Oleg Šurajev: „Įmanomas šitoje valstybėje tik vienas būdas“

2024-01-05 10:44

„Gerai, atėjo laikas žaisti atvirom kortom. Įmanomas šitoje valstybėje tik vienas būdas – teisinis + viešieji ryšiai. Korporacijos turi krūvą teisininkų ir suranda įvairius būdus ir perka portalus, kad toliau dirbt rusijoje ir kalt babkes, ir valstybė su savo resursais tiesiog nespėja sugalvoti, kaip tai sukontroliuoti. Ka daryti?
Bet yra daug įvairiu būdų: teikti pasiūlymus parlamentarams, rašyti institucijoms, kreiptis į teismus, ieškoti precedentų ir kabliukų, kad kišti pagalius į ratus visiems gandonams su savo kapitalais. Ieskoti informacijos registrų centre, daug ką galima padaryti, bet reik resursų – žmonių!
Todėl aš prašau pagalbos: teisininkai, kurie norėtų prisidėti prie aktyvizmo, labdaros ir realiai padėti Ukrainai Lietuvoje ir Europos Sąjungoje – susisiekim. Išdirbsim strategijas ir mechanizmus kaip padaryti, kad visiems VIČI ir kitiems gandonams skaudėtų.
Pasidalinkit šiuo postu ir palaikinkit, o teisininkai – parašykit man asmeninę žinutę. Jei reikės anonimiškumo – no problem, jei reklamos už gerą širdį – irgi no problem. Labai prašau, nes po dvejų metų kovos jaučiuos nesuprastas ir vienišas, bet noriu kovoti toliau.“

https://www.facebook.com/surajev/posts/pfbid02Y8dnhqTDVNvpFbjQKamUssbuDbkDoVHSB1eHXCk9z5gMx1tzLx2WRtiUeVfjaBSCl

2024-01-05 13:19

„Per kelias valandas turim apie 50 teisinkų“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *