFAS LIETUVOJE YRA PASIRINKIMAS, PRIKLAUSANTIS NUO PASIRENKANČIOJO SĄŽINĖS.

HIPARIKAS, EINANTIS „YOUTUBE THUMBNAIL EDITOR“ PAREIGAS SU DARBO SUTARTIMI, VALSTYBĖS TARNAUTOJA, MOKYTOJAS AR KASININKĖ MOKA VIRŠ 50 PROC. NUO SAVO PAJAMŲ.

ADVOKATAS SU MAYBACH (AUTOMOBILIS) MOKA VOS VIRŠ 20 PROC. IT’ŠNIKAS, DIRBANTIS ANT INDIVIDUALIOS, MOKA IRGI VOS VIRŠ 20 PROC. INFLUENCERĖ, KURIOS DĖKA ANĄ MĖNESĮ IR VĖL NUSIPIRKAI DRAPANĖLIŲ, IRGI MOKA VOS VIRŠ 20 PROC.

ŪKININKAS SU CHATA MALDYVUOSE MOKA DAR MAŽIAU IR DAR SUTAUPO Į SAVO MAYBACH PILDAMAS ŪKININKŲ DYZELINĄ.

JEIGU NETIKIT, ATSIVERSKIT KANDIDATUSTATISTIKA TAŠKAS LT IR PAŽIŪRĖKIT, KAIP 2 MILIJONUS PAJAMŲ GAUNANTIS ŪKININKAS SUMOKA KELIS ŠIMTUS GPM. YRA IR OBJEKTYVIŲ PRIEŽASČIŲ, BET DAUGIAU YRA PIKTNAUDŽIAVIMO.

PROBLEMA YRA NE TAME, KAD ŽMONĖS UŽDIRBA, O TAME, KAD UŽDIRBDAMI VIENODAI, GALIME MOKĖT MOKESČIUS LABAI SKIRTINGAI.

VISI IEŠKOT, KUR PIGIAU. MOKAT GRYNAIS, NEPRAŠOT ČEKIO, NEŽIŪRIT KIEK DARBUOTOJŲ OFICIALIAI TURI IR KIEK ALGOS MOKA JŪSŲ KIRPĖJA, PEDIKIŪRININKĖ AR TA MIELA TĖTULĖ IŠ TURGAUS, JŪSŲ TOMATO LADY. PER VISUS BENDRAI SUMOKĖTO PVM SUDĖJUS GAUSIS MAŽIAU, NEI PVM TARIFO SKAITINĖ IŠRAIŠKA.

PVM SUDENGIMAI, SUSIGRĄŽINIMAI, VARTOJIMAS PER ĮMONES, SCHEMOS, TYČINIAI BANKROTAI, PO BOX COMPANIES KIPRE IR MALTOJ – ČIA NET NEPRADEDAM.

LIETUVOJE YRA DAUGIAU PINIGŲ, NEGU TURĖTŲ BŪTI. TAIP YRA TODĖL, KAD LIETUVOJE YRA DIDELĖ ŠEŠĖLINĖ EKONOMIKA. IR VISO TO REZULTATAS YRA ATSAKYMAS Į TAVO KLAUSIMĄ „IŠ KUR VISI TURI TIEK PINIGŲ, ****?“.

IŠ TO, KAD TAU YRA ****** ŠITIE KLAUSIMAI IR TU NEREIKALAUJI, KAD JIE BŪTŲ IŠSPRĘSTI. TU REIKALAUJI NAUJŲ BRUNCHO VIETŲ, HIPARIKE.

LIETUVOJE VISI SUTARIA, KAD VIEŠĄJAM SEKTORIUI TRŪKSTA PINIGŲ. TRŪKSTA SVEIKATOS APSAUGAI, ŠVIETIMUI, KRAŠTO GYNYBAI IR KARIUOMENEI. TRŪKSTA ALGOMS, JOS YRA PASITYČIOJIMAS.

VALSTYBĖS TARNYBOJE TRŪKSTA GERŲ MOTYVUOTŲ SPECIALISTŲ, NES PRIVAČIAM SEKTORIUI JIE UŽDIRBA DU-TRIS-PENKIS KARTUS DAUGIAU. VILNIAUS MERO, SEIMO NARIO ALGA YRA 2000 EURŲ, MINISTRO ALGA LIETUVOS RESPUBLIKOJE YRA 3000 EURŲ. NETIKIT, PAGOOGLINK.

VALSTYBĖ NETURI GALIMYBIŲ MOKĖTI DAUGIAU, NES TU TOLERUOJI VISĄ TAI.

Į POLITIKĄ TOKIU ATVEJU ATEINA ARBA IDEALISTAI, ARBA LABAI REALISTAI. TU, HIPARIKE, NEINI BALSUOT IR TADA STEBIESI, KODĖL 60+ ŪKININKŲ IŠ REGIONŲ SEIME YRA DAUGUMA. IR KODĖL JIE SAU NAUDINGAI BALSUOJA. IR KODĖL JIE NELEGALIZUOJA IR PARTNERYSTĖS NEĮTEISINA. KAIMIEČIAI, ANE, HIPARIKE?

SEIMO PAVASARIO SESIJOJE BUS SVARSTOMA MOKESČIŲ REFORMA. NIEKAS NEŽINO, KAIP JI ATRODYS, AR JI BUS TIK KOSMETINĖ, AR ESMINĖ.

BET KAS AIŠKU, KAD VOS TIK JĄ PASKELBUS, PIESTU STOSIS VISI SU SAVO SIAURAIS INTERESAIS. ŪKININKAI, ADVOKATAI, ARTISTAI, TURGAUS PREKEIVIAI – VISI SUDARYS VAIVORYKŠTINĘ ANTIREFORMINĘ KOALICIJĄ IR GARSIAI VIEŠAI IR TYLIAI UŽ UŽDARŲ DURŲ KIŠ REFORMAI PAGALIUS Į RATUS IR GINS SAVO LENGVATINIUS TARIFUS.

BENT JAU JIEMS BUS DŽIUGU, KAD TAU ******* IR TU NIEKO NESUPRANTI ŠITUOSE REIKALUOSE.“

https://www.facebook.com/vtfrontas/posts/pfbid0BY3RfZFAGV2uxx3ZFLtiu18Pd6tmGYPM4UAWzVeARK2SHSWL5ojdTw4Yo1iHUeEel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *